Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Z jednej strony dołączyłabym, z drugiej słucham tak różnej muzyki, że nie do końca wpisuje się w obraz tej grupy..

witajcie :) znacie jakieś utwory gotyckie, rockowe, metalowe nadające się na wesele?

razem z przyszłym mężem słuchamy tej cięższej muzyki, z czego ja raczej industrialu (czy też NDH), a on niemal wszystkiego (death, pagan, symfonic, gothic, tylko do industrie nie mogę go namówić ;) )
skończyły mi się pomysły na ciekawe piosenki nadające się na wesele - tylko nightwish 'while your lips are still red', oomph 'the power of love" i 'brennende liebe' oraz metallica 'Nothing Else Matters'

podpowiecie jakieś jeszcze? :)

http://youtu.be/tQ18JEPLhkg

Ten filmik mówi sam za siebie : D


http://youtu.be/mL1kQQbhmY8
http://youtu.be/ZpNiuLMwuJE
A tu takie mocne kawalki:








-> to jest extra

I wiele wiele wiecej takich : D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 22:27 przez czikitula.

przyłączę sie do was, ok? :D
u mnie leci teraz piosenka o dzisiejszym święcie


Ja mam bzika na punkcie Black River, zwłaszcza:











No i któraś wspomniała o Behemocie, którego clip męczę nieustannie od kiedy puścili go na koncercie w Łodzi:


zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Mayaaa88
Któraś z Was czyli ja ;)

jak wrażenia po koncercie?
bo we Wrocławiu istny ogień, jak na razie najlepszy koncert w tym roku i chyba jeszcze długo nie do przebicia :)

A co do BR, uwielbiam ich powera.
W Rootwater również. Do tego stopnia, że jeden z ich kawałków był naszym 'pierwszym tańcem' na weselu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 23:52 przez Sacrum.

Koncert to był szał! Jak powiedzieli, że dobiegają do końca miałam wrażenie, że kończą po 15 min ostrego grania. :P
Strzeliłam sobie wymarzone fotki z Nergalem i Orionem, który ma dla mnie podwójny plus za BR. :)))

Wszędzie gdzie Taff się pojawi wymiata. My z lubym poszliśmy na jedną z pierwszych randek na Rootwater.
Szkoda tylko, że wszystkie projekty z udziałem Taffa upadły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-01 00:00 przez Mayaaa88.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Mayaaa88
co do Behemotha... zajrzyj do mojego profilu, tam znajdziesz pewien link, a potem już będziesz wiedziała co robić ;D

Jak dam radę to chyba jeszcze wpadnę do Krakowa, na ten przesunięty koncert, czuję niedosyt :)


Ja cały czas mam nadzieję, że oni jeszcze kiedyś zagrają.
Zwłaszcza liczę na Rootwater.

Po koncercie gadałam z Orionem i spytałam się o BR i mi powiedział, że projekt umarł na zawsze z powodu wokalisty, więc może to też tyczyć się Rootwater (odpukać) :(
Właśnie przeglądam album z Behemothem. :-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Z tego co wiem Taff miał jakieś poważne problemy ze zdrowiem.
Rootwater miał ruszyć jak wydobrzeje, ale już dłuuugi czas jest cisza.
I bardzo nad tym ubolewam.

dzięki za like'a ;D

Jestem rozgoryczona brakiem koncertów zarówno Br jak i Rootwater, bo mam prawdziwą obsesję na ich punkcie. :P
Ja się wybieram do Pragi na Behemota, ale zapomniałam o przesuniętym koncercie w Krakowie. ;D obseszynnnn...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Cytat
Mayaaa88
obseszynnnn...

inaczej być nie może... ;)





Polecam cover Metallici wykonany przez Vadera we współpracy z Taffem. :D

kto jedzie na rammsteina do ergo areny?:)

No. ! nareszcie cos dla mnie. Autorko kocham Cię za ten watek ;))
Tak patrzę, ze wszystkie głównie w metalu "siedzą" a punk rocka nikt nie lubi? ;)) moze jest tu jakis fan KSU Dezertera, The Billa i innych ? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-01 17:55 przez villemo225.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze hobby, zainteresowania i pasje - Inspirujmy się! :)