Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak mogłam wcześniej tego wątku nie znaleźć...:) Ja gustuję szczególnie w metalu symfonicznym, rocku i metalu gotyckim, ale lubię też polskie heavy (Turbo, TSA, Stos) no i mnóstwo innych.
Może wybiera się któraś z Was teraz w niedzielę na 25lecie Kawalerii Szatana do Tychów? Zagrają Turbo i Silver Samurai :)
Pochwalę się też biletami na Epicę do Katowic w maju. :) W międzyczasie jeszcze dwa koncerty Closterkellera będą (Tychy, Chorzów). No i pewnie mnóstwo innych, ale te póki co mam pewne. :)

Uwielbiam, zwlaszcza AC DC Slipknot Motorhead Leda, Alice Motorhead... kurcze no megaaa duzo moge wymieniac :D ale nie ukazuje tego w moim stylu ubierania się, nie lubie ciemnych i smutnych ubrań :))
Ogl, kocham stare klimaty jesli chodzi o muzykę, Queen Nirvana Rolling Stones Kiss The Doors Sabaton :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-07 17:27 przez Understand.

o jaki wątek :P hm, trzy akordy darcie mordy, jak to powiedział patyczak : )wszystkie BRUDNE prawdziewe polskie kapele! Moskwa, tzn.xenna, ksu, siekiera, the analogs, włochaty, dezerter, sedes, krew z nosa, defekt muzgó, rozbujane betorniary, bachor, karcer, para wino, profanacja, rozjebany kaloryfer, brudne dzieci sida, the bill, farben lehre, nauka o gównie, cela nr 3, padlina szarika, gaga.. ku.wa mogę tak bez końca :>

A wybiera się któraś może na Rock Fest do Gdyni? :)

Witam
Odkupię bilet na koncert Marilyna Mansona , który ma się odbyć 14.07.12 w warszawskiej Stodole
Jak w temacie- jeśli ktoś już zakupił bilet a już teraz wie,że nie będzie mógł skorzystać lub nagle zdarzy się coś przez co nie będzie mógł iść na koncert chętnie odkupię bilet a najlepiej dwa...
Proszę również o ewentualne namiary gdyby ktoś coś wiedział na temat możliwości zakupu biletu z pewnego źródła
Będę naprawdę bardzo, bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam serdecznie

Odświeżam wątek bo taką informacją warto... :)

19 czerwca 2013 po raz pierwszy w Polsce wystąpi Bon Jovi
Sprzedaż biletów rusza 9 listopada.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na drutach - wzory