Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Kiepsko z dobrym radiem internetowym...
Za każdym razem jak coś znajdę, to mnie nudzi po jakimś czasie, bo co chwilę powtarzają kawałki. AOL-a przeważnie słucham.

---

Czy Poznań dziś wybiera się na Jelonka?? :)

Cytat
skasna
Taak, Avril Lavigne i gorące nastolatki uważające się za tak bardzo zbuntowane.
Mnie pierwszy raz uderzyło to w twarz, gdy zobaczyłam w sklepach różowe koszulki z napisami "punk's not dead" i stały się modne. No i padła cała idea, wdarła się komercja. Teraz wśród nastolatek to takie modne założyć trampki, pieszczoch i udawać zbuntowaną...

Ja sama zaczynałam od Nirvany, Metallicy (nie wiem jak to odmienić ;p). Nadal bardzo je lubię, do Nirvany mam szczególny sentyment. Ale tak jak piszesz, to są zespoły, które kiedyś tam stworzyły nurt, wbiły się w pamięć. Ale wiele jest takich mniejszych, wartych posłuchania :)

Taa.. i jeszcze ta moda na glany, aż patrzeć nie mogę na te supermodne punkuufffy w róshoffych trampeczkach, ale cóż świata nie zmienimy :) wiarę przywracaja jeszcze tacy normalni ludzie jak my ;DD

Żyję tą muzyką, jest częścią mnie. Nie wiem czy się z tym zgodzicie, ale jeśli chociaż raz usłyszy się chociażby urywek
'stairway to heaven', 'planet caravan', 'angel of death' to po prostu nie da się przestać.. Przykre jest jednak trochę to, że mnóstwo osób nie rozumie tej muzyki, a afiszują się z nią bo chwilowo stała się modna- powstają nowe, śmieszne zespoliki nadające sobie tytuły black metalowe czy nawet rockowe lub punkowe, tworząc śmieszne poporockopodobne coś, czego wszędzie pełno -.-' Nie miło się człowiekowi robi kiedy widzi, że takie niewiadomo co niszczy spuściznę wielkich zespołów, wielkich ludzi którzy przekazywali coś tą muzyką na rzecz śmiesznych żali w tekstach zespołów typu My chemical romance... o.O

Jeśli o radia chodzi to ja słucham tormentedradio.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

No to pod te dzisiejsze 43. urodziny pana Mansona... ;D


Hm, lubię taką muzykę. Chociaż ostatnio wolę słuchać nieco lżejszych brzmień. Uwielbiam zespół Billy Talent, i między innymi tj. Avenged Sevenfold, In Flames, Hunter, Akurat, AFI, Korn, Cradle of Filth, Lostprophets, Farben Lehre. A także coś japońskiego, np The Gazette, Dir En Grey, X Japan.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 12:18 przez Miyoshii.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Cytat
Miyoshii
A także coś japońskiego, np The Gazette, Dir En Grey, X Japan.


To te wymalowane dzieciaki co udają, że grają rocka? :)
Ostatnio moda na tego całego j-rocka się zrobiła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 12:26 przez Sacrum.

Cytat
Sacrum
Cytat
Miyoshii
A także coś japońskiego, np The Gazette, Dir En Grey, X Japan.


To te wymalowane dzieciaki co udają, że grają rocka? :)
Ostatnio moda na tego całego j-rocka się zrobiła.

Tak, tak. Zaczęłam słuchać jakieś 5-6 lat temu, kiedy jeszcze nie było tej mody i mało kto wiedział co to jest. Po za tym wygląd wyglądem, to tak samo jak z gustami. Lubię ich słuchać, a nie patrzeć na nich. :)

A kto lubi "Dazed and confused"?:D

kocham Sabaton. Bylam na ich koncercie w Malborku. Genialny !!!!! Ostatnio odkrylam Arkone. Pagan metal. Kocham folk metal !!!!! Co dziwne mam 40 lat i czym jestem starsza tym mocniejsze brzmienie mi pasuje :)))) Co bedzie za 10 lat?? ha ha







zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Miyoshii
taka trochę śmieszna muzyka jak dla mnie :)

Lisa1984
czytasz o kawałek Zeppelinów?

To i ja do was dołącze ;)
Niedawno jak wiadomo był koncert Behemotha i między innymi ja miałam tam być, niestety w ostatniej chwili musiałam osprzedać bilet...
aww, wiem ze długo tego nie zapomnę

ohh Manson, Manson.. Jest pierwszy na liście top artystów w głowie mej :D


Na slub piekna jest Sonata Arctica szczegolnie Shy i Letter to Dana

wybiera sie któraś z was może na der bunker 25 lutego do katowic ?:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Cytat
zuza37
Na slub piekna jest Sonata Arctica szczegolnie Shy i Letter to Dana


Faktycznie Shy mógłby być całkiem przyjemnym kawałkiem... :)
My mieliśmy trochę ostrzej...



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kartki z pomysłem ( Kartki ręcznie robione na Święta Bożego Narodzenia )