Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOŁOBRZEG handel na promenadzie

22 lut 2011 - 18:01:54

Ostatnio natknelam sie na problem dotyczący handlujących latem na promenadzie kołobrzeskiej. W wiekszosci mieszkancy Kołobrzegu sa za całkowitym usunięciem atrakcji z tego miejsca. Powód : hałas , tłum , zgiełk , śmieci?, zanieczyszczanie parku? , bułgarzy.
Według mnie to wszystko łącznie z hałasem , handlem , tatuażami , grajkami , portrecistami itp. tworzy niepowtarzalna atmosferę nadmorskiej miejscowości. Tętniącej życiem nie tylko emerytów ale i młodych wesołych ludzi . Jedynie może karałabym za obsikiwanie wydm czy parku nadmorskiego i ewentualnie zmniejszyć wymiar handlu obywateli bałkanskich na korzysc obywateli polskich.
Co o tym myślicie jako TURYŚCI ?

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

KOŁOBRZEG handel na promenadzie

22 lut 2011 - 18:04:12

Tam jest cudownie i niech tak zostanie ;)

KOŁOBRZEG handel na promenadzie

22 lut 2011 - 18:05:20

ja tam mieszkam i tez jestem za usunieciem, turystów przyjezdza wielu i latem nie ma miejsca zeby ta promenada sie przejsc. wleczesz sie w tym ogonku chcesz czy nie chcesz za emerytami, wyprzedzic nie mozesz bo z jednej i drugiej stragany a co chwile nagabują : skarpety 2,50 pani, leginsy 30 zł itd itd...zeby to byly pamiatki ale to jest mydło i powidło, nawet oscypki byly wzeszlym roku
a co do sikania...racja ale tam jest 1 - 2 toi toie i to w tragicznym stanie wiec gdzie, do morza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-22 18:06 przez ewa_mimi.

KOŁOBRZEG handel na promenadzie

22 lut 2011 - 18:05:57

Byłam kiedyś w Kołobrzegu i podobało mi się to wszystko o czym piszesz :) To właśnie taki klimat nadmorskich miejscowości :) Są też przecież miejsca dla kogoś, kto nie lubi hałasu, wystarczy poszukać jakiegoś zacisznego kąta :)

KOŁOBRZEG handel na promenadzie

26 lut 2011 - 22:18:14

No dokładnie Kołobrzeg z tego słynie też jestem z Kołobrzegu ale mi to tam nie przeszkadza bardziej to mnie to smieszy :)) zresztą zapraszam do Kołobrzegu co roku wynajmuje pokój dla wczasowiczów i to za niską cene :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOŁOBRZEG handel na promenadzie