Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:04:30

Czesc wszystkim
Zastanawiam się nad zmiana profilu w Lo .. Idę do piewszej klasy.
Obecnie jestem na polski , historia , wos a zastanawiam się nad biologia geografia .. Pomózcie , prosze podjac mi ostateczna decyzje
Mam ''za'' jak i ''przeciw''
po humanie nie mozna znalezc pracy , ale lubię te przedmioty.
po biol-geo są wieksze perspektywy , ale w ząb nie umiem geografii ;/

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:06:15

O matko historia o.O
w życiu! ;D

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:06:54

jeśli nie umiesz geografii, to lepiej nie ryzykuj, po skończeniu lo możesz iść na studia biologiczne

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:07:10

da sie to zrozumiec tylko musisz znalezc kogos kto ci to dobrze wytlumaczy (chodzi o liczenie rozumiem?) bo te rodzaje skal, mapy swiata, klimaty to niestety ale trzeba tylko wykuc :)

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:07:12

Ja poszłam na europejski, ale też gegry nie zamierzam raczej zdawać. Wolę biologie.

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:07:33

forum szafowe może podjąć decyzji za Ciebie.

po samym LO nawet o profilu biol-geo musisz iść na studia.

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:07:39

Cytat
eifersucht
jeśli nie umiesz geografii, to lepiej nie ryzykuj, po skończeniu lo możesz iść na studia biologiczne
albo farmację

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:07:43

jak nie umiesz i nie lubisz geografii to sie nie pchaj bo to bezsens i strata czasu :)

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:08:28

od razu po LO chcesz iść do pracy ? :)) wybierz to co lubisz...

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:13:51

ja jestem po profilu humanistycznym - dokładnie po dziennikarsko- polonistycznym,
jak pójdziesz na studia i je ukończysz to znajdziesz pracę - w każdym razie ja nie narzekam, bo nadal studiuję i mam dobrą pracę.
ale jak masz zamiar od razu po LO iść do pracy to raczej ze średnim Cię nie przyjmą na wysokie stanowisko, kelnerką czy sprzedawczynią to może będziesz.

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:16:33

nie , nie .Jak najbardziej planuję isc na studia ale teraz dużo się słyszy , ze po humanie naprawde trudno znalezc pracę .......

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:18:21

hmm... po LO, będziesz miała prawdopodobnie pracę taką, jakbyś skończyła gimnazjum. Nie widzę zatem potrzeby przenoszenia się do klasy o profilu, którego nie lubisz

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:21:36

Cytat
franklinowad
nie , nie .Jak najbardziej planuję isc na studia ale teraz dużo się słyszy , ze po humanie naprawde trudno znalezc pracę .......

wiesz co to tylko stereotypy.
Ja studiuję również kierunek humanistyczy [ jeden się obroniłam - drugi się będę bronić w tym roku]
i powiem CI że jak masz poukładane w głowie to nie patrzą czy ty humana czy ścisły kierunek tylko Cię przyjmą.
Moje koleżanki obroniły się na ścisłych i co siedzą w domu bo jedna po ekonomii - i za młoda doświadczenia nie ma więc nie chcą jej nigdzie, gruga po farmacji też nie chcą nigdzie bo młoda i co najlepsze - za małą wiedzę ma!
To nie ma znaczenia jaki kierunek skończysz - ważne żebyś miała w głowie

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:21:59

wybierz geo, ja chodzilam do lo do klasy humanistyczej ( polski wos historia) ale gdybym miala wybierac jeszcze raz nie poszlabym do tej klasy

Trudna decyzja -profil

26 sie 2011 - 09:22:58

Historia fuuuu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matematyczna zagadka na koniec wakacji ;)