Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:41:43

witam xD
ta rok już się zaczał na dobre.
robiłyscie kiedys na wosie biznes plan ?
mogłaby mi któraś podrzucic jakis pomysł lub gotowca ?
dziękuje za pomoc.^
i po proszę bez zbędnych komentarzy ;p

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:44:44

GOOGLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przyklad

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:46:34

z google będzie miało pół klasy i tu jest problem;p
ale dziękuje;]

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:48:00

my to nawet całe firmy zakładaliśmy : D

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:49:50

może weź przykład i na jego podstawie sama coś wymyśl ? ;)

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:51:04

Cytat
cukiereczek_
może weź przykład i na jego podstawie sama coś wymyśl ? ;)


pewnei tak zrobie xD

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:51:38

Wiesz co... ja jednak ten 'zbędny' komentarz wstawię, bo biznes planu nie pisze się na kolanie, a przez dobry miesiąc albo i więcej (zalezy od sposobu badana rynku. Nie wiem, jakie są wymagania na WOS-ie (za moich czasów nie robiłam tego:)... ale powinnaś znaleźć w necie jakieś gotowe schematy... na pewno są, bo swego czasu szukałam wzorów:) Powodzenia

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:52:00

Cytat
muchli
my to nawet całe firmy zakładaliśmy : D

Hm..a mogłabyś mi przyslac ten projekt ?

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:52:12

Ja miałam gospodarstwo agroturystyczne .Dostałam 6:)

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:53:49

Cytat
macharetka
Wiesz co... ja jednak ten 'zbędny' komentarz wstawię, bo biznes planu nie pisze się na kolanie, a przez dobry miesiąc albo i więcej (zalezy od sposobu badana rynku. Nie wiem, jakie są wymagania na WOS-ie (za moich czasów nie robiłam tego:)... ale powinnaś znaleźć w necie jakieś gotowe schematy... na pewno są, bo swego czasu szukałam wzorów:) Powodzenia


wiem że nie pisze się na kolanie dlatego zabieram się już za to i szykam jakiś wyznaczników i pomysłow;]
nie chcę żywcem od kogoś sciągnac
Cytat
misiua1337
Ja miałam gospodarstwo agroturystyczne .Dostałam 6:)


Gratuluję. a mogła bym zobaczyc projekt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-02 20:54 przez rozjechanazelka.

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:54:43

Cytat
rozjechanazelka
Cytat
muchli
my to nawet całe firmy zakładaliśmy : D

Hm..a mogłabyś mi przyslac ten projekt ?

Niestety, to było jeszcze w gimnazjum, poza tym, musieliśmy je zostawiać w szkole. To tylko tak się wydaje, że trudno będzie, ale jak się zbierzecie (bo pewnie w jakichś grupach?) to łatwo pójdzie.

biznes plan

02 wrz 2009 - 20:56:21

biznesplan można napisac i na połowie łydy, kolana nie trzeba:] ja z kolezanami pisalam o czymś takim jak zakład tipserski w aucie - sam przyjezdza do klientek, nie musza nigdzie isc, albo robi sie paznokcie w drodze^^ opisalysmy ze sprzatu dozu nie trzeba bo inwestuje sie w lampe do utwardzania zelu na tipsach i auto (jakias duza furgonetke)a ze nie ma takich zakladow w ogole, to na pewno szybko sie zwroci zainwestowane pieniadze i bedzie duze zainteresowanie takim cudem^^. nie wiem czy ci sie to podoba, moja grupa dostala szósteczki^^

biznes plan

02 wrz 2009 - 21:01:42

Cytat
muchli
Cytat
rozjechanazelka
Cytat
muchli
my to nawet całe firmy zakładaliśmy : D

Hm..a mogłabyś mi przyslac ten projekt ?

Niestety, to było jeszcze w gimnazjum, poza tym, musieliśmy je zostawiać w szkole. To tylko tak się wydaje, że trudno będzie, ale jak się zbierzecie (bo pewnie w jakichś grupach?) to łatwo pójdzie.

niestety praca indywidualna.
Cytat
kasssieczka
biznesplan można napisac i na połowie łydy, kolana nie trzeba:] ja z kolezanami pisalam o czymś takim jak zakład tipserski w aucie - sam przyjezdza do klientek, nie musza nigdzie isc, albo robi sie paznokcie w drodze^^ opisalysmy ze sprzatu dozu nie trzeba bo inwestuje sie w lampe do utwardzania zelu na tipsach i auto (jakias duza furgonetke)a ze nie ma takich zakladow w ogole, to na pewno szybko sie zwroci zainwestowane pieniadze i bedzie duze zainteresowanie takim cudem^^. nie wiem czy ci sie to podoba, moja grupa dostala szósteczki^^


Dziękuej;d Świetny pomysł taki unikatowy xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-02 21:07 przez rozjechanazelka.

biznes plan

02 wrz 2009 - 21:10:32

Ja też kieeedyś robiłam biznes plan na WOSie :) Solarium i zakład kosmetyczny. Trzeba to wszystko rozpisać:)

biznes plan

02 wrz 2009 - 21:27:54

jeszcze ktoś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Świetny biznes- pomóżmy sobie nawzajem