Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Anonim

Koleżaneczka

10 sty 2016 - 18:11:39

Pierwszy raz piszę na forum.myślałam że mnie to nigdy nie spotka ale jednak.
W grudniu zrobiłam pazurki koleżance,którą znam z 15 lat.wzięłam 20 zl.w sylewstra dzwoni że odpadły jej wszystkie jak uderzyła w szafe.zgodziłam się na zrobienie nowych.tez za 20 zl.przyznała się później że zerwala.
po zrobieniu nowych powiedziała że nie ma kasy i zapłaci 10 stycznia.ok.zgodziłam sie.przed chwilą dostałam sms że nie ma kasy i że przeprasza i żebym ją zrozumiała.
Jeszcze jej nie odpisałam bo nie wiem co.
I nie chodzi o to 20 zł.tylko ma kase na fajki i udaje damę bogatą.

Koleżaneczka

10 sty 2016 - 18:25:16

Ona się z ciebie nalewa po prostu...ja bym jej tak pocisnela żeby wiedziała z kim ma do czynienia :)

Koleżaneczka

10 sty 2016 - 18:25:52

Masz nauczkę typowe dla wielu kolezanek ..:) Po prostu więcej jej nie rób .

Koleżaneczka

10 sty 2016 - 18:27:47

ta twoja kolezanka naogladala się tych angielskich filmikow o złośliwych dziewuchach i teraz jedzie po tobie na zasadzie "oh sorry"

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Koleżaneczka

10 sty 2016 - 18:41:57

Na następny raz jak przyjdzie, zebyś jej zrobiła paznokcie to powiedz, żeby zapłaciła za zaległą usługę + bieżąca. Abo poprsostu olej to i nanastępny raz nie rób jej zadnych paznokci.

Koleżaneczka

10 sty 2016 - 18:44:48

a ja bym jej napisała prosto z mostu, że czekasz na pieniądze za usługę i skoro wiedziała, że nie będzie miała pieniędzy to po co się umawiała? Jest jedna żelazna zasada "najpierw się płaci później się otrzymuje".

Koleżaneczka

11 sty 2016 - 15:08:58

Widać uważa Cię za frajerkę, więc już jej nie rób paznokci nawet jak powie że ma pieniądze. Miej swoje zasady i swój honor .

Koleżaneczka

11 sty 2016 - 15:50:15

odpuśc sobie że odda ci pieniądze , więc nie rób jej paznokci niech dziwadło sie nauczy szacunku.

Anonim

Koleżaneczka

21 sty 2016 - 14:24:19

dziewczyny odswiezam watek.
Wydzwaniala do mnie kilka dni.w koncu napisala mi sms o tresci:
czemu sie do mnie nie odzywasz?to przez to ze musialas mi zrobic za darmo te pazury?
nie wytrzymalam i jej odpisalam.
Ja ci nie zrobilam za darmo.jestes mi winna 20 zl.
Od tej pory cisza.
Pewnie juz ich nie zobacze.
Ale to niewazne.
Wazne ze mi dala spokoj.

Koleżaneczka

21 sty 2016 - 14:31:17

Ale koleżanka.... no, pewnie Ci juz nie odda tej kasy... olej ją, widać, co to za typ osoby:)

Anonim

Koleżaneczka

13 lut 2016 - 18:53:20

dziewczyny jestem w szoku.od zaistnialej sytuacji juz troche czasu minelo.kolezanka zablokowana.bo mnie nekala.
jakie bylo moje zdziwienie jak jej siostra przyszla na paznokcie.zaplacila za swoje i oddala mi za siostre.
nie wiem z czyjej kieszeni ta kasa byla.

Koleżaneczka

25 lut 2016 - 10:10:10

I tak na nią uważaj. Może oddała kasę, bo niedługo będzie potrzebowała kolejnych pazurów?

Koleżaneczka

25 lut 2016 - 10:31:17

Nie dawaj się więcej wykorzystywać i tyle. Nikt jej inny raczej za 20 złoty paznokci nie zrobi wiec będzie mieć nauczke.

Koleżaneczka

25 lut 2016 - 10:33:33

Tka jak posza wyżej dziewczyny ja juz bym nie ufała tej kolezance i nastepnym razem jak przyjdzie to najpierw płaci a potem zapieramy sie do paznokci

Koleżaneczka

25 lut 2016 - 13:26:14

Nie daj się już naciąć więcej tej koleżance. Jak przyjdzie na paznokcie to powiedz, że najpierw płaci i dopiero zrobisz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łysienie brwi