Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co robić?

15 sty 2018 - 20:03:18

Uciekaj póki nie macie dzieci

Co robić?

15 sty 2018 - 20:43:26

Przywiązałam się do niego bardzo, w końcu to jest 5 lat, ale jak dzis go zapytałam czy na pewno wprowadzimy się w lutym to odpowiedział, że ma taką nadzieję. Nie wiem co nim kieruje i dlatego zawrócił mi w głowie, niby szukał kandydatki na zonę a tu zonk.

Co robić?

15 sty 2018 - 20:46:16

no własnie to nie jest miłosc a jak sama napisalas przywiazanie no ja osobiscie oczekuje milosci w zwiazku a nie przywiazania i własnie dzieki tej miłosci jestem z mezem juz 19 lat zwiazek oparty na samym przywiazaniu niczego dobrego nie wrozy

Co robić?

15 sty 2018 - 21:20:24

Szkoda mi Ciebie. Naprawdę bez żadnych złośliwości... Z jego strony nie ma żadnych konkretów. Ja bym tak nie umiała. Wolałabym być sama niz byc z kimś tylko z przywiązania i to jeszcze bez planów na przyszłość

Co robić?

16 sty 2018 - 18:20:35

mi siebie samej szkoda i tych straconych 5 lat, dawno bym odeszła, ale ciągle obiecuje, że już niedługo, juz za chwilę. W czerwcu kazał szukać sali weselnej i że ślub szybciej niż za 2 lata, tylko ciekawe jak on to chce zrobić, skoro nawet jeszcze nie zamieszkaliśmy ze sobą.

jestem mocno uczuciowa i naprawdę go mocno kocham i chcę mu dac ta ostatnią szansę.

Co robić?

16 sty 2018 - 19:52:24

A pierścionek zarenczynowy już był skoro masz szukać sali czy tak na odczep Ci powiedział żeby mieć spokój na jakiś czas.

Co robić?

16 sty 2018 - 20:46:27

Daj mu szansę i kolejną, a Twoje prawdziwe życie przechodzi sobie obok na paluszkach

Co robić?

16 sty 2018 - 20:50:30

nie było pierścionka, więc chyba powiedział to na odczep, bo kazał szukać sali w czerwcu, ogólnie jak poruszam te tematy to go złości, że ciągle to wałkujemy itd. Powiedział, że zaręczyny raczej niedługo, potem mówi zobaczymy i tak zwleka. Jego przyjaciel chodził i mieszkał z dziewczyną 7 lat i dopiero wziął ślub też w jego wieku, slub był pod koniec zeszłego roku.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Co robić?

16 sty 2018 - 21:30:00

A co ma do tego jego przyjaciel?

Co robić?

16 sty 2018 - 22:06:57

Bo wiesz o tym, że przy rezerwacji sali będziesz musiała podać konkretną datę.
Nie powiesz im, że za około 2 lata.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Co robić?

16 sty 2018 - 22:21:31

Co tu szukać jak nie wiadomo o który czerwiec chodzi i jeszcze jakoś nie kwapi się do pomocy w poszukiwaniach. Gitarę zawraca i tyle.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Co robić?

16 sty 2018 - 22:55:00

Wszystkiego o czym piszesz chcesz, ale tylko Ty. Dlatego nie spodziewaj się jasnych deklaracji. To nie jest przywiązanie, po prostu boisz się samotności.

Co robić?

17 sty 2018 - 06:59:55

Cytat
Mangora
Nie est po rozwodzie, aczkolwiek jest bardzo zamknięty w sobie i w sumie nie wiem jak wcześniej wyglądały jego związki, może miał narzeczoną i go zdradziła? może są to tylko moje domysły. Facet ma dokładnie 38 lat, nie raz postanowiłam sprawę jasno to mówi teksty typu, że przegonimy jego znajomych, którzy wzięli ślub po 7 latach, więc się łudzę i czekam...Pod koniec 2016 r. mówił, że na pewno zamieszkamy w przyszłym roku, rok zleciał teraz mówi, że w lutym na pewno.
Dodam, że nie mam pewności, czy mieszkanie które posiada może po prostu wynajmuje, ale raczej powinien mi o tym powiedzieć. Jeśli chodzi o seks też jest sporadyczny, tylko na wyjazdach, spotykamy się w weekendy tylko i to późnym popołudniem, Wiem, że to wygląda mega kiepsko, ale twierdzi, że mnie kocha i chce mieć ze mną rodzinę.Gdyby mi zależało tylko na ślubie to rzuciłabym go po 2 latach.
Matkę też ma jakąś zaborczą, prasuje mu, gotuje i chyba nie jest za tym żeby się szybko ożenił.
Tak czy inaczej w takim wieku facet powinien przenieść związek poziom wyżej, tak mi się wydaje, czasami mam naprawdę myśli, że on jest po rozwodzie albo był mega zraniony w przeszłości. Tak czy inaczej nie zamierzam całe życie czekać na niego , ale też nie chcę stracić.
Czasami obwiniam się sama za to, że nie jestem bogata, jego znajomi twierdzą, że zawsze szukał majętnej, więc może tutaj leży problem.


No i chyba Sama odpowiedziałaś Sobie na Swoje pytania! Nie marnuj czasu bo ucieka, a Ty jesteś coraz starsza. Wiesz czego chcesz, a on zachowuje się jak żonaty facet, który ma czas dla Ciebie w weekendy bo w tygodniu ma inne obowiązki -rodzinne :( I jeszcze jedno, zaborcza mamusia faceta to nie jest dobry materiał na teściową! To z góry same problemy z wtrącaniem się w związek syna...

Cytat
Mangora
pięknie napisane, ale rzeczywistość jest zupełnie inna, szara rzeczywistość. Chyba jednak nie spotkałam jeszcze tej prawdziwej miłości.


Dziewczyno obudź się w końcu bo przesypiasz u jego boku najpiękniejsze lata Swojego życia!
A teraz będąc "jego dziewczyną" nawet nie masz możliwości poznania faktycznie dobrego i konkretnego faceta bo zapatrzona jesteś w obecnego jak w "święty obrazek"!Na każde obiecanki czekasz z utęsknieniem i bez urazy "piszczysz i skaczesz z radości" jak tylko coś obieca... To jest straszne i wstyd tak się dać poniżać... Ale to Twój wybór i Twoje życie, bo każda z nas może tu pisać życiowe elaboraty, ale Ty zrobisz jak uważasz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-17 07:20 przez norap.

Co robić?

17 sty 2018 - 17:29:27

no właśnie o to chodzi, że jest bardzo pracowity, ma bardzo dobry zawód i zarabia duże pieniądze i tego samego wymaga od partnerki.
On miesięcznie zarabia i 8 tys zł. nie wiem dokładnie może i więcej ale tyle to na pewno.

Co robić?

17 sty 2018 - 19:25:42

Cytat
Mangora
no właśnie o to chodzi, że jest bardzo pracowity, ma bardzo dobry zawód i zarabia duże pieniądze i tego samego wymaga od partnerki.
On miesięcznie zarabia i 8 tys zł. nie wiem dokładnie może i więcej ale tyle to na pewno.

Tak Ci mówił czy widziałaś kwitek z wypłaty.
Mówić można różne rzeczy.
Z tego co piszesz to nie kupił jeszcze telwizora, komputera, nie wiesz czy mieszkanie jest jego.
Widujecie się tylko co weekend.
Co Ty o nim wiesz po tych 5 latach.
O przeszłości nic nie mówi, zamknięty w sobie.
Może być zupełnie innym człowiekiem niż go sobie wyobrażasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-17 19:47 przez kukingaku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy buty Deezee są wygodne?