Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:24:31

nie mam jeszcze dzidzi wiec nie pomoge, ale ty masz slicznego faceta!!!

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:24:39

Da Ci jeszcze popalić....A jak płacze przez kolkę to trzeba nalać ciepłej wody do wanienki i po paru minutach w kąpieli będzie spał jak susełek. Poza tym zwróć uwagę przy karmieniu może źle chwyta brodawkę i za dużo powietrza łyka, to najczęstsza przyczyna kolki poza złą dietą matki. Są dla takich maluchów kropelki jakieś podobne jak Espumisan coś Espumicol czy podobnie - rewelacja!!!
Zdrowia i SNU życzę!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:26:22

oj to współczuję. Ja z kolkami miałam problemy tylko u córeczki. Z nią to miałam jazdy. W sumie to nie pamiętam kiedy zaczęła spać normalnie. Ale długi nas to męczyło. Za to mój obecny synuś nie ma kolek ani żadnych innych problemów i śpi dobrze od urodzenia :)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:26:24

sliczny synuś, ja swoich dzieci jeszcze nie mam, ale jak synek mojego brata ciotecznego mial kolki to pomagała suszarka, tak zwykla suszarka do włosów;) kierujesz ciepłe powietrze na brzuszek, mozna tez lekko masowac:) a z innych to 3 krople esputikonu... powinno pomóc:)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:27:00

CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:27:32

ja podobno też duzo nie spałam ale moi rodzice sie dowiedzieli że ja jak spie w dzień to nie będe spać w nocy takim dziwolongiem byłam
Więc moze sprubuj nie usypiać szkraba na siłe w dzień

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:27:42

moj maly mial kolki ale pomogl nam Sab i sie skonczyly szybko, ale od poczatku przesypial noce, budzil sie tylko jesc;) zjadl i dalej spal:)
takze poki co nocy nie przespanych nie mialam. Dzis ma 1,5 roku i tez spi normalnie.

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:29:47

oj znam to aż za dobrze pół roku koszmaru jedynie pomagało noszenie na brzuchu przez 24 h przynajmniej maleństwo spało a ja zasypiałam na stojąco kłopoty żołądkowe całkowicie przeszły dopiero po skończeniu 1,5 roku chociaż alergia na cytrusy została będzie lepiej zobaczysz z dnia na dzień
jeszcze dodam że żadne mleka cud leki nie pomagały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 12:33 przez NAWISTYLE.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:30:45

Mój synek ma 7 miesięcy i tylko raz w nocy się budzi jak zgłodnieje, ale to na chwilę, bo go nakarmię i śpi do rana.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:30:57

jest takie specjalne mleko, można kupić w aptece po których dziecko nie ma kolek:)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:31:14

Cytat
jatoona19
Ja przez pierwszy miesiąc jak karmiłam piersią to przespałam może z 20h tak zliczjąc razem :/
Potrafił przy cycu 14 godzin bez przerwy być i do tego co bym nie zjadła to brzuszek go bolał i darł sie jak opętany bo jak nie głodny to brzuszek :/
Z mojej bezsilności dałam małemu 30ml bebika i w tym momencie mój horror sie skończył. Zaczął sypiac dłużej, częściej, nie płakał nie marudził.
A ja odżyłam.
Do tej pory (14 mies.) mały mi się budzi w nocy, ale to przez to, że zasypia w nietypowych pozycjach i drętwieja mu rączki lub nóżki. Przekładam go na podusie i dalej chrapie :)
Więc nie poddawaj się , będzie tylko lepiej, taki poczatek mamuś .....

no własnie-moj mały by lezał przy cycku pół dnia.jedzenie to jego ulubiona czynnosc chyba ;) mi sie wydaje ze starczyłoby mu co 3h karmienie,ale jak chce to jak tu mu odmowic,pozatym jak sie denerwuje i placze z jakiegos powodu czy po prostu marudzi to cycus to jedyna rzecz przy jakiej sie uspokaja.boje sie tylko ze jak duzo jje to sie wiecej tego powietrza ołyka i potem na wieczor kolka ;]

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:31:57

Cytat
HellTiga
CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

nie przesadzasz?
i co zrobia z ta fotka?
zdjecia mojego synka a w zasadzie dwoch sa na nk...i co ma sie bac;) wyluzujcie.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:32:27

Jest śliczny;)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:33:41

susz brzuszek letnim strumieniem powietrza z suszarki!!!!!!!!! naprawde pomaga i w dodatku dzwiek suszarki uspokaja malucha, moja ma 15 miesiecy i do tej pory przy suszarce usypia, a przesypia cale nowe, nie karmie piersia od miesiaca;)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:35:20

Cytat
HellTiga
CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

nie rozumiem cie i co niby zrobi ktos z ta fotka? nie zakldam ze na forum szafy siedza sami zboczency,a ty chyba tak.było wiele watkow typu " pochwalmy sie swoimi pociechami" itp. i mamy wstawiały zdjecia,zeby pogadac,nie wiem jaki masz problem.wiec nie wyjezdzaj mi tu o jakims braku odpowiedzialnosci
u lekarza byłam,powie ze tak to jest bo sie układ pokarmowy rozwija jeszcze i wszystko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przerwa w związku