Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 15:44:00

A ja miałam tak :

- brak okresu,
- 'suchość' tam na dole,
- ja gdzieś po tygodniu -dwóch od zapłodnienia rozchorowałam się (zapchany nos, kaszel), myślałam,że to zwykła grypa ;)
- opuchnięte, zaokrąglone piersi z widocznymi niebieskimi żyłkami na klatce,
- bardzo zmienne humory!!!!!!!!!!!!!!!

Podobnie jak Kati28 też jestem w 3 miesiącu ciąży ,więc temat dla mnie świeży :)

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 15:45:39

Ja nie miałam okresu ani bólów brzucha...
Na początku 2 miesiąca zaczęłam mieć straszne mdłości,byłam senna i bolała mnie głowa :-)

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 15:47:24

Cytat
Atmosphere86
Bolał mnie brzuszek, nie dostalam okresu i to chyba w sumie wszystko... pozniej do 4 miesiaca mialam meeega burzę hormonów, po 4 miesiacu sie uspokoilo i teraz jest ok, za miesiąc rozwiązanie :))

Oo, gratuluje ;D

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 15:54:34

obecnie jestem w 8msc ciąży ;)

i powiem szczerze tak strasznie się bałam tych bólów o których piszecie...

o ciąży dowiedziałam się w 3tyg. przeczuwałam :) okazało się po 3dniach, że jest to ciąża pozamaciczna i będzie usuwana 7dni w szpitalu)... ciężki okres ... kiedy obudziłam się po operacji ginekolodzy powiedzieli mi, że ciąża przeszła do macicy (co to za lekarze, ale dobrze, że się tak skończyło) objawy ciąży miałam dokładnie do 3msc.. a przeszłam chyba wszystkie oprócz omdleń ..
- senność,
- wymioty (dość częste), obiad było ciężko zjeść, na jedzenie nie mogłam patrzeć hehe,
- bóle piersi,
- zgaga,
- zawroty głowy,
- bóle podbrzusza itd.
na całe szczęście się skończyło :]
i powiem szczerze drogie szaFiarki, że dużo strachu było przed tym wszystkim, ale dałam rade, teraz niewiem czy przezwyczaiłam się do porannych mdłości itd. czy poprostu radość z tego, że będę mamusią przezwyczężyła to wszystko ;)
także bez obaw każda z nas musi to przejść (GRATULUJE tym co udało się bez tych nieprzyjemności).

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 16:02:36

Ja jestem w 3 miesiącu :)
Nie mam żadnych bóli brzucha i okresu.
Jedyne co to straszne mdłości miałam od 1,5 miesiąca nie było dnia zebym nie wymiotowała.
Budziłam sięrano i zanim wstałam to przynajmniej 4 razy wymiotowałam samą śliną także straszna męka...
A teraz już mi przechodzi , wprawdzie mdli mnie trochu ale raczej nie wymiotuję już :):) UFF
A we wrześniu dzidzi:P:P

jak to jest w ciąży

22 lut 2011 - 16:05:40

ja nie mialam okresu ale brzuch mnie bolal jak na okres z tym ze slabiej

jak to jest w ciąży

25 lut 2011 - 11:10:05

ja dostalam pierwszy okres, ale byl skapszy i krotszy niz zwykle :p

jak to jest w ciąży

25 lut 2011 - 14:36:25

Ja juz po miesiacu od zajscia czułam,ze jestem w ciazy.I sie potwierdziło w 6 tygodniu.Teraz zaczał mi sie 4 miesiac i czuje sie super ( przez cały 1 trymestr nie miałam wymiotów,raz tylko pod koniec w weekend mnie dopadło) ,brzuszek sie zaczyna zaokraglac,a na usg niedawno mogłam popodziwiac jak moje malenstwo sie porusza i macha nogami ;)

jak to jest w ciąży

28 lut 2011 - 00:19:16

a



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 22:35 przez ona_ns.

jak to jest w ciąży

28 lut 2011 - 00:24:02

taaaa tragedia i ostrzezenie dzieci mijac lukiemn aby sobie podarowac rozlazla sylwetke i te inne

jak to jest w ciąży

28 lut 2011 - 00:24:39

Bolał mnie brzuch ale tak pośrodku, nie miałam żadnych krwawień :)
Chciałabym być znów w ciąży- fajne uczucie mieć dzidziusia pod serduszkiem :)

jak to jest w ciąży

28 lut 2011 - 00:25:50

miesiączki nie miałam, bólów brzucha tez sie nie ma raczej... ja natomiast byłam często zmęczona, znacznie wcześniej chodziłam spać. Pamiętam byliśmy z mężem w Ostravie zawsze balowaliśmy pół nocy a będąc w ciąży (początki, nie wiedziałam wtedy, że w niej jestem) zasypiałam koło 22 i nie szło mnie obudzić ;)

Cytat
kati28
Ja juz po miesiacu od zajscia czułam,ze jestem w ciazy.I sie potwierdziło w 6 tygodniu.Teraz zaczał mi sie 4 miesiac i czuje sie super ( przez cały 1 trymestr nie miałam wymiotów,raz tylko pod koniec w weekend mnie dopadło) ,brzuszek sie zaczyna zaokraglac,a na usg niedawno mogłam popodziwiac jak moje malenstwo sie porusza i macha nogami ;)

gratuluje :):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-28 00:26 przez yv0nne92.

jak to jest w ciąży

28 lut 2011 - 00:27:19

Cytat
Kasia9657
Cytat
Atmosphere86
Bolał mnie brzuszek, nie dostalam okresu i to chyba w sumie wszystko... pozniej do 4 miesiaca mialam meeega burzę hormonów, po 4 miesiacu sie uspokoilo i teraz jest ok, za miesiąc rozwiązanie :))

Oo, gratuluje ;D

Dzieki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odparzenia u niemowlaka