Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Projekt wnętrza

11 sie 2022 - 10:33:10

Co sądzicie o bardzo tanich meblach z mniej popularnych sieciówek lub sklepów internetowych? Czy ktoś z Was korzystał z usług projektanta,urządzał takimi mieszkanie i podzieliłby się kontaktem?
Oglądając niektóre niskobudżetowe projekty jestem pod wrażeniem,bo wnętrza nie wyglądają wcale "tanio",a w niektórych jest i efekt wow.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Projekt wnętrza

11 sie 2022 - 12:11:26

Osobiście nie polecam tych najtańszych mebli, urządzałam tak na starym mieszkaniu (meble z allegro) i owszem na początku spoko ale już po paru miesiącach widać było np rozklejanie laminatów itp. Druga sprawa to te tanie meble mają czasem słabo przygotowane otwory np na przykrecenie szuflad i po złożeniu wychodzą nierówności co psuje cały efekt. Pamiętam że wielokrotnie w ogóle nawiercalam swoje otwory bo nie było. Obecne mieszkanie mebluje z Ikea, Leroy Merlin oraz outletów Zanim kupię mebel to czytam opinie i szukam możliwości zakupu u producenta. Ogólnie z wszystkich znanych mi firm Ikea oraz Leroy Merlin trzymaja dobrą jakość zarówno mebli, jak i dodatków :) Projektuje wszystko sama. Zawsze uda się ogarnac jakąś fajna promocje i wiadomo że to nie kler ale jestem bardzo zadowolona z jakosci.
Polecam szczególnie dywany do salonu z Leroy Merlin. Jestem bardzo zadowolona z ich jakosci, a cena w sklepie wcale nie taka wysoka.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Projekt wnętrza

24 sie 2022 - 10:06:54

Uważam, że warto. Zaplanuje całościowo, by wszystko było spójne, użytkowe, ergonomiczne. Sama bym nie wpadła na kilka rozwiązań, niektóre zmieniliśmy (chodź po fakcie niepotrzebnie, bo sugerowałam się starymi nawykami).
Generalnie ja bym zrobiła tylko taki lifting, a projektant zmienił zupełnie wizję mieszkania.

Od siebie polecam to studio projektowe wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/

Z którego usług korzystaliśmy. Maja ogromne doświadczenie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-05 09:23 przez andraa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Narożnik w salonie