Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:22:45

Apel do pani o której mowa, uzytkowniczki tego forum (być może przeczyta): KOBIETO! OGARNIJ SIĘ! TEN FACET ZA CHWILĘ CIĘ ZOSTAWI I BĘDZIESZ SAMA GNIŁA W DOMU ZE SWOIM KOCHANYM INTERNECIKIEM. NIE MARTW SIĘ, DZIECKO PEWNIE TEŻ CI ZABIERZE (CO BYŚ SIĘ ZBYTNIO MACIERZYŃSTWEM NIE PRZEMĘCZAŁA). DOIGRASZ SIĘ W KOŃCU I BĘDZIE PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW.

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:23:57

Cytat
hammie
Apel do pani o której mowa, uzytkowniczki tego forum (być może przeczyta): KOBIETO! OGARNIJ SIĘ! TEN FACET ZA CHWILĘ CIĘ ZOSTAWI I BĘDZIESZ SAMA GNIŁA W DOMU ZE SWOIM KOCHANYM INTERNECIKIEM. NIE MARTW SIĘ, DZIECKO PEWNIE TEŻ CI ZABIERZE (CO BYŚ SIĘ ZBYTNIO MACIERZYŃSTWEM NIE PRZEMĘCZAŁA). DOIGRASZ SIĘ W KOŃCU I BĘDZIE PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW.


AMEN.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:26:16

odetnij jej internet na jakis czas, niech zobaczy, ze zycie nie toczy sie tlyko na forum w szafa.pl.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:28:13

Cytat
lenulka
odetnij jej internet na jakis czas, niech zobaczy, ze zycie nie toczy sie tlyko na forum w szafa.pl.

gorzej ze ona ma internet tez w telefonie ;)

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:29:16

Cytat
hammie
Cytat
lenulka
odetnij jej internet na jakis czas, niech zobaczy, ze zycie nie toczy sie tlyko na forum w szafa.pl.

gorzej ze ona ma internet tez w telefonie ;)
;o więc i telefon też zabierz

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:31:17

Jak ja widzę że niektóre Szafowiczki mają po kilka setek postów, to jestem przerażona!!!!!

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:33:38

zabierz jej komputer - co jest waźniejsze , dziecko, mąż, rodzina czy komputer ? Też tak miałam przez chwilkę ale mój narzeczony mi to szybko ukrócił i dziękuję mu za to, bo przez to siedzenie umykało mi duuużo rzeczy... Teraz komputer włączam czasami wieczorkiem jak mam już wolny swój czas lub na chwilkę jak muszę ponieważ sprzedaję rzeczy więc kontakt jako taki musi być. Odłącz internet i udawaj , że nie wiesz o co chodzi :P próbuj wszystkiego, zabierz ją jak najdalej ;) I nie martw się, musi się ułożyć. Szkoda dzieciaczka eh.. :(( życie tak szybko przemija... nie rozumiem jak komputer i to forum może być ważniejsze od bliskich...

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:34:47

Cytat
PWalewska
Jak ja widzę że niektóre Szafowiczki mają po kilka setek postów, to jestem przerażona!!!!!
Po prostu lubimy się mądrzyć;)). Ale robimy też inne rzeczy, moje dzieci nie siedzą zasmarkane i głodne na węglu pod zimnym piecem ;).

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:36:53

cóż, odetnij internet :)

Cytat
PWalewska
Jak ja widzę że niektóre Szafowiczki mają po kilka setek postów, to jestem przerażona!!!!!

no ja mam kilkaset i co z tego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 21:37 przez madleen_86.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:40:09

jesteś bardzo cierpliwy, ale może zacznij od niej więcej wymagać nie od razu wszystko tylko małymi kroczkami, np powiedz jej że ma ci obiad ugotować następnego dnia żeby posprzątała sypialnię czy coś tam, pewnie się będzie buntować ale próbuj, wymyślaj jej jakieś zajęcia, nie wiem czy to pomoże ale warto próbować no i ja bym jednak spróbowała rozmowy z psychologiem, bo być może będzie odwyk potrzebny, to jest uzależnienie jak od papierosów, alkoholu i narkotyków,

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:44:11

Cytat
PWalewska
Jak ja widzę że niektóre Szafowiczki mają po kilka setek postów, to jestem przerażona!!!!!

ho ho to pewnie jak widzisz kilka tysięcy to masz prawie zawał co? :D:D:D
weź pod uwagę odkąd ktoś jest na szafie, wiele osób korzysta z forum w pracy, szkole, po nocach :) Ilość postów nie jest wyznacznikiem tego kto jak długo siedzi przed kompem w ciągu dnia

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:46:21

Cytat
martischa
Cytat
PWalewska
Jak ja widzę że niektóre Szafowiczki mają po kilka setek postów, to jestem przerażona!!!!!

ho ho to pewnie jak widzisz kilka tysięcy to masz prawie zawał co? :D:D:D
weź pod uwagę odkąd ktoś jest na szafie, wiele osób korzysta z forum w pracy, szkole, po nocach :) Ilość postów nie jest wyznacznikiem tego kto jak długo siedzi przed kompem w ciągu dnia

Ano właśnie.
A co do tematu: chyba musisz drogi autorze zasięgnąć pomocy specjalisty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 21:47 przez madziutex.

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:52:09

Cytat
alicja70
Porozmawiaj z rodzicami i oddaj dziecko na kilka dni pod ich opiekę. Połóż się. powiedz, że nie idziesz do pracy bo to życie nie ma sensu. Kup sobie piwo. Żadnego jedzenia do domu, żadnego prania i sprzatania. Wspomnij tylko, że jak nie zapłacicie za prąd to internetu nie będzie. Leż martwym bykiem przed tv, [postaraj się zalatywać potem, skarpetkami i bekaj po piwie. Weź ją na przetrzymanie. Uprzedź rodziców, mogą wpaść i polamentować....
baby to przebiegłe lisy są:) Jak tu z nimi wygrać jeśli w ciągu kilku sekund wymyślają taką kotrofensywe:) Wplatają rodziców, dziadków, alkohol i tv. Toż to blitzkrieg jest w najwyższej formie:)

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:52:49

na siłę do psychiatry,bo to normalne nie jest.Jeśli nie,to Babka obudzi się z ręką w nocniku jak od niej odejdziesz.Będzie bez pracy,rodziny i pieniędzy,rachunków nie zapłaci,odetną internet,telefon,prąd...

Zalamany ojciec...

05 lut 2012 - 21:55:31

Cytat
bartolinni01
Cytat
alicja70
Porozmawiaj z rodzicami i oddaj dziecko na kilka dni pod ich opiekę. Połóż się. powiedz, że nie idziesz do pracy bo to życie nie ma sensu. Kup sobie piwo. Żadnego jedzenia do domu, żadnego prania i sprzatania. Wspomnij tylko, że jak nie zapłacicie za prąd to internetu nie będzie. Leż martwym bykiem przed tv, [postaraj się zalatywać potem, skarpetkami i bekaj po piwie. Weź ją na przetrzymanie. Uprzedź rodziców, mogą wpaść i polamentować....
baby to przebiegłe lisy są:) Jak tu z nimi wygrać jeśli w ciągu kilku sekund wymyślają taką kotrofensywe:) Wplatają rodziców, dziadków, alkohol i tv. Toż to blitzkrieg jest w najwyższej formie:)
Nie ma miękkiej gry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nastepne dziecko