Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Nie każdy salon to 20 metrów w kwadracie ;-) A nawet jeśli tak on wygląda to opcji zagospodarowania tej powierzchni jest całe mnóstwo. Pozostaje tylko kwestia dopasowania wszystkiego w taki sposób, aby rzeczywiście wyglądało optymalnie.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

No może i tak. Ale nie zmienia to faktu, że jednak pod salon to można stawić gotowca z sklep.meble.pl
Modne są meblościanki. Wcale to nie musi być od razu coś mega kosztownego, a tym bardziej pod wymiar.

Jeśli mogę doradzić to pomysł z białym kolorem, strzał w dziesiątkę!!Po pierwsze jest naprawdę modny teraz-kolory raczej już przemijają a po drugie przy narożnikowej kanapie, stole i 10 krzesłach trochę Ci poszerzy optycznie przestrzeń. Kanapę proponuję Ci też białą, mimo białych ścian dobrze to wygląda a przełamiesz ciemnym kolorem podłogi. 10 krzeseł to sporo więc proponuję Ci wybrać raczej małe modele bo zagracisz całą przestrzeń krzesłami, które będą używane pewnie raz w miesiącu. Ogólną biel przełam kolorowymi dodatkami, np. barkiem o którym mówiłaś. Zerknij tutaj: http://www.domzpomyslem.pl/ króluje tam biel, która ja zresztą uwielbiam:) Podsumowując:kanapa przy oknie, telewizor na przeciwnej ścianie, lewy górny róg stół z krzesąmi. Wstaw zdjęcie jak już będzie efekt:)

na balkonie można zrobić ogród :)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Blisko drzwi wejściowych po lewej ustawiłabym stół z krzesłami. Jeśli ma być duży to w tym stylu do jasnego pomieszczenia, tylko oczywiście większy rozmiar

http://www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,103/zestaw-z76.ehtml

Wypoczynek może być na środku, a stolik RTV na przeciw okna. Tak na pierwszy rzut oka wymyśliłam

To sosnowy stół?

Salon w kształcie może i jest banalny ale w powierzchni..prawie 24 m2 można zaszaleć i stworzyć coś na prawdę niezwykłego i nieprzeciętnego. Fajnie by było gdybyś podała na jaką stronę świata wychodzi to pomieszczenie, ponieważ jest to istotne podczas doboru kolorystyki wnętrza. Dobrym pomysłem było by również zaaranżowanie balkonu , chociażby w drobiazgi, które będą łączyły go z salonem. Nie każdy o tym pamięta ale balkon jest przedłużeniem salonu, który należy traktować raczej jako miejsce gdzie można wypocząć czy napić się kawy kiedy pięknie świeci słońce, to taki nasz prywatny azyl. Jeśli chodzi o kolorystykę jak już wspomniałam zależy ona ona strony na którą wychodzi pomieszczenie, dlaczego?
Gdy pomieszczenie skierowane jest na północ jest, można powiedzieć ciemnym pomieszzczeniem, a wtedy dobór ciemnych albo bardzo intensywnych kolorów będzie samobójstwem, po 1 optycznie pomniejszymy pokój a po drugie nie będzie w tym wnętrzu bodźca, który mimo złego usytuowania będzie doświetlał nam wnętrze. Jest multum rzeczy na które należy zwrócić uwagę przy aranżacji pomieszczeń. Wspomniałaś o bieli , fantastycznie ale jeśli alon wychodzi na stronę południową jest wspaniale doświetlony i w momencie kiedy zasadzisz tam jeszcze czystą bielą w dużej ilości, nie będzie to przyjemne, trzeba będzie to jakos stonować. Jesli chodzi o wystrój proponuje skupić się na nietypowych rozwiązaniach, nowoczesnych a zarazem takich które sprawdzą się i w momencie imprezy i w momencie romantycznego wieczoru z ukochanym :) pomysłów kilka mam ale niestety nie mogę podzielić sie na forum :)jeśli miałabyś ochotę zapraszam na priv

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Gossiak22
To sosnowy stół?

bukowy. poniżej zdjęcia masz specyfikację w linku

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Nas czeka w czerwcu kupowanie mebli do mieszkania. Długo szukaliśmy czegoś ładnego i doszliśmy do wniosku że zamówimy meble na wymiar. Mąż znalazł już firmę na <moderacja> teraz pozostało nam się z nimi umówić i obgadać szczegóły. Jestem ciekawa jakie będą koszty tego wszystkiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Warto jest poszukać czegoś interesującego w ofercie Black Red White. Czy podobają Wam się dodatki retro? Tutaj można sobie obejrzeć świetne fotele w takim stylu: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/fotele/ - sama od jakiegoś czasu na przykład poluję na ten na zdjęciu poniżej ;) Wiem wiem, że nie jest tani ale niesamowicie mi się podoba i chyba zainwestuję.


Witam,
a co powiesz na fototapetę lub naklejkę? Na białej czy też kremowej ścianie bardzo ładnie prezentuje się fiolet. Sama zobacz http://www.pictory.pl/motyw_f/63850934/lila-flieder Takie kontrasty są bardzo atrakcyjne i modne w tym roku.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Nie sądzicie,że czasami warto jest skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta wnętrz? Szczególnie jeśli nie posiada się własnej koncepcji na projekt:)
Jest to wtedy zdecydowana oszczędność czasu jak i naszych pieniędzy zakupimy jedynie mebelki, które ładnie prezentują się we wnętrzu.
Świetny projekt niewielkiego mieszkania można znaleźć w portfolio duetu projektantek z Warszawy Kołodziej & Szmyt ( tutaj więcej zdjęc: http://www.kolodziejszmyt.com/).
Mieszkanie modne, nowoczesne a jednocześnie funkcjonalne i przytulne.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 12:48 przez kajametrowska.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Na http://www.projektujemy.meble.pl/ masz trochę gotowców, więc może spróbuj sobie dobrać coś w tym kierunku? Te projekty są darmowe. Albo spróbuj własnej twórczości. Na tych serwisach można pobrać za darmo program do projektowania.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Racja - w sieci są gotowe materiały, je właśnie warto wykorzystać. Coś autorskiego kosztuje bardzo dużo pieniędzy.
Nie ma sensu kombinowanie, gotowiec będzie wyglądał tak samo fajnie. Prawdopodobieństwo tego, że ktoś ze znajomych będzie miał coś podobnego, jest minimalne.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

No właśnie o tym mówię. Po co szukać autorskich projektów skoro wiadomo, że będą one strasznie drogie, a za dużo mniejszą kasę można rzeczywiście dobrać coś bardzo, bardzo estetycznego. No i wzór wcale nie musi być oklepany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana mieszkania