Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:28:35

Powinni dawać ostrzeżenie za słowo "perfuma" :D hahahah

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:29:45

Cytat
ffff
Cytat
Zazdroscisz_
Zależy pod jakim wzgledem nie przebije. Przecież to jest nowy portal, nawet modek tam jeszcze nie mają. Forum ubogie, to fakt, ale one dopiero zaczynają. A na fejsie mają już ponad 1/3 (lajków) tego, co ma Szafa, która istnieje parę lat :)

I pod względem filtrowania, wyszukiwarki, jakości zdjęć, braku prowizji, szybkiej weryfikacji, MIŁYCH adminów oraz świetnej aplikacji na telefon bije Szafę na łeb, na szyję. Szafa może sobie pomarzyć o tym, przez tyle lat tego nie potrafili zrobić. Nawet apki Szafy nie ma, co jest totalnym nieporozumieniem. Nie mówiac o filtrach - wyszukiwarka ssie, ciągle nie działa, zdjecia się nie wyświetlają, możesz szukać tylko po 1 rozmiarze - tam masz filtry jak na Allegro i działają bardzo dobrze.
No, a forum słabe. Ale to początki, może się rozkręci. Tak czy siak, laski są tam głównie po to, by sprzedawać.


+
Hehe, na szafie źle, bo chamstwo, na innych portalach widzę też źle, bo miło :I

Lubię szafę za forum, więc do ciuchów i innych rzeczy nie przywiązuję uwagi. Zgodzę się, że V dopiero się rozkręca, ale jakoś nie umiem tam "wejść między ludzi". Choć w sumie teraz tam zajrzałam i podziwiam wątek o wpadkach modowych i co jak co, ale śmiać się chce.
Technicznie, fakt, że szafa może pomarzyć, ale to ich problem i głupota, której nie umieją naprawić, bo takie wieczne zmienianie serwera, problemy ze zdjęciami i problemy techniczne już dawno powinny być załatwione. (pozdrawiam Panów informatyków!)
Mi tutaj dobrze, bo tutaj dowiesz się, że Twoja twarzy wygląda jak szyszka i nie widzę wszędzie "kochana" i innych słodkopierdzących określeń. I to własnie lubię, bo przynajmniej nie raz zwrócono mi uwagę o błędzie ort., czy napisano, żem głupia itd. w pewnych kwestiach (które to słowa czasem były trafione w 10!).
Lubię te marudzenia na modki, bo coś się dzieje i jest wesoło i lubię nawet te durnowate ostrzeżenia za wulgaryzmy itd. i wątki o tym jak szukać informacji w googlach.

Bożeno jaka ja jestem sentymentalna =='

No aż mi się łezka w oku zakręciła. Wszystko to prawda.

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:30:36

Cytat
hoola
zacytuje wam słowa fajnej piosenki:


fajowa, nieeeeeeeeeee????
Wiesz, że jesteś zweryfikowana? Takie prowokacje zazwyczaj robią te niezweryfikowane. Nie szkoda Ci stracić dobrą opinię?

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:30:50

Hahahahahahahah :)

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:32:31

Najgorsze w tym wszystkim, że ja tą piosenkę też znam...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:33:39

Niestety - jestem zmuszona zamknąć wątek !
Niektóre z Was potrafią wypowiedzieć się kulturalnie, niektóre natomiast nie. Robicie to celowo a potem narzekacie, że Modki takie złe i wlepiają warny. Trochę kultury, mniej łamania Szafowych zasad i będzie napewno o wiele lepiej. Wszelkie zastrzeżenia na temat moderacji proszę kierować do Administracji. Dziękuje !

Wątek zamykam !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TLUMACZENIE NA SLĄSKI