Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:52:20

moja mała płakała od 22 do 3 w nocy i pomogła...suszarka do włosów. Moze to dziwne ale u mnie poskutkowało ;) przy włączonej suszarce spała jak aniołek, potrafiłam mieć właczoną suszarkę 8h non stop żeby się wyspać....może szum ją uspokajał?! Kazde dziecko jest inne, musisz wyczuć co jest bądź przeczekać i samo minie :) moja jak miała około 15 miesięcy sama przestała się budzić w nocy na jedzenie i od tamtej pory smacznie śpi od 21/22 do 9 rano :D cierpliwości życzę ;) :D

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:53:21

Są kropelki, które podaje się dziecku przed albo po posiłku, nie pamiętam dokładnie. W Polsce są niedostępne, moja siostra kupiła je dla swojej córeczki, od razu przeszły jej kolki :)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:54:22

śliczny chlopoś
***
nie pomogę bo ja nie spałam kilka lat po całej nocy..

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:54:52

Nam też pomógł Debridat. Wcześniej sprowadziłam z Niemiec
Sab simplex. On też troszeczkę pomagał.
Kolki są domeną małych szkrabów. Po paru miesiącach będziesz
miała spokój:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 12:55 przez Lylus.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:56:21

mój synek w sierpniu skończył 2 latka i w ciąż nie przesypia całej nocy to dopiero wyzwanie:) budzi się i woła mnie lub męża żeby go przenieść do naszego łóżka i wtedy śpi do rana,oczywiście próbowałam go przenosić,tłumaczyć widocznie mało konsekwentna jestem ale to wyraźnie przez zmęczenie

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:57:39

he he 5 tygodni i wyczerpana...hmmm moja mała ma prawie 3 lata i nadal się budzi...a co najgorsze wciąż mnie woła: mama usypiaj mnie...także wstaje czasem o 4-5 i juz nie mogę zasnąć..także wszystko przed Tobą kochana...:)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:59:01

Cytat
mysza06
Ja mam roczna dziewczynke ;) niestety do teraz budzi sie w nocy na jedzenie...czekam cierpliwie na przespana noc w calosci,ale narazie sie na to nie swięci ;)

To tak jak moj syn :) Tez ma rok i nadal nie przesypia calej nocki. Zasypia o godz.21-22- pozniej tak ok.2 w nocy- nastepnie 5-6 i wstaje okolo 7-8

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:00:52

z kolkami nie pomogę, bo nie przerabialiśmy
ale jako potrójna matka powiem Ci, że dasz radę:) mój najmłodszy synuś (niedługo skończy 17 miesięcy) przez pierwsze miesiące potrafił się budzić po kilka razy, potem się wyregulowało i wstawał tylko raz albo dwa; aż do 9 miesiąca, kiedy przestałam go karmić piersią, a tatuś miał wstawać na późnowieczorną butlę - zadziałała męska solidarność i młody po wieczornej kaszce przesypia całą noc;)

a Twój synuś śliczny, pewnie czupryną od początku wzbudza zachwyt:)

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:01:14

Moja córeczka w listopadzie skończy 2 lata i niesety nie pamiętam kiedy ostatnio przespałam całą noc chyba tylko wtedy jak oddałam babci na noc:) i spalam sama najpierw kolki pomogły kropelki sabsimplex później zęby a teraz już sama nie wiem co w każdym bądź razie potrafi się budzić nawet 5 razy w nocy jak ma lepsza noc:) a jak gorszą ok 10 razy:)

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:02:30

Ja na szczęscia nie przechodziłam tego co Ty... moja Karolcia ani razu nie miała kolki. Pamiętam jak się urodziła to na pierwszej wizycie lekarz przepisał mi na recepte lek, który na moim terenie jest dostępny tylko w jednej aptece, bo sprowadzają go z niemiec na zamówienie, ale nigdy jej nie zrealizowałam,ale wiem ,ze jest bardzo skuteczny. A dajesz małemu Viburcol, od niedawna lek na recepte, bardzo skuteczny przy ząbkowaniu i innych dolegliwościach. Lek homeopatyczny,ale skuteczny, pomaga maluszkowi przetrwać trudne chwile..

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:05:01

Mój synek ma 2,5 roku i może tylko z 3 razy przespał całą noc

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:05:35

ja jeszcze nie w temacie , ale fajny ten twój skarbek :) a ile ma włosków ;)

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:05:38

Cytat
Ajjc
Cytat
HellTiga
CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

nie przesadzasz?
i co zrobia z ta fotka?
zdjecia mojego synka a w zasadzie dwoch sa na nk...i co ma sie bac;) wyluzujcie.

Też bym nie chciała, żeby moja matka wstawiła moje zdjęcia na prawo i lewo. Jak chce niech swoje wkleja...
Zresztą Ajjc pamiętam Twój wątek i miałaś problem z jakąś użytkowniczką, która pisała, że wykorzysta Twoje zdjęcia..

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:08:16

Cytat
pretty_woman
z kolkami nie pomogę, bo nie przerabialiśmy
ale jako potrójna matka powiem Ci, że dasz radę:) mój najmłodszy synuś (niedługo skończy 17 miesięcy) przez pierwsze miesiące potrafił się budzić po kilka razy, potem się wyregulowało i wstawał tylko raz albo dwa; aż do 9 miesiąca, kiedy przestałam go karmić piersią, a tatuś miał wstawać na późnowieczorną butlę - zadziałała męska solidarność i młody po wieczornej kaszce przesypia całą noc;)

a Twój synuś śliczny, pewnie czupryną od początku wzbudza zachwyt:)

Nom woski od urodzenia ma długie ;) spotkałam sie z pytaniem czy to chłopiec czy dziewczynka i pielegniarka wołała jedna druga " chodz zobacz jaki fajny czarnulek " :))

zweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 1/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 13:08:43

moj synek za nie caly miesiac konczy roczek ale tez to wszystko przechodzilam wiem jak sie czujesz , moj tez mial zatwardzenia bolal go brzuszek na brzuszek kupowalismy mu angielski lek INFACOL jest u nas w aptekach jest rewelacyjny przynajmniej mojemu synkowi bardzo pomagal.kup i wyprobuj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Religia w przedszkolu...PROBLEM!!!!