Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeny, dziekuje za tak liczne zainteresowanie :)
Jak widzicie niby pokoj banalny, ale jednak pomyslow miliony i nie wiadomo który najlepszy ...
Napewno bede robic na balkonie taki mini salon - taka mini sofa ogrodowa i troche roslin , do tego jakies lampeczki :)
Salon ciagle stoi w martwym punkcie..
Rozmyslalam o tym by wziac projektanta ale boje sie kosztów z tym związanych...
Przeglądam takie strony jak homebook, deccoria i powiem Wam szczerze, ze widzialam juz tyle projektów, ale zaden nie wpadl mi w oko...albo nie potrafie szukac...

Salon wychodzi na wschód

Śliczny ten narożnik z półkami !! :)
Z jakiego to sklepu??

www.meble-bogart.pl tutaj możecie poszukać jeszcze fajnych narożników :)
Ja obecny narożnik kupowałam właśnie tutaj :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

NA twoim miejscu szukałabym inspiracji gdzie się da. Jest mnóstwo blogów, na których można znaleźć super aranżacje. Sama niedawno wybierałam meble do salonu, więc wiem jak trudno jest wszystko dobrać. Nie jestem zwolenniczką białych kolorów mebli, ale może ty byłabyś zainteresowana np. taką meblościanką
http://meblowiec.pl/mebloscianka-cama-ii-sliwa-bialy-polysk,id2171.html . Widziałam też dużo innych ciekawych modeli w białym kolorze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-21 09:31 przez madzia887.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

A zastanawiałaś się nad tym aby wstawić do swojego salony barek? My z mężem postawiliśmy na takie rozwiązanie. Oboje muszę przyznać,ze jesteśmy koneserami dobrych alkoholi tak więc zdecydowaliśmy się na taki mebelek :)
Wbrew pozorom nie musi wiele kosztować ponieważ w black red white można go kupić już za mniej niż 200 zł: http://www.brw.com.pl/barki/ a prezentuje sie fajnie. No i pomieści bardzo wiele dobrych alkoholi, które mozna potem wykorzystać na imprezach przyrządzając drinki.

wrzucam zdjęcie ze swojego, może Cię zainspiruje, po lewej jest narożnik i kominek, a po prawej telewizor.



Właśnie skończyłam remont i zabieram się za urządzanie salonu, mam w głowie dosyć niestandardowy (przynajmniej tak mi się wydaje) pomysł, mianowicie chciałabym umieścić na jednej ze ścian napis świetlny taki jak mają np. szyldy sklepowe. Czy według Was to trafiony pomysł czy lekka przesada? dodam, że mój salon będzie urządzony w nowoczesnym stylu biel/szarości.

Jest na takim samym etapie!!!wybieram meble,które się sprawdzą przy dwójce dzieciaków (dodam,że baaardzo aktywnych):D chcę do salonu zestaw stół i krzesła i tak sobie wymyśliłam stół okrągły.... ooo taki http://www.salonmeblowy.net.pl/kp,0,365/stol-s6-bialy.ehtml albo taki http://allegro.pl/stol-rozkladany-srednica-110-145-st-32-i4470759138.html co myślicie o kolorze białym???chyba ryzyko???hmm

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Bardzo fajny ten salon , mi tez podoba się połączenie salonu z jadalnią. Pomieszczenia wydają się wtedy duzo większe i takie przestronne. Chciałabym miec u siebie takie meble http://www.lissy.pl/meble-i-dekoracje/kategorie-mebli/meble-dokuchni/meble-do-jadalni/rid,6.html , moze Tobie tez sie spodobają. Wydaje mi się że mogą Cie zainspirować do tego by coś stworzy u siebie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Kup meble któr ci się podobają, pomaluj ściany na swoje ulubione kolory a wena przyjdzie sama. Wiem coś o tym :D Niedawno urządzałam salon. Jedynie telewizor powiesiłabym na ścianie za pomocą uchwytu z [Moderacja - nieopłacona reklama] Stawianie go na szafce jest bez sensu bo będzie tylko zajmował miejsce a tak będziesz mogła coś na niej postawić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Teraz najczęściej pod salon kupuje się meblościanki, ale nie takie jak kiedyś, tylko nowoczesne. Nie są takie masywne, zajmują dużo mniej miejsca, estetycznie wyglądają, no i przy okazji są tanie. A dokładnie mam na myśli coś takiego jak na foto:


niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo mi się podobają meble w takim klimacie. Sama mam zamiar zakupić taką komodę:


niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo ciekawe projekty mają [Moderacja - nieopłacona reklama] Łączą nowoczesność z funkcjonalnością. Podchodzą do klienta indywidualnie, za każdym razem tworzą wnętrze dopasowane tylko do niego. Ostatnie projekty można odszukać na ich stronie. Zawsze łatwo z nimi o kontakt i możliwość porady.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 07:26 przez moderator.

Ja mam salon czarno biały. Białe ściany czarny sufit biało czarny narożnik białe meble biały stol i krzesła i stol ze skrzynek :) jedna ścianę zrobilam w takich ala kamieniach jakby cegłach czarnych i tam tez jest kominek. Jak wrócę do domu podesle foto. Powiem szczerze, ze taka kolorystyka jest super elegancka i przytulna. Stol na 10 osób troszkę dużo miejsca zajmie. Przemysł czy jest co potrzebny tak duży. Narożniki zawsze sa praktyczniejsze i mogą fajnie podzielić pokój.

Bassha mam bardzo podobna mebloscianke. Super wyglada

Mogę podeslac zdjęcie sufitu który robi super wrazenie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 13:42 przez wiktorka88.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ponieważ w udzielaniu rad są tu lepsi (lapsze) ode mnie, wkleję Ci tylko kilka inspiracji, bo mnie te dmuchawce natchnęły i przypomniały mi to zdjęcie - poszłabym w tę stronę kolorystyczną. i jeszcze w klimacie





niestety Twoje meble nie są zupełnie w moim guście, ale to nie mi mają się podobać. Nie lubię zaokrąglonych kształtów w drewnianych meblach, jakoś mi się kojarzą z latami 90'. Za to bardzo cenie krzesła tapicerowane



niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

W tym tygodniu stałam się szczęśliwą właścicielką małego mieszkanka. Do wprowadzenia jeszcze trochę, ale już zaczynam myśleć o tym jak je urządzić. Najwięcej problemu sprawia mi salon. Chciałabym prosić więc Was o porady co, gdzie i jak ustawić. Pokój ma około 22m. Aha i najważniejsze jest to, że nie cierpię nowoczesnego stylu - wiec błyszczące powierzchnie ze srebrnymi dodatkami odpadają Bardzo podobają mi się zaś wnętrza w stylu prowansalskim, klasycznym, rustykalnym, itp
Błagam, pomóżcie mi znaleźć jakiś fajny stół i krzesła



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

URZADZANIE SALONU -OKNA