Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

24 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

39 minut temu

wykonawca budowlany

48 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

(ZGŁOSZENIA DO 20 listopda)
Rozpoczęliśmy nowy nabór i poszukujemy młodych ambitnych, kontaktowych i nie bojących się wyzwań osób, traktujących powierzone obowiązki poważnie! Praca na terenie całej Polski (szczególnie Łódź, Opole, Katowice, Wrocław, Warszawa, Rzeszów i okolice). Praca głównie w domu, mile widziany dostęp do komputera i smartfona. Elastyczny czas pracy - decydujesz kiedy chcesz pracować i sama ustalasz swój grafik. Idealna dla uczennic, studentek, młodych mam oraz każdej osoby, która chce mieć dodatkowe wpływy do budżetu :)
Pytania:
°Jaka to firma i na czym polega praca?
Praca przy współpracy z firmą Oriflame (produkty kosmetyczne i Wellness). Nie szukamy typowych konsultantek. Istotnym zadaniem jest promocja w sieci i najbliższym otoczeniu.
Jakie będę miała obowiązki?
Przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych, rejestracja chętnych, zarządzanie zespołem, promocja firmy i jej produktów.
°Co oferujemy?
Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb i zajęć
Dostęp do produktów bez marży (min. 20%)
Możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca w Polsce
Wsparcie w rozwoju
System szkoleń (także online!), sprawdzone metody działania (wiedza o produktach kosmetycznych, produktach wellness [dieta i zdrowie], marketingu, rozwoju osobistym, PR, HR i wielu innych)
°Ile mogę zarobić?
Zarobki są zależne od poświęconego czasu i kreatywności, nie ma stawki godzinowej (nie musisz zostawać po godzinach żeby więcej zarobić)
Ogromne perspektywy i łatwość awansu.

Wszystko zależy od Ciebie! Jesteś zainteresowana ofertą? Jeśli tak napisz mi o sobie kilka słów, ile masz lat i gdzie mieszkasz na co dzień w wiadomości prywatnej. Odezwiemy się do wybranych kandydatów i umówimy na spotkanie informacyjne.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się zespołem w Polsce.
Zmiana dziś - lepsze jutro :) Masz prawo do tego co najlepsze :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-18 10:44 przez sssylwka15.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oddam podkład w dobre ręce;D