Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

URZADZANIE SALONU -OKNA

09 lip 2014 - 16:56:43

Witam. Jestem w trakcie planowania remontu, gdyż niedługo sie wprowadzamy i kompletnie nie mam pomyslu na okna.. jest to dosc wysokie mieszkanie (okolo 4,5 m wysokosci ) i okna tez są spore..
W salonie bedzie czarny badz ecru naroznik naprzeciwko mebloscianka z połyskiem.
po drugiej stronie czesc jadalniana tzn stol i 6krzesel.
sa dwa okna oddalone od siebie zaledwie 40cm.
chetnie bym powiesila jakies zaslony ale nie mam inspiracji..

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

URZADZANIE SALONU -OKNA

07 sie 2014 - 10:18:01

Zależy co masz za oknem.
Ostatnio zakochałam się w panelach firanowych ale bez tradycyjnych firan.

URZADZANIE SALONU -OKNA

10 sie 2014 - 13:43:42

Na takich dużych oknach, zasłony będą ładnie się prezentować. Jaki kolor mebli będzie, jaki dywan?

URZADZANIE SALONU -OKNA

10 sie 2014 - 14:14:55

no na takich wielkich oknach na pewno beda ladnie sie prezentowaly jakies ozdobne zaslony albo firany. Zawies po obu stronach okien, zepnij w polowie jakas ozdobna tasiemka i gotowe.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

URZADZANIE SALONU -OKNA

12 maj 2015 - 14:29:38

Ja również zamawiałam w sklepie internetowym . Porównałam sobie ceny w sklepach stacjonarnych i tych internetowych i jednak w sieci jest o wiele taniej tak więc doszłam do wniosku,ze nie ma co przepłacać dla zasady. Oczywiście trochę się bałam jak to będzie bo jeszcze nigdy nie zamawiałam firanek przez internet ale wszystko był ok. Firanki dobrze uszyte, z porządnej jakości materiału. Zamawiałam tutaj: [Moderacja - nieopłacona reklama] . Dodam,ze szyłam je na wymiar ponieważ mam dość duże okna w domu i firanki gotowe są na nie za małe. W sklepie pracują fajne krawcowe tak wiec wszystko można dokładnie obgadać ( jaka długość, jakie marszczenia).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 08:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

URZADZANIE SALONU -OKNA

02 cze 2015 - 14:40:31

Powiem Wam,że sama również miałam podobny problem w ostatnim czasie :) Chciałam kupić coś na okna. Są dość duże ponieważ zajmują praktycznie całą ścianę w salonie. Bez żadnej dekoracji ściana wyglądała bardzo smutno oraz nieprzyjaźnie. W końcu zamówiłam firanki w Firanex.net - nie wiem czy znacie sklep ale mają tam w sieci obecnie bardzo tanie wzory. Podobnie jak koleżanka powyżej szyłam na wymiar. Trochę się obawiałam ale z krawcową telefonicznie można się dogadać praktycznie tak samo jak na żywo. A jednoczesnie jest taniej bo firanka kosztowała mnie prawie 300 zł taniej ( w porównaniu do wyliczeń pani krawcowej z pobliskiego sklepu z firankami).
Mam takie makarony ( tyle,że w innym, jaśniejszym kolorze).


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić jeśli wprowadzam się do domu z lokatorami