Ostrzeżenia dla użytkowniczki nannyN:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (25-03-2016 14:43) Spam.
Ja uwielbiam sport, jakiś czas temu zaczęłam nad sobą pracować i efekty bardzo mi sie podobają. Myślałam czy w swoim mieście jakim jest Poznań nie pójśc sobie na taki http://www.fit-academy.pl/kurs-trener-personalny-poznan/ kurs na trenera personalnego. Mogłabym dalej pracować nad sobą i pomagać innym jednocześnie zarabiając na tym. Co o tym sądzicie?
moderator (18-05-2016 15:23) Spam.
mnie najbardziej pomogło siemie lniane i otręby - można do owsianki sobie sypnąć i od razu metabolizm szaleje, do tego sporo ruchu - ja dodatkowo brałam białko pure whey takie jak tu [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] no i sporo warzyw - niekoniecznie owoców bo to czysta fruktoza i niezbyt działa na nas.
moderator (23-05-2016 12:01) Spam.
u mnie najlepiej sprawdza się mucosolvan do inhalacji zarówno na kaszel mokry jak i ogólnie [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i]. Do tego syrop z lipy fajnie pozwala wyksztuszać flegmę. A na zanik głosu polecam homeovax homeopatyczny ale na mnie działa bo ma dużo cynku :)
moderator (31-05-2016 18:06) Spam.
Zakupy w sieci to fajna sprawa ja chętnie kupuję przez internet lub szukam sprzętów. Ostatnio rozglądam się za pralką i znalazłam taką http://candysimplyfi.com/?changelang=pl bardzo mi się podoba ze względu na wiele funkcji . Co myślicie o ich pralkach?
moderator (31-05-2016 18:07) Spam.
Według mnie warto zwracać uwagę na pojemność i jej funkcje pod kątem tego czego od niej oczekujemy. Mnie bardzo podbają się pralki i szuszarki tej http://candysimplyfi.com/?changelang=pl firmy. Są mega zaawansowane i mają tyle fajnych opcji jak uruchamianie pralki po za domem przy pomocy aplikacji.
moderator (31-08-2016 20:56) Spam.
Ja zdecydowanie wolę takie bardziej prostokątne, ale nie kanciaste, tylko opływowe, nie wiem, czy taki kształt ma jakąś konkretną nazwę ;) Lenonki nie każdemu pasują, np. nie są dla osób z okrągłą twarzą, bo będą dodatkowo dodawać tej krągłości :) Zresztą wg mnie okulary przeciwsłoneczne muszą być przede wszystkim dobre, wysokiej jakości, z filtrami. Nigdy nie należy kupować na jakichś wątpliwych straganikach, najlepiej tylko u optyka. Jeśli ktoś by szukał w Białej Podlasce, to mogę polecić ten salon http://optykbp.pl/ .

Zamknij to okno