Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Peeling do twarzy

16 lis 2015 - 19:55:33

Jak w temacie. Jakie peelingi do twarzy polecacie?

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Peeling do twarzy

01 gru 2015 - 10:44:20

Zamiast peelingu ostatnio zafundowałam sobie zabieg laserem ResurFX. Na efekt muszę poczekać, jeszcze jeden zabieg będę miała za jakieś 3-6 miesięcy. Skusiłam się bo w moim salonie Vici Clinic w Krakowie właśnie mają promocję. Płacąc za jeden zabieg drugi dostaje się gratis :) Słyszałam dobre opinie na temat tego resrfacing-u, dlatego chciałam spróbować.

Peeling do twarzy

21 gru 2015 - 19:15:52

Często sama robię sobie peeling do twarzy z cukru i oliwki dla dzieci, kiedy chcę jednocześnie oczyścić skórę i ją nawilżyć. A jeśli chcę dobrze oczyścić twarz to stosuję peeling z drogerii w połączeniu z maseczką oczyszczającą na wągry i zaskórniki. Najlepsze są takie ściągane z twarzy bo faktycznie wyciągają wszystkie paskudztwa.

Peeling do twarzy

21 gru 2015 - 19:23:05

a ja polecam oczyszczanie twarzy liście manuka z ziaji, tani i skuteczny:)

Peeling do twarzy

21 gru 2015 - 20:09:14

Ja polecam peeling Clinique, 7 day scrub. Miałam kiedyś peeling z korres ale u mnie się nie sprawdził, był za ostry.
O liściach z Manuka ziajii słyszałam wiele dobrego, chyba kiedyś się w koncu skuszę na wypróbowanie.

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

21 gru 2015 - 20:24:55

Ja kupuję korund i mieszam z żelem do mycia twarzy lub jakimś olejkiem.

zweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

21 gru 2015 - 21:28:56

Najlepiej zrobić peeling samemu z kawy ;) ładnie pachnie i jest bardzo skuteczny, no i naturalny

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 2/5

Peeling do twarzy

22 gru 2015 - 10:41:07

Ja czasami robię sobie peeling z cukru lub tez z fusów kawy albo z soli, ale z soli to bardzie na ciało niż na buzię.

Peeling do twarzy

22 gru 2015 - 11:10:56

Obecnie stosuje peelingi chemiczne, glownie ze wzgledu na moje tendencje do zmian tradzikowych na twarzy. Do ciala polecam jednak kosmetyk peelingujacy typu hand-made: cukier mieszamy z zelem/mydlem/szamponem do kapieli, az do uzyskania zwartej konsystencji, masujemy cialo, splukujemy i gotowe :) Zamiast cukru mozna uzyc soli gruboziarnistej, zmielonych fusow z kawy czy zmiazdzonych lupinek orzechow. Polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-22 11:12 przez aneczkazdzislawa.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Peeling do twarzy

19 sty 2016 - 12:50:27

pasta z Ziaji jest niesamowita! oczyszcza, aż skóra skrzypi (tak naprawdę odpowiada za to glinka ;) ) o ta: <moderacja spam>

peeling kawitacyjny też daje świetne efekty.

moim hitem jest ten: <moderacja-spam> połączenie peelingu mechanicznego z enzymatycznym. szkoda tylko, że jest tak słabo dostępny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:18 przez moderator.

Peeling do twarzy

19 sty 2016 - 19:18:33

Ja stosuję naturalny peeling do mycia twarzy marki organicseries, który w przeciwieństwie do tradycyjnych peelingów nie powoduje ściągnięcia ani wysuszenia. Ma silne właściwości bakteriobójcze, zapobiega powstawaniu i rozwojowi zakażeń. Wygładza i ujędrnia. Znakomicie oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i zwęża pory.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Peeling do twarzy

20 sty 2016 - 12:18:59

Na moją cerę, na której niestety pozostały ślady po trądziku musiałam zadziałac peelingiem z kwasami - gleekopeel. Seria 5 zabiegów dopiero doprowadzila mnie do stanu jaki mam obecnie, czyli blizny zostały znacząco spłycone, niektóre całkowicie znikneły. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Wiadomo troszkę kasy na to poszło, ale komfort niesamowity. Robiłam w Warszawie w Profemedzie, ale niedawno otworzyli tez klinikę w Poznaniu - wi4ec jesli szukacie pelecanego i dobrego miejsca, to warto do nich sie zgłosic :)

Peeling do twarzy

20 sty 2016 - 12:27:06

tylko gruboziarnistym najlepiej idzie , raz na 2 tyg wystarczy .

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling do twarzy

20 sty 2016 - 12:42:01

Mnie tak po prawdzie peelingi nie służą!

Peeling do twarzy

09 lut 2016 - 13:10:24

polecam peeling kawitacyjny z allegro

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA - testuj i promuj produkty/usługi w sieci i najbliższym otoczeniu