Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 13:48:38

KTÓRA NIANIA ELEKTRONICZNA WEDŁUG WAS JEST NAJLEPSZA? OCZYWIŚCIE W ROZSĄDNEJ CENIE

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 14:21:58

moja siostra ma z Aventa, jest z niej bardzo zadowolona, dodam że siostra mieszka w dużym domu i jest niedosłysząca, niania ma dobry zasięg nawet na ogrodzie więc polecam

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 14:27:27

z aventa są chyba dosc drogie...
My mamy nianie BabyOno 196 (z czujnikiem ruchu)... również słychac wszystko na ogrodzie wyraźnie. Nie mam ządnych zastrzeżeń. Niania sprawdzona i następną na pewno kupię taką samą jeżeli zajdzie potrzeba.
Oczywiście nie jest to niania cyfrowa (te to sa dopiero drogie)...dlatego nie spodziewaj się super czystego dźwięku jak w TV... jednak usłyszysz każde miałknięcie malucha, a nawet jak się kręci - bez problemu:)
(kosztowała nas 100zł)
Pozdrawiam!

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 14:28:57

no włąśnie a czy nianie elektroniczne działąją też na dworze ?
Tzn. czy jeśli zostawię dzidzię w domu i pójdę odśnieżyć chodnik niania będzie miała zasięg ?
Nie zrozumcie mnie źle i nie odbierzcie za jakąś wyrodna.

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 15:45:07

Polecam BabyOno, niedroga, a jesteśmy z niej bardzo zadowoleni :)

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 17:28:38

Przy wyborze niani trzeba wsiąść pod uwagę także czy mieszkasz w domu czy w bloku i czy nie daleko są jakieś drogi szybkiego ruchu :) Nianie analogowe (właśnie te tańsze) mają często przebicia, można złapać dziecko sąsiada (wiem bo łapałam), sibiradia (czy jak się to pisze) np. rozmawiających tirowców :)itp. I one dobrze sprawdzą się w domach, daleko od dróg. Natomiast w blokach, przy drogach szybkiego ruchu gdzie jesteśmy narażeni na ściąganie innych sygnałów wyjściem są nianie cyfrowe (te z kamerką)no i droższe wtedy mamy pewność że nie będzie żadnych zakłóceń :)
Mieszkałam właśnie w obydwu takich miejscach i sprawdziłam osobiście obydwie nianie:)

NIANIA ELEKTRONICZNA

13 wrz 2012 - 17:33:40

My posiadamy nianię Fisher Price, sprawdza się i w domu i w mieszkaniu. Dodatkowo nadajnik w pokoju dzidziaka może służyć za lampkę. Opłaca się kupić taką na allegro, są znacznie tańsze niż kupując w sklepie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

detox