Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:15:14

hiszpanki są przepiękne;)

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:19:01

wypada, czemu nie. nie każda panna mloda chce wyglądac jak beza - oby tylko ta sukienka nie była za krótka. Jednak skłaniam się do wersji kończącej się tuż za kolankiem

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:17:52

Cytat
gaia
Cytat
blond-zlotko
według mnie takie sukienki pasują raczej na cywilny. niby nigdzie nie jest to napisane,ale wydaja mi się troszke mniej uroczyste od długich


cywilny ślub jest teraz połączony z kościelnym, ale na przyjęcie weselne można spokojnie ubrac taką suknie, tylko czy jest sens kupowac dwie na jeden dzień?
nie każdy musi brać ślub kościelny;)
chodziło jej pewnie o to, że jeżeli masz ślub cywilny zamiast kościelnego.

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:18:44

te sukienki z przodu krótka a tył długi nie podobaja mi się raczej ta ostatnia z krótkich bardzo ładna
wydaje mi się że krótkie też moga byc to kwestia tego co się podoba, przyjęło się że na ślubie są długie bo to wyjątkowy dzień a długa suknia jest taka bardzo elegancka, bajkowa w końcu wszystkie księżniczki mają długie suknie może dlatego tak jest ale jak napisałam to rzecz gustu Pozdrawiam

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:20:56

mi się oficjalnie podoba, sama bym ubrała ;)

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:22:09

a ja mysle ze mozesz zalowac ze nie ubierzesz takiej dlugiej bo to w koncu raz w zyciu;)) (chociaz roznie bywa;))
a krotkie zawsze mozesz ubrac na inne uroczystosci... ale jak jestes szalona to ubierz krotka ;)

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:23:13

Skromne są najładniejsze:) po co wyglądać jak choinka:D

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:26:39

Cytat
aska_motyl
te sukienki z przodu krótka a tył długi nie podobaja mi się raczej ta ostatnia z krótkich bardzo ładna
wydaje mi się że krótkie też moga byc to kwestia tego co się podoba, przyjęło się że na ślubie są długie bo to wyjątkowy dzień a długa suknia jest taka bardzo elegancka, bajkowa w końcu wszystkie księżniczki mają długie suknie może dlatego tak jest ale jak napisałam to rzecz gustu Pozdrawiam
chyba właśnie dlatego nie chcę mieć na swoim ślubie dlugiej sukni na sobie.. nigdy nie chciałabym być utożsamiana z księżniczką. chyba, że przez mojego mena;d

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:33:51

Jeśli chodzi o krótszy przód i dłuższy tył to jeszcze jakoś przejdzie, ale już takie krótkie to jakoś nie bardzo mi pasują..

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:39:20

Cytat
adorable
Jeśli chodzi o krótszy przód i dłuższy tył to jeszcze jakoś przejdzie, ale już takie krótkie to jakoś nie bardzo mi pasują..


dokładnie ;p

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:41:56

Cytat
nieska
a ja mysle ze mozesz zalowac ze nie ubierzesz takiej dlugiej bo to w koncu raz w zyciu;)) (chociaz roznie bywa;))
a krotkie zawsze mozesz ubrac na inne uroczystosci... ale jak jestes szalona to ubierz krotka ;)
zgadzam się:)
Cytat
konobROCKa
Skromne są najładniejsze:) po co wyglądać jak choinka:D
jak choinka? ja uważam,że zdobienia na sukniach, kryształki itp dodają uroku i podkreslają uroczysty charakter.Równie dobrze mogłabym napisac po co ubierac skromną gładką długą koszule nocną?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-13 23:56 przez blond-zlotko.

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:43:59

Jak dla mnie to nie jest hot i mi się nie podoba.
Na swój ślub piekną dłoga suknię z klasą.
ale kazdy może mieć inne zdanie na ten temat.

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:52:13

Moja siostra chciała takową założyć, tylko że na cywilny :)

ślub - sukienka przed kolano

13 cze 2010 - 23:58:02

hmm czy ja gdzieś napisałam że któraś wygląda jak choinka? powiedziałam ogólnie jak myślę i tyle. każda będzie miała do ślubu taką suknię, jaką sobie wymarzy... a mi na przykład świecidełka urody nie dodają, ogólnie to ja nie będę miała ślubu kościelnego:) każdy wyraża swoje zdanie i ma inny gust:)

ślub - sukienka przed kolano

14 cze 2010 - 00:14:48

Cytat
konobROCKa
hmm czy ja gdzieś napisałam że któraś wygląda jak choinka? powiedziałam ogólnie jak myślę i tyle. każda będzie miała do ślubu taką suknię, jaką sobie wymarzy... a mi na przykład świecidełka urody nie dodają, ogólnie to ja nie będę miała ślubu kościelnego:) każdy wyraża swoje zdanie i ma inny gust:)
To wystarczyło napisac tak jak teraz, ze Tobie świecidelka urody nie dodają, bo stwierdzenie"po co wygladac jak choinka" ma wydźwięk negatywny. A z tym,ze kazda bedzie miala taka jak sobie wymarzy to oczywiscie racja:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to przerobić?