Ostrzeżenia dla użytkowniczki kerek:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (16-06-2014 16:28) Spam.
Ja ostatnio dostałam w pracy zlecenie organizacji konferencji ... Myślicie ,ze warto jest ją zorganizować w centrum konferencyjnym Adgar Plaza: http://www.adgarplaza.pl/ - tutaj jest strona ... Pytam się bo może ktoś z Was jest z Warszawy i bardziej orientuje się w temacie ;) Pozdrawiam.
moderator (23-06-2014 14:45) Spam.
Ja również uważam,ze powinniście się stać trochę niegrzeczni i wypróbować różnych afrodyzjaków ;) My jesteśmy z mężem dość długo w związku ale nadal kochamy sie jak szaleni. Głównie dlatego,że staramy się nie poddać rutynie, która może zniszczyć każdy związek. Słyszałaś może o Sex Elixir: [color=#FF0000][/color] ? Afrodyzjak ,kilka kropelek i zwiększa się od razu ochota na fiku miku. Zrób fajną atmosferę w sypialni. Ładna bielizna, trochę alkoholu i zobaczysz,że może wreszcie uda Ci się osiągnąć orgazm.
moderator (22-07-2014 13:38) Spam.
My razem z mężem jedziemy do Zakopanego ;) Już zresztą zarezerwowaliśmy sobie miejsca w tym hotelu: [color=#FF0000][/color], w którym mieliśmy już do czynienia zimą tego roku. Bardzo dobry standard - jeden z lepszych w tej miejscowości. Co ważne hotel zapewnia zarówno ładne widoki na góry jak i znajduje się w bliskiej odległości od centrum i dworca tak więc nie trzeba się martwić o transport. Warto jest dopłacić ale cieszyć się wygodą na wakacjach. Poniżej jego zdjęcie: [img]http://www.accorhotels.com/photos/3399_ho_02_p_346x260.jpg[/img]
moderator (22-07-2014 13:39) Spam.
Moim zdaniem warto jest wykupić sobie tani nocleg w Warszawie (na przykład w hotelu Atos mają obecnie wakacyjną promocję na noclegi w cenie 90 zł: [color=#FF0000][/color]- tutaj można sobie przeczytać) oraz wybrać się na zakupy do stolicy. Obecnie zaczyna się już 3 faza wyprzedaży tak więc można kupić sobie ciuszki w dobrej promocji, nawet 80% taniej. Pozdrawiam.
moderator (22-07-2014 13:39) Spam.
Dress code to dosyć powszechne zjawisko w bankach - wyobrażacie sobie, aby jakiś pracownik przyszedł w krótkich spodenkach? Pewnie zdarzają się takie sytuacje - no ale dajcie spokój. Generalnie jak wygląda praca w banku możecie podpytać w Hydeparku na tym forum kredytowym [color=#FF0000][/color] - tam można znaleźć wielu bankowców - którzy pewnie z chęcią odpowiedzą na tego typu pytania.

Zamknij to okno