Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:05:53

Cytat
sariel


wystarczy stalkować oryginal serce

: DDDD Najlepsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 22:06 przez trushiit.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:06:39

spoko ja miałam podobnie :D

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:07:12

Cytat
jolieetolie
Cytat
kkoolloo91
Jak dla mnie nudnawy. Nie ma o czym tam pisać.
też tak uważam. przeniosłam tam ciuchy, bo może uda mi się coś sprzedać bez prowizji, ale forum na nim to jakaś porażka. dwie panny na nim już mnie tak wkurzają, że jak widzę ich av to wyłączam stronę.

Mnie tak samo :/ Nic nie można napisać bo zaraz wszystkie się oburzają.
5 wątków na krzyż i pisz se o ciuszkach i duperelach. A wszystkie miłe do siebie jak cholera. Rzygać się chce.
Ja część swoich rzeczy wystawiłam, ale reszty mi się nawet nie chce.

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:08:24

Cytat
trushiit
Cytat
sariel


wystarczy stalkować oryginal serce

: DDDD Najlepsze.

hahahha padłam :D nieno spoko xD szyszka to obraza?

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:09:29

ja tam się ostro pilnuję,ale zdarzało mi się,że coś mi się wymsknęło hehe,nic szczególnego w moich ostrzeżeniach nie ma(kropki,cytowanie itd) ale w końcu to użytkowniczki raportują:/

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:10:18

Cytat
kkoolloo91

Mnie tak samo :/ Nic nie można napisać bo zaraz wszystkie się oburzają.
5 wątków na krzyż i pisz se o ciuszkach i duperelach. A wszystkie miłe do siebie jak cholera. Rzygać się chce.
Ja część swoich rzeczy wystawiłam, ale reszty mi się nawet nie chce.


Hehe, na szafie źle, bo chamstwo, na innych portalach widzę też źle, bo miło :I

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:10:48

Śmieszne jest to, co one robią, przewrażliwione dziewuszki :) Dostanę uwagę ? :D

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:11:33

Ja dostałam za offtop. Cały ten wątek, w którym się udzielałam to był jeden wielki offtop, ale trudno.

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:13:07

ja mam gdzieś swoje ostrzeżenie dopóki nie mam 5, a jak będzie 5 zawsze można założyć nowy nick to zajmuje jakieś 2 minuty.

lubię cytowanie ostrzeżenia chociaż jak je czytam to umieram ze śmiechu i z żalu ale w sumie w większości ośmieszają one te dziewuchy które je dostały że mają takie słownictwo do obcego ludu na forum:D

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:13:15

Ja dostałam ostrzeżenie za to, że chciałam aby wszyscy zwrócili uwagę na watek o maltretowanym 4letnim dziecku przez własną matkę - pisała go siostra tejże matki.
Wątek założony był w Samopomocy, tam, jak większości pewnie wie, nikt nie zagląda. Zaraportowałam z prośbą o przeniesienie - przeniesiono do ploteczek, ale wątek umarł, bo spadł na sam dół. Z doświadczenia wiem, że dziewczyny czytają tylko gorące tematy ze strony głównej, więc narażając się założyłam wątek o wątku o maltretowanym dziecku. Dzięki temu, wątek właściwy został ożywiony, dziewczyny bardzo solidnie zaczęły się udzielać i nakłaniać autorkę do zgłoszenia sprawy, a ja... dostałam ostrzeżenie za offtop! Zgłosiłam się do Magdy, ale niestety, regulamin to święta rzecz, bardziej święta niż nasza Konstytucja. Ostrzeżenie zostało - I jak tu człowieku pomagać?

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:15:06

Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
kkoolloo91

Mnie tak samo :/ Nic nie można napisać bo zaraz wszystkie się oburzają.
5 wątków na krzyż i pisz se o ciuszkach i duperelach. A wszystkie miłe do siebie jak cholera. Rzygać się chce.
Ja część swoich rzeczy wystawiłam, ale reszty mi się nawet nie chce.


Hehe, na szafie źle, bo chamstwo, na innych portalach widzę też źle, bo miło :I
Widzisz to tak jak z facetami. Jak jest do ciebie za dobry i ciągle ci mówi że pięknie wyglądasz to szybko ci się taki z nudzi. W związkach w których dużo się dzieje zazwyczaj jest ciekawie. Tak jak tutaj.

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:19:40

tam są watki:
1) co sądzisz o zdjęciach osoby wyżej
2) co sądzisz o rzeczach osoby wyżej
3) co sądzisz o cenach osoby wyżej
itp

jedna nawet założyła tam wątek, że ją na szafie 'oszukali', ale szybko go skasowano.

a najbardziej chciało mi się śmiać, jak jedna dziewczyna miała wystawione rzeczy po 10-20pln a druga napisała jej, że drogo.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:20:14

wszystkie moje ostrzeżenia są oczywiście niesłuszne :)

moderatorki trochę przesadzają, ale wg mnie powinno się ogólnie zmienić nieco zasady tutaj panujące... trochę więcej luzu :) ostrzeżenia powinny być za wulgaryzmy, reklamy itd. ale inne rzeczy? no bez przesady... czasem takie wątki się fajniej czyta :) mamy wolny kraj, każdy niech wyraża swoje myśli... oczywiście wszystko w granicach normy

gdy widzicie, że jakiś wątek to jedna wielka prowokacja to nie możecie go po prostu skasować? a nie połowie osób tam wypowiadających się wlepiacie ostrzeżenia... ja dostałam za co? za to, że napisałam, że ktoś jej bezmyślny? no proszę was...

wlepiacie te ostrzeżenia na lewo i prawo... a powinny być one "wręczane" w ostateczności! jak już wspomniałam więcej luzu i wszystkim będzie żyło się lepiej :)

zresztą... po jakiego grzyba wulgaryzmy są zakazane? kto tak powiedział? przecież to element naszego języka... mnie osobiście bardziej rażą błędy ortograficzne :)

zresztą w pracy moderatorek jest mało konsekwencji... nie raz widziałam wątek z wymoderowanymi przekleństwami, a autorka nie miała wlepionego ostrzeżenia... innym razem dziewczyna za jeden post dostała 4... nie uważacie, że to niesprawiedliwe? albo warna dostaje każdy, albo nikt!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 22:22 przez xanthina.

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:20:17

wikijaja w sumie w tej sprawie najwazniejsze ze podbilas watek

Najśmieszniejsze ostrzeżenia.

28 lut 2013 - 22:20:43

Cytat
Zazdroscisz_
Zależy pod jakim wzgledem nie przebije. Przecież to jest nowy portal, nawet modek tam jeszcze nie mają. Forum ubogie, to fakt, ale one dopiero zaczynają. A na fejsie mają już ponad 1/3 (lajków) tego, co ma Szafa, która istnieje parę lat :)

I pod względem filtrowania, wyszukiwarki, jakości zdjęć, braku prowizji, szybkiej weryfikacji, MIŁYCH adminów oraz świetnej aplikacji na telefon bije Szafę na łeb, na szyję. Szafa może sobie pomarzyć o tym, przez tyle lat tego nie potrafili zrobić. Nawet apki Szafy nie ma, co jest totalnym nieporozumieniem. Nie mówiac o filtrach - wyszukiwarka ssie, ciągle nie działa, zdjecia się nie wyświetlają, możesz szukać tylko po 1 rozmiarze - tam masz filtry jak na Allegro i działają bardzo dobrze.
No, a forum słabe. Ale to początki, może się rozkręci. Tak czy siak, laski są tam głównie po to, by sprzedawać.


+
Hehe, na szafie źle, bo chamstwo, na innych portalach widzę też źle, bo miło :I

Lubię szafę za forum, więc do ciuchów i innych rzeczy nie przywiązuję uwagi. Zgodzę się, że V dopiero się rozkręca, ale jakoś nie umiem tam "wejść między ludzi". Choć w sumie teraz tam zajrzałam i podziwiam wątek o wpadkach modowych i co jak co, ale śmiać się chce.
Technicznie, fakt, że szafa może pomarzyć, ale to ich problem i głupota, której nie umieją naprawić, bo takie wieczne zmienianie serwera, problemy ze zdjęciami i problemy techniczne już dawno powinny być załatwione. (pozdrawiam Panów informatyków!)
Mi tutaj dobrze, bo tutaj dowiesz się, że Twoja twarzy wygląda jak szyszka i nie widzę wszędzie "kochana" i innych słodkopierdzących określeń. I to własnie lubię, bo przynajmniej nie raz zwrócono mi uwagę o błędzie ort., czy napisano, żem głupia itd. w pewnych kwestiach (które to słowa czasem były trafione w 10!).
Lubię te marudzenia na modki, bo coś się dzieje i jest wesoło i lubię nawet te durnowate ostrzeżenia za wulgaryzmy itd. i wątki o tym jak szukać informacji w googlach.

Bożeno jaka ja jestem sentymentalna =='

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TLUMACZENIE NA SLĄSKI