Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

55 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

studio ślubne w domu

01 wrz 2014 - 21:19:12

Cytat
martonka
No liczę się, że nie wszystkim dogodzę. Ale na pewno więcej osób przechodzi pod moim blokiem niż pod lokalem, który wynajmowałam (wejście z chodnika, ładnie wykończony) i jakoś czuję, że będę mieć więcej klientek tutaj w mieszkaniu niż w poprzednim lokalu, który wynajmowałam, a kosztował fortunę.
w tym momencie jeszcze nie, ale w przeciągu 2-3 miesięcy zamierzam wprowadzić suknie uszyte przeze mnie nie tylko ślubne, ale i wieczorowe, studniowkowe, wyjściowe - wiszące na wieszaku egzemplarze, które można zmierzyć a ja je uszyję

Wybacz, że się tak zapytam, a jak żyjesz z sąsiadami, bo Ci powiem, że czasami potrafią uprzykrzyć życie, zwłaszcza jak zwęszą, że komuś dobrze interes idzie, a to błoto na klatce, a to coś tam ...

studio ślubne w domu

01 wrz 2014 - 21:22:41

Cytat
malmie
Cytat
martonka
No liczę się, że nie wszystkim dogodzę. Ale na pewno więcej osób przechodzi pod moim blokiem niż pod lokalem, który wynajmowałam (wejście z chodnika, ładnie wykończony) i jakoś czuję, że będę mieć więcej klientek tutaj w mieszkaniu niż w poprzednim lokalu, który wynajmowałam, a kosztował fortunę.
w tym momencie jeszcze nie, ale w przeciągu 2-3 miesięcy zamierzam wprowadzić suknie uszyte przeze mnie nie tylko ślubne, ale i wieczorowe, studniowkowe, wyjściowe - wiszące na wieszaku egzemplarze, które można zmierzyć a ja je uszyję

Wybacz, że się tak zapytam, a jak żyjesz z sąsiadami, bo Ci powiem, że czasami potrafią uprzykrzyć życie, zwłaszcza jak zwęszą, że komuś dobrze interes idzie, a to błoto na klatce, a to coś tam ...

Hmm..suknie ślubne to na tyle mało uprzykrzający interes, że podejrzewam, że większość to bardziej by skorzystała niż przeszkadzała mi , ale wiadomo są różni ludzie;)

studio ślubne w domu

01 wrz 2014 - 21:22:53

Ja mam własną działalność w domu, używam papieru i różnych dodatków typu wstążki itd i nigdy nie przesiąkły mi zapachami obiadów itp:) Co prawda klientów w domu mam rzadko bo mam sprzedaż wysyłkową, ale u mnie się sprawdziło:)
Zapraszam do siebie po zaproszenia Ślubne a także na inne uroczystości - np Chrzty, Komunie, Studniówki, Urodziny, Rocznice itd :)



niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

studio ślubne w domu

01 wrz 2014 - 21:23:11

Cytat
martonka
....
w tym momencie jeszcze nie, ale w przeciągu 2-3 miesięcy zamierzam wprowadzić suknie uszyte przeze mnie nie tylko ślubne, ale i wieczorowe, studniowkowe, wyjściowe - wiszące na wieszaku egzemplarze, które można zmierzyć a ja je uszyję
Sądzę,że ten "duet" może mieć szansę na powodzenie. Wiele mam ma problem z kreacją chociażby ze względu na rozmiar który zwykle jest większy niż córki :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

studio ślubne w domu

01 wrz 2014 - 21:38:31

Cytat
martonka

Hmm..suknie ślubne to na tyle mało uprzykrzający interes, że podejrzewam, że większość to bardziej by skorzystała niż przeszkadzała mi , ale wiadomo są różni ludzie;)

Na razie suknie ślubne, ale w planach masz też kreacje na inne okazje, no ale działaj, zawsze będą jedni na tak, a inni na nie, jak zawsze ... mi by taki lokal w niczym nie przeszkadzał, no chyba, że tylko to co mówiłam na początku i to jest właściwie chyba jedno "ale" jeśli idzie o Twój temat.

studio ślubne w domu

01 wrz 2014 - 21:48:17

kto nie ryzykuje , ten nic nie ma !:) mnie sie podoba ten pomysł i jak najbardziej bym skorzystała z pani usług :)

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

studio ślubne w domu

02 wrz 2014 - 14:18:07

..właściwie nie masz nic do stracenia:) Zrób ładną stronę internetową, wypozycjonuj i to tez może być twoje dodatkowe źródło klientów.
zdrowa żywność sklep katowice

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

studio ślubne w domu

02 wrz 2014 - 14:26:14

Cytat
magi85
kto nie ryzykuje , ten nic nie ma !:) mnie sie podoba ten pomysł i jak najbardziej bym skorzystała z pani usług :)

studio ślubne w domu

02 wrz 2014 - 14:30:24

Mnie by to nie zniechęciło, sama w taki sposób kupowałam suknie ślubna;)

studio ślubne w domu

02 wrz 2014 - 14:41:44

Ostatnio widziałam taki szyld-suknie ślubne tanio,szyję na zamówienie,adres tam był i z tego co wywnioskowałam to było w owym bloku,na którym ten szyld wisiał.A blok prawie się rozpadał,strasznie zaniedbany,tynk płatami odpadał,potwornie zaniedbane podwórko-zastanawiałam się przez chwilę czy to nie żart,że tam można pójść po suknię ślubną,bo pewnie nikt tam nie chodzi.
Więc jeśli masz ładne,zadbane otoczenie na to studium ślubne to pewnie i jakieś klientki będziesz miała jak dobrze się zareklamujesz,żeby było wiadomo,gdzie szukać twoich sukien.

studio ślubne w domu

02 wrz 2014 - 14:58:01

Ja szyłam swoją suknie ślubną u pewnej pani, która też ma pracownię w domu ;) miała do tego dostosowane w domu 2 pokoje i jakos wcale mi to nie przeszkadzało, wrecz przeciwnie, taka przyjazna atmosfera ;) dla mnie najważniejsze było to, żeby suknia była piękna, a nie to, gdzie ta praownia się znajduje ;)

studio ślubne w domu

02 wrz 2014 - 15:09:41

Kurcze super dziewczyny mnie podbudowałyście! Tyle pozytywnych odpowiedzi, że aż chce się realizować plan;) Dzięki

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

studio ślubne w domu

03 wrz 2014 - 18:18:30

..najważniejsze to znaleźć chęć do działania:)
zdrowa żywność sklep katowice

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

studio ślubne w domu

07 wrz 2014 - 12:24:04

Sadząc po adresie, ta Pani też stworzyła pracownię w lokalu "na piętrze"
http://www.basiaolejniczak.pl/o-mnie

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

studio ślubne w domu

07 wrz 2014 - 12:42:15

Wiem coś na temat kolosalnych sum za wynajem .....dobry pomysł życzę powodzenia !
Ps. w moim mieście (40 tyś mieszkańców ) są takie salony ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zarobek