Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:28:16

Dziewczyny przypomnijcie sobie początki ciąży
zdarzyło się którejś z was mieć okres na początku ciąży 2,3 miesiące?
Czy podczas czasu w którym normalnie miałybyście okres (a nie było go) czułyście to co zwykle, ból brzucha i te wszystkie objawy które co miesiąc miałyście?
proszę odpiszcie

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:31:45

Ja nie miałam okresu, a objawy ciąży zaczęłam odczuwać pod koniec drugiego miesiąca.

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:33:53

podbijam też jestem ciekawa:)

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:34:15

Cytat
lovenda89
Ja nie miałam okresu, a objawy ciąży zaczęłam odczuwać pod koniec drugiego miesiąca.

no okej nie miałaś okresu ale czułaś jakby miał być? te objawy co zwykle?

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:34:57

ja również nie miałam okresu,ale bolał mnie duł brzucha coś podobnego jak pod czas miesiączki

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:36:23

Dla mnie swiezy temat.Ja okresu nie miałam od razu i miesiaczke pozegnałam,.a z objawów to tylko obrzmiałe piersi i moze wieksza sennosc,pare razy sie zdarzyło ze mnie zemdliło,ale wymiotów zadnych,a jestem w 3 miesiacu,wiec narazie czuje sie super.

Jakby miała byc miesiaczka-objawow nie miałam w ogole takich,nic nie było po prostu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 14:39 przez kati28.

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:36:24

Ja wlasnie mialam objawy jak na okres ale sie nie pojawil. zrobilam 2 testy pozyutywne. teraz mam 4 miesiecznego szkrabika:)

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:40:15

ja miałam to samo. Najpierw brak okresu. Gdy wiedziałam że jestem w ciąży to zdarzał mi się ból brzucha na dole ale tylko z początku. Ale lekarz powiedział że to normalne. Ale moja kuzynka miała okres trzy pierwsze miesiące ciąży więc nie wiem... :I

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 14:53:21

Cytat
efffa888
(...) Ale moja kuzynka miała okres trzy pierwsze miesiące ciąży więc nie wiem... :I

no bo właśnie się zdarza tylko się zastanawiam czy często :)

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 18:39:58

Sprawa indywidualna:).
Ja miałam ból brzucha-w czasie kiedy powinna być pierwsza miesiączka (której nie było), 2 testy w przeciągu 3 tyg. - oba negatywne, dopiero 3test wypadł pomyślnie:). Wzmożona senność, bolące piersi - to chyba od samego początku i odrzucenie od kawy (jeszcze zanim zaczęłam podejrzewać ciążę).. Oj, jak mi jej brakowało, a mimo to napić się nie mogłam, nie smakowała.. Mdłości zero, za to wzmożony apetyt na słodycze (snikersów pochłonęłam tyle co nigdy w życiu:) ). No i mój wzrok podążał za każdym wózkiem -bardziej niż zwykle, chyba podświadomie czułam, że się zbliża:).
Aaa i zgaga od jakiegoś 3 m-ca prawie bez przerwy..

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 18:42:04

ja nie miałam okresu, ale za to był ból piersi (podobny do tego sprzed okresu) i czasem ból brzucha :)

jak to jest w ciąży

06 lut 2011 - 21:53:04

ja odstawiłam pigułki i miałam okres, później przestałam brać, a teraz mam 6-7 dni do miesiączki i bardzo bolą mnie sutki czego nigdy nie miałam, w brzuchu pobolewa, zastanawiam się czy to przez ten pierwszy miesiąc od dawna bez piguł? Czy zaszłam podczas brania heh

jak to jest w ciąży

16 lut 2011 - 14:39:22

a ja odczuwalam mdlosci i straszna sennosc po 1 miesiacu ,zadnego bolu brzucha,moze troszke obrzmiale piersi

jak to jest w ciąży

17 lut 2011 - 00:22:01

Bolał mnie brzuszek, nie dostalam okresu i to chyba w sumie wszystko... pozniej do 4 miesiaca mialam meeega burzę hormonów, po 4 miesiacu sie uspokoilo i teraz jest ok, za miesiąc rozwiązanie :))

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 15:36:11

ja mialam bóle brzucha:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje roczne dziecko- co może jeść??