Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Prostownica tytanowa

44 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:31:02

witajcie dziewczyny! Czy była któraś z Was w Wilnie lub Pradze? chcemy jechac we wrzesniu na tydzien i zalezy nam aby bylo ekonomicznie i abysmy mieli od rana do nocy co robic;]
gdybyśmy chcieli jechac do wilna to jest mozliwosc jazdy busem za 55 zl w wawy.ale my mieszkamy w slupsku. czyli najpierw kawal drogi do wawy, a potem dopiero z wawy do wilna. 400 km mamy w ten sposob gratis.

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:33:30

W Wilnie nie byłam ale Pragę polecam. Piękne miasto :)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:35:19

Uwielbiam Pragę ;) Cudowne miejsce , takie magiczne. Zdecydowanie polecam , nie mogę się doczekać kolejnej mojej wizyty tam , a to na pewno nastąpi ;)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:46:04

Cytat
vanillalicious
Uwielbiam Pragę ;) Cudowne miejsce , takie magiczne. Zdecydowanie polecam , nie mogę się doczekać kolejnej mojej wizyty tam , a to na pewno nastąpi ;)

a możesz mi powiedzieć jak jest tam z kosztami? musielibyśmy nocować albo w hostelu albo gdzies namiot rozbic:d najgorzej,z e musimy wtedy przejechać całą Polskę. z morza na poludnie;/ a pkp nie ulatwia takich zadan

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:48:29

Nie jedź do Wilna! Nudy, same kościoły i niedobre jedzenie, moja najgorsza wycieczka :)

Pragę polecam :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-21 23:48 przez brunetka93.

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:51:59

Hmm w Pradze jest dużo hoteli typu Hilton , ale można taniej przenocować u kogoś na kwaterze prywatnej czy w jakimś hostelu. Więcej nic nie mogę powiedzieć bo tam nie spałam , ale przed wyjazdem trochę czytałam. Co do pola namiotowego - jestem przekonana że gdzieś w kolicy jakieś pewnie jest,ale akurat tym się nie interesowałam. Jako że mieszkam bliżej granicy Polski z Czechami rano wyjechałam autem do Pragi a wieczorem wróciłam.

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:53:14

a ja bym właśnie chciała kiedyś Wilno zobaczyć :)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:56:03

w Wilnie nie byłam, ale Pragę jak najbardziej polecam - super miejsce ;)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

21 lut 2011 - 23:59:28

Ewentualnie jeszcze Lwów wchodzi w grę.

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

22 lut 2011 - 00:02:21

Wilno, zresztą nie wie, co lubisz, Praga traci klimat, a Wilno staje się komercyjne. Ale biorąc pod uwagę, nasze stosunki ze wschodem(jedź do Wilna, Pragę zdarzysz zobaczyć:)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

22 lut 2011 - 00:04:51

właśnie cały czas mam odczucie, ze Pragę jeszcze zdążę zwiedzić a ze wschodem może być rożnie, poza tym ciągnie mnie na wschod, marzę o wyprawie do Rosji.poza tym z tego co się orientuję Wilno wyjdzie nam taniej jak Praga.

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

22 lut 2011 - 00:10:49

Cytat
joana_g
Wilno, zresztą nie wie, co lubisz, Praga traci klimat, a Wilno staje się komercyjne. Ale biorąc pod uwagę, nasze stosunki ze wschodem(jedź do Wilna, Pragę zdarzysz zobaczyć:)

Dokladnie, tez tak sadze. Roznie bywa, do Pragi mozesz skoczyc na kazdy inny weekend, a Wschod wydaje mi się interesujacy, naprawde;)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

22 lut 2011 - 00:19:49

jeśli ciągnie Ciebie do Wilna to jedź.... jest piekne.... ale Praga też.

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

22 lut 2011 - 00:31:48

Byłam i w Przdze i w Wilnie. Jeli chodzi o urodę tych miast, to wg mnie Pragajest ładniejsza, szczególnie wieczorem. Ale Wilno też jest pięknym miastem, idąc jego ulicami ma się wrażenie, że idzie się po polskim mieście jakieś 20 lat wstecz. Bez problemu jest także porozumiewanie, bo Litwińcy znają polski (chociaż nie mogą go używać...). Jeśli chodzi o ekonomię t Praga zdecydowanie jest droższa, jest to w końcu miasto bardziej rozwinięte turystycznie, więc i ceny są odpowiednie standardowi. W Wilnie ceny są baaaardzo porównywalne do polskich, więc zdecydowanie polecam Wilno:):):)

Praga czy Wilno- wrzesniowy dylemat

22 lut 2011 - 00:41:40

ja bylam i tu i tu i polecam prage ;) mega masakra kosmos ;) zawsze ma duzo do zaoferowania i jest piekna szegolnie noca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOŁOBRZEG handel na promenadzie