Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Cześć dziewczyny. Zauważyłam że część z was (miedzy innymi także i ja) myśli o jakimś własnym biznesie ale nie do Końca wie co by to miało być. W związku z tym wpadłam na pomysł żeby pomóc sobie nawzajem. Niech każda z nas napisze jaki biznes ma ktoś z naszego najbliższego otoczenia, ktoś co do kogo jesteśmy pewne ze dobrze mu się wiedzie. Dzięki temu możemy stworzyć naprawdę fajną "bazę świetnych interesów". Co Wy na to? Może ja sama zacznie jako pierwsza. Otóż z tego co widzę to dobrze się wiedzie mojej koleżance która niedawno zaczęła się zajmować dekoracją sal ślubnych, poza tym mam wujka który zajmuje się napełnianiem gaśnic i też biedny nie jest:)

Stacja benzynowa:)

ja mysle o sklepie z biżuteria;))

ja słyszałam ,że wypożyczalnia sukienek ślubnych daje nie małą kasę ,ale trzeba sporo zainwestować

Cytat
wenszyca89
ja mysle o sklepie z biżuteria;))

odradzam, ceny złota są teraz bardzo wysokie, srebro też tanie nie jest, w porównaniu z poprzednimi latami poszło do góry o 100%,
a przecież musisz też coś na tym zarobić, więc do ceny hurtowej doliczasz jeszcze swoje parę groszy...
złotnicy ogólnie nie mają teraz za wesoło, a wiem to bo zaraz za ścianą nam koleżanki i sklep z biżuterią:)
no chyba że myślisz o takiej posrebrzanej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-03 14:18 przez esiaczek.

szkółka jogi dla dzieciaków


-----------------------------------------------------------------------

zapraszam do GDYNI ORŁOWA NA TANIE LEKCJE

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ja u mnie w miescie chciałabym otworzyc raj dla dzieci, baseny z pilkami, sjezdzalnie dmuchane zamki itd.. jest jeden taki obiekt u nas w miescie ale w weekend tam nie ma gdzie palca wcisnac.... masakra...

ekskluzywna kawiarnia dla bizneswoman połączona z bogato wyposażonym barem dla zapracwanych biznesmanów;)
marzenie:)

Moja kumpela ma otwarty mały butik z odzieżą dla dzieci i idzie jej to całkiem nieżle i w dodatku płaci niski czynsz.

No przyznam że jest to ciekawy wątek. Ja też myślę nad własnym biznesem. Chciałam otworzyć salon kosmetyki estetycznej ale nic z tego nie wyszło:( No i teraz szukam inspiracji co by tu innego robić. A co do tematu to mogę jeszcze dodać że mój znajomy zajmuje się likwidacją księgozbiorów (np. jak ktoś starszy umrze,albo przy przeprowadzkach) i też mu to nawet fajnie szło.

Cytat
esiaczek
Cytat
wenszyca89
ja mysle o sklepie z biżuteria;))

odradzam, ceny złota są teraz bardzo wysokie, srebro też tanie nie jest, w porównaniu z poprzednimi latami poszło do góry o 100%,
a przecież musisz też coś na tym zarobić, więc do ceny hurtowej doliczasz jeszcze swoje parę groszy...
złotnicy ogólnie nie mają teraz za wesoło, a wiem to bo zaraz za ścianą nam koleżanki i sklep z biżuterią:)
no chyba że myślisz o takiej posrebrzanej:)


wuj chlopaka jest producentem;)))srebra i bursztynowej bizuterii ktora o dziwo badzo dobzre sie sprzedaje.;))a zlota nie cierpie.......

Dzięki Dziewczyny za odzew. Może coś jeszcze Wam przychodzi do głowy. Może jeszcze coś takiego " innego" nie związanego z ciuchami, biżuterią ani dzieciaczkami?

a ja proponuję dodać do tego jeszcze lokalizację, jeśli taki 'biznes' już działa może ktoś by z tego skorzystał ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w "NEW YORKER" jak tam jest??