Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:43:47

Jedna prosta rada. Jak Ona gdzieś wyjdzie to zabierz dziecko, zostaw list, że zabierasz dziecko do rodziców i nie wrócicie do czasu aż Ona zrozumie co ze sobą i z Wami robi. Albo się otrząśnie albo niestety separacja i rozwód... Innego wyjścia nia widzę z tej sytuacji. Wiem że ją kochasz ale musisz myśleć o dziecku które dorasta przy matce która jest uzależniona i nie okazuje mu miłości... Sam pomyśl nad tym na spokojnie.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:47:19

Rozwiąż umowę na internet :)

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:48:25

wybacz..Ale jesli Twoja żona tak sie zachowuje to ja nie widze innej mozliwosci jak dac jej do zrozumienia ze moze was stracic. Chodzi mi o to zeby sie wyprowadzic na jakis czas i zostawic ja sama i dac jej ultimamum rodzina albo zostaje sama ze swoim internetowym swiatem.
Jesteś męzczyzna wiec musisz podąc męska, stanowcza decyzje jesli nie dla siebie to zrób to dla swojego dziecka.

Podrawiam i życze powodzenia

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:50:58

za kłaki i do garów!!


... tak mi się powiedziało co pomyślało :D

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:51:09

Cytat
mammamia1
Własnie chodzi mi o to, że jak na faceta, to bardzo ładnie to wszystko poskładał, poprawnie stylistycznie, przecinki tam gdzie trzeba a wiem, ze faceci nie zwracają uwagi na takie rzeczy ;)
Al


e mogę się mylić, nie chcę wrzucać wszystkich do jednego wora ;)








i tu sie mylisz bo moj facet pisze tak ze mnie poprostu zawstydza to ja jestem "flejtucha"stylistyczna i ortograficzna
to moze byc u niej juz uzaleznienie od netu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 20:53 przez oko53.

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:51:18

Daj znać jak się sprawy mają bo jesteśmy wszystkie ciekawe jak się sprawa toczy :) udało się opanować szafoholiczkę ??

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:51:53

Cytat
szasa
Rozwiąż umowę na internet :)
:D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:55:50

a co jak ona znajdzie ten wątek ?:D skoro siedzi ciagle wiec jest duze prawdopodobienstwo ;P

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 20:58:44

jezeli o mnie chodzi to wygląda mi na to jakby to kobieta pisała faceci raczej tak nie mowią ale nie mam pewnosci poza tym to jezeli to prawda to proponuje na poczatek wizyte u psychologa

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:01:01

Porozmawiaj z rodzicami i oddaj dziecko na kilka dni pod ich opiekę. Połóż się. powiedz, że nie idziesz do pracy bo to życie nie ma sensu. Kup sobie piwo. Żadnego jedzenia do domu, żadnego prania i sprzatania. Wspomnij tylko, że jak nie zapłacicie za prąd to internetu nie będzie. Leż martwym bykiem przed tv, [postaraj się zalatywać potem, skarpetkami i bekaj po piwie. Weź ją na przetrzymanie. Uprzedź rodziców, mogą wpaść i polamentować....

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:10:17

moze sam idź do psychologia, psychiatry i zapytaj jak postępować z taką osobą. na pewno coś poradzi.

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:10:26

Cytat
zalamanyon
Pracuję jako górnik, a po godzinach jako ochroniarz.

no to musi Pan syto pojeść bo wiem jak mój narzeczony po pracy wykończony.. powiem tak musi Pan z swoimi rodzicami czy też jej.. usiąść z nią i porozmawiać skoro z Panem rozmowa nie pomaga.. to jest uzależnienie ale wszystkiego da się w miarę oduczyć tylko jak się chcę. Teraz trochę ciężko bo dziecko jest w domu bo są ferie (wnioskuję, że jest Pan ze śląska) ale jak dziecko będzie w przedszkolu trzeba z nią porozmawiać.. bo długo tego nie pociągniecie a Panu w końcu puszczą nerwy.. i dziecko będzie bezpełnej rodziny.. a tu nie o to chodzi tylko o porozumienie.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:13:32

Cytat
paolka06
prowokacja czy nie, ale niestety problem zespołu uzależnienia od internetu jest w dzisiejszych czasach bardzo częsty, także nie ma co się doszukiwać drugiego dna. Może warto jakoś człowiekowi podpowiedzieć co może zrobić. Szczerze współczuję, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Może to depresja tak jak pisałeś?
Cytat
mala922
moze sam idź do psychologia, psychiatry i zapytaj jak postępować z taką osobą. na pewno coś poradzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 21:14 przez olciakxd.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:20:28

ogarnij się kolego. Nie bądź <moderacja>. Nie zapłać za internet. Nie zrób zakupów do domu a weź małego do knajpy na obiad. Niech gnije skoro taka jej wola.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 09:52 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:21:15

Cytat
bartolinni01
ogarnij się kolego. Nie bądź <moderacja>. Nie zapłać za internet. Nie zrób zakupów do domu a weź małego do knajpy na obiad. Niech gnije skoro taka jej wola.


:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 09:53 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nastepne dziecko