Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklama

13 sty 2011 - 18:24:08

Możecie mi pomoc w zadaniu, które polega na tym że do wybranej reklamy mam stworzyć jej opis.
Wybrałam reklame Danio (wersja z meczem)
i niestety mam problem z pytaniami a więc
Które ważne informacje w reklamie nie zostały podane?, Jaką techniką została wykonana?, Która cecha jest najbardziej przekonywująca?
Na reszte pytań opowiedziałam ale własnie z tymi mam problem
pomóżcie
tu jest link do reklamy
http:// ajsha.wrzuta.pl/film/aU356EoVHHZ/danio_-_maly_glod (bez spacji na poczatku)
pomocyZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-13 18:25 przez syla_15.

Reklama

06 lut 2022 - 13:54:17

Samych reklam oraz ich rodzaju jest cała masa i jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim interesuję się najbardziej zagadnieniami marketingu. Właśnie dlatego korzystając z okazji chciałabym każdemu polecić bardzo fajny wpis http://www.biznesinformator.pl/czym-jest-ekomarketing/ gdzie dokładnie wyjaśniono czym w ogóle jest ecomarketing.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Reklama

12 kwi 2022 - 15:46:57

Jesli chodzi o dotarcie do potencjalnych klientów to warto dodawać firmy do katalogów jak tutaj https://firmy.kutno.pl/

Reklama

28 sie 2022 - 22:22:31

U nas szefowa się szarpnęła i zamówiła ekrany digital signage i cenówki elektroniczne z Dasorft https://dasoft.com.pl/wsparcie-sprzedazy/ Pełna profeska. Od razu jest takie poczucie wyższego poziomu, powiew nowoczesności. I dla nas ułatwienie z tymi cenami zwłaszcza.

Reklama

27 sty 2023 - 18:58:52

Jeśli potrzebujecie reklamy, to najpierw warto zainwestować w stronę www. W ten sposób można znaleźć potencjalnych klientów, bo często jest to ich pierwszy kontakt z firmą. Internetowe strony www to firma, która ma doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Na ich stronie są dokładnie opisane pakiety, a korzyścią jest też to, że od razu poznacie koszt strony internetowej Łódź.

Reklama

12 mar 2023 - 19:37:41

Tak jak wyżej - strona www to podstawa. Nie wiem czy rejestrowanie firmy w lokalnych bazach ma jakikolwiek sens. Moim zdaniem nie warto tracić na to czasu. Od siebie polecam tworzenie filmów reklamowych. Korzystam z usług firmy https://sibuistudio.pl/produkcja-filmowa-filmy-promocyjne/ i polecam wszystkim tworzenie takich filmów - obraz to potęga w obecnych czasach.

Reklama

31 mar 2023 - 19:20:35

Jest wiele rodzajów reklamy i ja jeszcze chcę dodać, że także całkiem ważną opcją jest to aby każdy z nas wiedział jakie gadżety reklamowe właśnie do promocji salonu kosmetycznego wybrać. Od siebie zachęcam was do zapoznania się z materiałem https://www.caprea.com.pl/gadzety-reklamowe-do-promocji-salonu-kosmetycznego/ gdyż to właśnie tam bardzo fajnie o tym napisano.

Reklama

15 kwi 2023 - 17:14:54

Tiktok jest fajny i możesz tam również zdobyć doskonałą publiczność, oto kilka wskazówek, jak to zrobić https://safemarketing.pl/filmy-viralowe-na-tiktoku-jak-stworzyc-i-przyciagnac-klientow/

a tu jest https://safemarketing.pl/tiktok-do-promowania-twojej-marki/

Reklama

15 maj 2023 - 08:11:39

Firmą która specjalizuje się w wykonywaniu nadruków reklamowych jest https://videodruk.pl/ Firma ta oferuje bardzo bogaty asortyment wysokiej jakości produktów na których wykonuje nie tylko nadruk ale również grawerowanie, haft a nawet tłoczenie. Współpraca z nimi to pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie w realizację zadania. Możecie u nich liczyć na elastyczność względem czasu realizacji zlecenia i własnych wymagań a dodatkowo ich ogromną zaletą jest bardzo korzystna cena przystępna dla kazdego. Polecam szczerze to miejsce. Będziecie zachwyceni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieśmiałość i czerwienienie