Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:35:25

Przede wszystkim idz do lekarza i popros o DEBRIDAT to po 1, po drugie zmien mleko na BEBILON 1 (w metalowej puiszcze) z opakowaniu napisane jest DLA DZIECI Z TENDENCJĄ DO KOLEK I ZAPARC. Moja Majka miala kolki dodatkowo ja przez pierwsze 4 miesiace bylam w domu calkowicie sama (moj wyjechal za granice), to co napisalam wyzej pomoglo.
Nie sluchaj gadania ze DEBRIDAT nie jest dla takich malych dzieci- nie prawda wlasnie po to on jest- na kolki.

3mam kciuki pozdr! :)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:38:24

Cytat
Ajjc
Cytat
HellTiga
CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

nie przesadzasz?
i co zrobia z ta fotka?
zdjecia mojego synka a w zasadzie dwoch sa na nk...i co ma sie bac;) wyluzujcie.


A powinnas się bać,
Ile to jest zboczencow na swiecie, nie boisz się że wejdzie jakiś pedofil i będzie wykorzystywał zdjęcie Twojego dziecka??/..
Nigdy bym nie pozwoliła sobie na dodawanie na glupich portalach swojego malenstwa,
Jesli urośnie to sam mial by prawo wyboru czy chce by jego zdjecia byly w internecie czy nie.
I jestem wyluzowana ale nie uznaje takiego dodawania bezmyslnego zdjęc, bez zadnych znaków wodnych ,podpisu.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:38:51

po przeczytaniu tego wszystkiego chyba już nie chce zostać matką wcale... :(

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:38:57

Cytat
Atmosphere86
Przede wszystkim idz do lekarza i popros o DEBRIDAT to po 1, po drugie zmien mleko na BEBILON 1 (w metalowej puiszcze) z opakowaniu napisane jest DLA DZIECI Z TENDENCJĄ DO KOLEK I ZAPARC. Moja Majka miala kolki dodatkowo ja przez pierwsze 4 miesiace bylam w domu calkowicie sama (moj wyjechal za granice), to co napisalam wyzej pomoglo.
Nie sluchaj gadania ze DEBRIDAT nie jest dla takich malych dzieci- nie prawda wlasnie po to on jest- na kolki.

3mam kciuki pozdr! :)

Tylko ze ja go karmie piersia i tak bym chciala do conajmniej pół roku,mleka z puszek nie uzywam jeszcze
Cytat
HellTiga
Cytat
Ajjc
Cytat
HellTiga
CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

nie przesadzasz?
i co zrobia z ta fotka?
zdjecia mojego synka a w zasadzie dwoch sa na nk...i co ma sie bac;) wyluzujcie.


A powinnas się bać,
Ile to jest zboczencow na swiecie, nie boisz się że wejdzie jakiś pedofil i będzie wykorzystywał zdjęcie Twojego dziecka??/..
Nigdy bym nie pozwoliła sobie na dodawanie na glupich portalach swojego malenstwa,
Jesli urośnie to sam mial by prawo wyboru czy chce by jego zdjecia byly w internecie czy nie.
I jestem wyluzowana ale nie uznaje takiego dodawania bezmyslnego zdjęc, bez zadnych znaków wodnych ,podpisu.

Bez przesady,masz jakas paranoje,dziecko nie jest bez ubrania chyba .a zdjecia dzieci sa na plakatch chocby na ulicy reklamujace cos i w wielu miejscach i co -raj dla pedofila moze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 12:42 przez kati28.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:42:36

Ale cudny maluszek, jednak co do tematu, to nie pomogę, bo nie mam dzieci

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:43:47

Cytat
kati28
Cytat
Atmosphere86
Przede wszystkim idz do lekarza i popros o DEBRIDAT to po 1, po drugie zmien mleko na BEBILON 1 (w metalowej puiszcze) z opakowaniu napisane jest DLA DZIECI Z TENDENCJĄ DO KOLEK I ZAPARC. Moja Majka miala kolki dodatkowo ja przez pierwsze 4 miesiace bylam w domu calkowicie sama (moj wyjechal za granice), to co napisalam wyzej pomoglo.
Nie sluchaj gadania ze DEBRIDAT nie jest dla takich malych dzieci- nie prawda wlasnie po to on jest- na kolki.

3mam kciuki pozdr! :)

Tylko ze ja go karmie piersia i tak bym chciala do conajmniej pół roku,mleka z puszek nie uzywam jeszcze
zmiana mleka nic nie da karm piersią jak masz pokarm my zaliczyliśmy nawet szpital bo gorączka była od kolek rurki wkładali w odbyt i odgazowywali pomagało na kilka godz jedyną radą było jak wcześniej napisałam noszenie na brzuszku plus delikatny masaż i termofor z ciepłą wodą ogólnie pielęgniarki twierdziły że jeszcze tak silnych kolek nie spotkały u niemowlaka lekarz nie kazał odstawiać od piersi twierdząc że pogorszy się jeszcze

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:45:58

Hehe ja 24 grudnia może wstawie mam na ta date porółd :)

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:46:14

Idz dio apteki i popros taki preparat na kolki nazwa cos na I tylko nie esmuumisan bo nie dziala nie pamietam nazwy ale bylo super moj maly mial koki i tylko po tymprzechodzilo

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:46:20

piękny skarb,mam blizniaki i synus do 3 miesiąca miał kolki i nic nie pomagało gdy skonczył 3 miesiące przeszły kolki.Zycze wytrwałosci, pozdrawiam

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:48:08

Moje sloeczko zaczelo przesypiac noce jak mial 3msc, tez mielismy duzy problem z kolkami, ale pomogly masaze i cieple oklady na brzuszek.teraz ma 11msc i znowu noce nieprzespane bo w ciagu 2 tygodni wyszly mu 4 zeby i jest masakra.noce przespane dopiero wtedy sie zaczną jak dziecko bedzie umialo powiedziec co go boli a my rodzice bedziemy umieli mu pomoc.Powodzenia i wytrwalości:)
A to mój kochany syneczek Adas





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 12:49 przez jadwiga22.

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:49:02

Cytat
kati28
Cytat
Atmosphere86
Przede wszystkim idz do lekarza i popros o DEBRIDAT to po 1, po drugie zmien mleko na BEBILON 1 (w metalowej puiszcze) z opakowaniu napisane jest DLA DZIECI Z TENDENCJĄ DO KOLEK I ZAPARC. Moja Majka miala kolki dodatkowo ja przez pierwsze 4 miesiace bylam w domu calkowicie sama (moj wyjechal za granice), to co napisalam wyzej pomoglo.
Nie sluchaj gadania ze DEBRIDAT nie jest dla takich malych dzieci- nie prawda wlasnie po to on jest- na kolki.

3mam kciuki pozdr! :)

Tylko ze ja go karmie piersia i tak bym chciala do conajmniej pół roku,mleka z puszek nie uzywam jeszcze
Cytat
HellTiga
Cytat
Ajjc
Cytat
HellTiga
CHyba do lekarza , albo do poradni ...
A nie na forum..
poza tym bardzo odpowiedzialna z Ciebie mama wstawiając tu tak o fotke swojego dziecka, skad kazdy moze skopiowac...

nie przesadzasz?
i co zrobia z ta fotka?
zdjecia mojego synka a w zasadzie dwoch sa na nk...i co ma sie bac;) wyluzujcie.


A powinnas się bać,
Ile to jest zboczencow na swiecie, nie boisz się że wejdzie jakiś pedofil i będzie wykorzystywał zdjęcie Twojego dziecka??/..
Nigdy bym nie pozwoliła sobie na dodawanie na glupich portalach swojego malenstwa,
Jesli urośnie to sam mial by prawo wyboru czy chce by jego zdjecia byly w internecie czy nie.
I jestem wyluzowana ale nie uznaje takiego dodawania bezmyslnego zdjęc, bez zadnych znaków wodnych ,podpisu.

Bez przesady,masz jakas paranoje,dziecko nie jest bez ubrania chyba .a zdjecia dzieci sa na plakatch chocby na ulicy reklamujace cos i w wielu miejscach i co -raj dla pedofila moze.



hmm. ale zdjęcia dzieci na płatkach i na ulicy na reklamach są chronione prawami :)...
A Twoje zdjęcie dodane tu nie ma zadnego znaku wodnego ani nic i spokojnie mozna je sobie skopiowac i dodac na rozne stronki .

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:49:27

ale aniołek:)) niestety nie pomogę, bo nie jestem jeszcze mamą i się kompletnie nie znam na tej "dziedzinie", ale życzę duużo zdrowka dla maluszka;) i wytrwalosci dla Ciebie!

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:49:50

Cytat
dodzik0105
kup infacol mojej córeczce pomógł, musisz poszukac odpowiedniego leku, mojej małej tez espumisan nie pomagał zmieniłam na infacol i jak reka odjął

tez infacol polecam, ja z moimi nie miałam większych problemów;-)))) Spały całą noc juz w 5-tym miesiącu- nie budziłam na jedzenie- Pani doktor mówiła,że skoro sie nie budzą to nie są głodne i budzić nie trzeba;-) Ulga..... w przypadku znajomych, które miały dzieci z kolkami infacol sprawdzał sie najlepiej- espumisan nie pomagał wcale, a synek koleżanki i tak miał po nim takie kolki,ze siniał. Ja jej właśnie ten infacol dałam i jak rękął odjął.... życze powodzenia, a jak patrze na takiego slicznego dzidziusia to aż mnie ochota na trzecie nabiera........

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:50:10

To zależy od dzidziusia;) Moja ma 11 miesięcy i budzi się w nocy pare razy ze względu na to,ze spi np na brzuszku i jej potem nie wygodnie. Ale moja córka jak miała 3 miesiące to zaczela mi ladnie spac;) glowka do góry;*

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

moj mały facet

11 paź 2011 - 12:51:55

mój synek ma już 4 lata. nie miał kolek.ale w nocy aż do 5 miesiąca budził się.czasem tylko potrzebował butli a czasem jakiś zły sen.czy to możliwe żeby takie maleństwo miało koszmary zastanawiałam się nieraz.do dziś nie wiem.po porodzie bardzo dużo schudłam przez to ciągłe budzenie i nieraz usypiałam już w pozycji siedzącej. każde dziecko jest inne więc powodzenia ci życzę przez te kilka miesięcy.
później będzie tylko gorzej :)))))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przerwa w związku