Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 13:47:47

Hej dziewczyny,
W sierpniu razem z mężem wybieramy się nad Bałtyk,szukałam właśnie w necie noclegów ale tego jest tyle, że trudno się zdecydować na coś konkretnego, może Wy macie swoje ulubione noclegi, gdzie zawsze śpicie albo jesteście z Gdańaska i możecie coś polecić, najlepiej w miarę blisko morza :)
Bardzo proszę o pomoc :)

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 13:52:12

ja też chętnie poczytam :)

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 13:52:23

Czemu akurat do Gdańska? :) nie lepiej jakieś nadmorskie małe miasteczko, w zeszłym roku wysoko oceniane to Międzyzdroje, Świnoujście- bardziej rodzinne niż imprezowe :)

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 13:55:47

czemu do gdańska chcecie jechać? :) Ja polecam inne mniejsze a ciekawsze miejscowości - bliżej plaży, morze czystsze, plaże większe, szersze, mniej zatłoczone a ceny niższe :) a do trójmiasta można autem podjechać i zwiedzić co trzeba :) ja osobiście polecam dębki :) jest wiele miejsc noclegowych w róznym standarcie i cenach :) blisko sklepy, pamiątki, paintabll, tor gokartowy, piekna plaża, tłok tylko w niedziele, dyskoteki na plaży :)

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 13:59:41

Jestem z Gd i polecam wyspę sobieszewską. Noclegi są tańsze a plaża większa i czystsza ;-)

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 13:59:58

My w tym roku nocujemy w Sopocie, zobaczymy jak będzie :) W Gdańsku pewnie drożej będzie, nie umiem Ci nic polecić.

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 14:00:02

To jakie inne miejscowości polecacie?

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 14:02:12

może półwysep ? :) na helu jest wiele małych miejscowości i plaże na helu są piękne chociaż dość...kamieniste w porównaniu np. z dębkami (tam plaża naprawdę jest czysta i piasek jest drobny i miękki :)

wakacje w Gdańsku-nocleg

11 cze 2012 - 14:17:43

Jestem z gdanska- rzeczywiscie jest drogi, ale przykladowo noclegi w sopocie sa jeszcze drozsze.
Taniej jest na polwyspie (choc Hel niekoniecznie). Duzo zalezy od standardu pokoju, mieszkania, jakie chcecie.
Jesli ma to byc koniecznie gdansk nad morzem poszukaj np na stronie trojmiasto.pl w dziale ogloszen wynajme sa noclegi na lato.
Ja mieszkam praktycznie przy samej plazy w jelitkowie i co roku zdarzaja sie turysci szukajacy noclegu dopiero po przyjezdzie. W samym jelitkowie wdluz trasy spacerowej i drogi rowerowej brzezno-sopot co roku jest sporo noclegow na wynajem i nie sa zapelnione, takze tam nietrudno znalezc cos w dobrej cenie. Nad sama plaza jest tez akademik, tam rowniez mozna bez problemu i tanio przenocowac.
Jesli zalezy Ci na standardzie pokoi, chcialabys np wynajac mieszkanie nie pokoje poszukaj na zasypiam.pl

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

wakacje w Gdańsku-nocleg

16 sty 2013 - 18:24:38

Gdańsk jest drogi ale warto tam się zatrzymać, nawet jak nie ma pogody można sobie zorganizować jakoś czas - kino, kręgle, zoo itp. jeśli chodzi o noclegi to my zawsze rezerwujemy poprzez portal internetowy http://www.przymorzu.pl/gdansk - znajdziecie tam wiele ciekawych ofert, niekoniecznie bardzo drogich

wakacje w Gdańsku-nocleg

24 mar 2013 - 11:35:25

Polecam stronę hotele.pl. Na sam Gdańsk mają prawie 200 ofert, więc na pewno znajdziesz coś co godnego uwagi. Ja korzystam z tej stronki od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje-rodzice