Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja walka z trądzikiem - zdjęcia

25 lis 2014 - 20:51:36

Cześć :) sama nie wiem, co skusiło mnie aby dodać ten wątek. Może chęć pochwalenia się, a może otrzymania otuchy do dalszej walki. Z trądzikiem zmagam się od x lat. Miliony maści, kremów - wszystko na nic. Aż w końcu dermatolog polecił mi La Roche Posay, kupiłam. Patrząc w lusterko - nie wiele widziałam. Ale zrobiłam sobie zdjęcia przed zastosowaniem kremu, tydzień po i dziś (dwa tygodnie po codziennym stosowaniu). Łącząc te zdjęcia, zaczęłam spostrzegać różnice :) jestem prze szczęśliwa i mam nadzieje, że pozbędę się go (a w większości pozostały mi blizny po nim, chociaż raz na jakiś czas coś brzydkiego pojawi mi się na buzi) w końcu raz na zawsze! :D



Moja walka z trądzikiem - zdjęcia

04 sty 2015 - 16:52:57

Gratuluje (:
Ja również zmagałam się z trądzikiem. Chodziłam do wielu lekarzy, aż w końcu trafiłam na takiego, który wypisał mi najlepszy lek na świecie jak dla mnie- ponieważ pozbyłam się trądziku raz na zawsze!!! :D Lek nosi nazwę "Axotret" i jest bardzo "hardcorowy" ma wiele skutków ubocznych ale dla pięknej buźki da się przeżyć, musiałam podpisać na niego zgodę i zażywałam go przez 6 miesiecy. Życzę dalszych sukcesów :)

Moja walka z trądzikiem - zdjęcia

04 sty 2015 - 17:41:42

gratulacje efekt widoczny

Moja walka z trądzikiem - zdjęcia

31 sty 2015 - 23:03:26

Widząc Twój wątek zanim zajrzałam miałam zamiar napisać Ci o Effaclar Duo :) Sama go stosuję i jest o niebo lepiej :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Moja walka z trądzikiem - zdjęcia

09 lut 2015 - 16:37:03

Wow :D Zazdroszczę efektu. Ja walczę z trądzikiem już kilka lat i póki co przegrywam. W najbliższym czasie mam zamiar kupić sobie ten krem [Moderacja - nieopłacona reklama] jestem ciekawa czy się sprawdzi... Chciałaby do sierpnia się go pozbyć bo wtedy wychodzę za mąż i nie chcę mieć żadnych krost.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:51 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuje moncredo