Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Były czyta moje wiadomosci na FB

09 sty 2016 - 01:49:13

Cytat
jolcia0105
a jak sprawdzić na kompie czy ma sie coś takiego jak szpieg zainstalowany?
Podpisuje sie pod pytaniem :)

Były czyta moje wiadomosci na FB

09 sty 2016 - 09:00:55

dawniej był taki szpieg netbus , gdy np. ściągnęlo się coś z maila, ktoś wysłał np. notatki ale w tym pliku nic nie było po prostu instalował wirusa. Proponuję przeskanować cały komputer . Jeśli masz możliwość pisz z innego laptopa, tableta itd. np. przez przz tydzień i zobaczysz i czy nadal będzie wiedział o czym piszesz.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Były czyta moje wiadomosci na FB

09 sty 2016 - 09:02:52

Cytat
majka51
Cytat
jolcia0105
a jak sprawdzić na kompie czy ma sie coś takiego jak szpieg zainstalowany?
Podpisuje sie pod pytaniem :)

Dziewczyny poszukajcie info na necie jest tego trochę (np. http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/is-computer-infected-spyware#1TC=windows-7, ale najbezpieczniej będzie w razie wątpliwości poprosić kogoś kto się zna o przeinstalowanie systemu.

Były czyta moje wiadomosci na FB

09 sty 2016 - 16:51:16

Start -> panel sterowania -> programy i funkcje

Następnie wyświetli się okno i będzie lista zainstalowanych programów na komputerze. Jeżeli jest to pierwszy lepszy szpiegowski robak, zainstalowany ręcznie to go znajdziesz od razu. Jeżeli natomiast będzie coś wyglądało podejrzanie - od razu to sprawdź w google. Bo można odinstalować przez przypadek niezbędne sterowniki.

A jak się boisz grzebać to serwis i postawienie nowego systemu + dobry antywirus.

Anonim

Były czyta moje wiadomosci na FB

13 sty 2016 - 10:58:22

Sęk w tym ,że na fb nie opisuje nic gdzie jestem i ogolnie nie prowadze takiej dzialalnosci spowiedniczej. Pamiętam ,że kiedys jak byliśmy razem to zainstalował mi program gdzie co kilka sekund program robił zdjecia ekranu i przesyłał to do jakiegos folderu. W chwili zainstalowania programu Picassa zdjęcia zaczeły wskakiwać - nie było ich końca.

Cytat
saovine
Ja myślę, że na bank masz na kompie coś w rodzaju KeyLoggera... Takim program śledzi jakby "ruch klawiatury", czyli wszystko co wpisujesz: wiadomości, hasła, loginy, frazy w przeglądarkę, to ustrojstwo wysyła też co jakiś czas zrzuty ekranu na skrzynkę mailową hakera itp.

Już dawno wgrałam program ,który KeyLoggera dezaktywuje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 11:02 przez Anonim.

Były czyta moje wiadomosci na FB

13 sty 2016 - 12:03:40

To zgłoś się do kogoś kto się zna takich rzeczach. Może zrób format dysku.
A co do fb no to możesz usunąć i założyć nowe konto. Co za problem.

Były czyta moje wiadomosci na FB

13 sty 2016 - 12:25:49

Kiedys kolega mojego męża poprosił go aby wszedł na jego żony gg bodajże czy meile nie pamiętam dokładnie.Mąz to zrobił wtedy i zobaczył, że żona tego kolegi go zdradza.Zakazałam mu mowic ,wytłumaczyłam mu że to ich sprawa itd.I że nie wolno czegos takiego robić.Koledze powiedział że sa problemy z tym.W chwili obecnej żyją szczęśliwie razem maja dziecko .

Były czyta moje wiadomosci na FB

25 lut 2016 - 09:55:49

Keyloggery to niewidzialny szpieg, ja sie zorientowałam ze mam jak zaczelam na internecie pisac ze znajomą a on wszystko wiedział co ja robie i pisze z kimś.
poszlam na policję, po prostu :-) najgorsze
jest to ze nie da sie o wykryć
Malwarebytes Anti-Malware trzeba zainstalować i juz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koleżaneczka