Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:20:02

Cytat
mirka27
Cytat
Mak19
Cytat
mirka27
Cytat
Mak19
Cytat
daarek2007
jestes mloda i nie mozesz bac sie tego ze zostaniesz sama. znajdziesz takiego ktory bedzie dla Ciebie odpowiedni. nie pakuj sie w "chore uczucia". jestes mloda i mysl o sobie:) bedzie dobrze. i nie smuc sie tak!!

Ale to jest łatwo mówić,jesli się bylo z kims tyle czasu,przebywalismy ze soba dzien w dzien,uwazłam ze bedzie on tym jedynym,to z nim przezyłam pierwszy raz i jego to również byl pierwszy raz wiec to duzo dla mnie znaczy,wiem ze juz nie znajde takiego faceta który z zadna tego nie robił
Cytat
mirka27
Cytat
betulek
on potrafi być asertywny
a Ty jesteś gęsią, co sobie pozwoli na łeb wejść?
brawo koleżanko ;))
a poza tym to ile masz lat? bo kazać chłopakowi żeby wybierał między Tobą a nk to śmieszne i to bardzo ....wiesz nie dziwię mu się że wcale nie walczy o ten związek :/

A co nk to tak wazna rzecz w zyciu ze nic dziwnego ze to wybrał nie mnie???tak jak pisałam byly przez to kłotnie wczesniej i po to to skasowalismy zeby sie nie kłocic i nie dawac powodów do zazrdosci...mam 19 lat
Ale ja Cię rozumię....a chodziło mi jedynie że dziecinne jest kazać chłopakowi skasować konto bo zakazami to nic nie zdziałasz a wręcz przeciwnie ,a nk wcale nie jest tu ważne ja nie posiadam tam konta bo to co tam się teraz wyprawia to zupełnie inny temat......ale jeżeli on to lubi to czemu zakazywać ? no chyba że jakieś konkretne powody masz że zakazujesz,


Powodem jest to ze juz raz to miał i sie kłocilismy przez to bo jakies pisały albo on zapraszał nie wiadomo kogo i wczesniej jakos to skasował a teraz znowu to załozył...powiedział ostatnio ze sie zmieni,a kiedy wyjechał do pracy on od razu poleciał do baru a pozniej pic gdzies i miał mnie w dupie,powiedział ze nie bedzie tak jak ja chce,zawsze to ja mu ustepowałm a on mi jeszcze mówi ze nie bedzie tak jak ja chce...to to jest niby zmiana??jezeli sie kogos kocha to sie idzie na kompromis zeby nie ranic siebie nawzajem i szanowac swoje zdanie
I teraz jest cieżko podjąć decyzje,jedne mówią żeby odpuscic sobie inne zeby walczyc,ze to dziecinne zakazywac jemu tego,ale nie potrafie zrozumiec jak mozna wolec to niz byc z własna dziewczyna,czy to az tak wazne?
tak na kompromis .....ale Ty przyzwyczaiłaś go że mu zawsze ustępujesz a to puźniej bardzo ciężko zmienić bo ile można się do kogoś dostosowywać :/ po co tak się męczyć dziewczyno skoro on nie wkłada w to wysiłku,mówi co innego a robi też co innego ,młoda jesteś jeszcze ułożysz sobie życie...bo napewno nie dasz rady wiecznie ulegać ...


Nie zawsze ja ulegałam,on twierdzi ze zawsze ja musiałm na swoim postawić,ale tak nie było,

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:22:01

Cytat
Mak19
Cytat
Ashleyy
Cytat
Mak19
On taki jest ze jak ja sie nie odzywam to on tym bardziej sie nie odezwie,zawsze to ja pierwsza sie odzywałam,a jak pytam czemu sie do mnie nie odzywał to mowi ze dlatego ze ja sie nie odzywałam
To bądz mądrzejsza od niego. Podejdz i powiedz "Musimy porozmawiać tak na spokojnie o tym co nas boli" Powiedz mu wtedy jak się czujesz kiedy on pisze sobie na NK. Jak mu zależy to zrozumie, mój zrozumiał.

Tyle ze włsnie raz mu powiedzialam,rozpłakałam sie z tego wszystkiego co mi robi i mówiłam ze to mnie boli,ale on nic na to,powiedział ze albo to zrozumiem albo trudno i mozemy nie byc ze soba,jego nawet nioe rusza jak płaczę,nigdy nie przytuli tylko sie odwraca
Faceci tacy są kiedy my płaczemy oni myśla, ze histeryzujemy, ze jesteśmy zazdrosne jak dzieci, Ty go przytul pierwsza. On udaje twardziela. Chcesz żeby on Ciebie przytulił ale on nie wie, że właśnie tego chcesz. Faceci nie myśla tak jak my, bo są facetami.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:22:38

jezu wez sie nei tnij:/
no bez jaj ...przez faceta?
najlepiej go zostaw jak nei mozesz z nim wytrzymac i popadasz w takie cos...
psycholog tylko ci teraz pomoze naprawde...
ja przez mojego plakalam godzine ostatnio a on sobie usna przy mnie;/ ale przepraszal potem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:23 przez goosiak.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:24:09

Cytat
goosiak
jezu wez sie nei tnij:/
no bez jaj ...przez faceta?
najlepiej go zostaw jak nei mozesz z nim wytrzymac i popadasz w takie cos...
psycholog tylko ci teraz pomoze naprawde...

Tylko jesli z nim nie jestem kłocimy sie to 2-3 dni ok sie czuje a pozniej rozpacz i nie moge tego powstrzymac,przypomina mi sie jak bylismy razem,te dobre chwile...Boję sie isc do psychologa zeby moja rodzina sie o tym nie dowiedziała

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:25:30

Mak19 ty masz 19 lat??

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:25:44

Wiesz zmieniłam zdanie ...po tym jak napisałaś że jak płaczesz to Cię nie przytuli tylko się odwraca ....uciekaj od niego i to szybko dziewczyno bo inaczej naprawdę się wykończysz ,zobaczysz że trafisz na kogoś komu nie będziesz musiała mówić nic bo zrozumie Cię bez słów ...życzę Ci tego ;)

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:26:43

Cytat
Ashleyy
Mak19 ty masz 19 lat??

tak

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:28:31

Wiecie co dziewczynki, niektórzy faceci to naprawdę chamy i nie dorośli zeby być z kobietą. Ale potrzeba dużo siły, żeby odejść jeżeli się naprawdę kogoś kocha jest bardzo ciężko.

Cytat
Mak19
Cytat
Ashleyy
Mak19 ty masz 19 lat??

tak
Młodziutka jesteś i pewnie pierwszy raz się zakochałaś? Wiem, ze bardzo chcesz żeby on się zmienił, ale realnie patrząc na facetów to oni sie nie zmieniają albo ich zmiana jest chwilowa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:30 przez Ashleyy.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:30:36

Cytat
Ashleyy
Wiecie co dziewczynki, niektórzy faceci to naprawdę chamy i nie dorośli zeby być z kobietą. Ale potrzeba dużo siły, żeby odejść jeżeli się naprawdę kogoś kocha jest bardzo ciężko.

Ja przez te 3 lata z nikim innym sie nie spotykałam,olałam kolezanki,kolegów zadnych nie mam,nie ma z kim porozmawiac..wiem ze jak bym z nim zerwała to poznałabym wielu ale nie mogłabym sie spotykac,przytulac bo bym mysłała o nim.
Cytat
Ashleyy
Wiecie co dziewczynki, niektórzy faceci to naprawdę chamy i nie dorośli zeby być z kobietą. Ale potrzeba dużo siły, żeby odejść jeżeli się naprawdę kogoś kocha jest bardzo ciężko.
Cytat
Mak19
Cytat
Ashleyy
Mak19 ty masz 19 lat??

tak
Młodziutka jesteś i pewnie pierwszy raz się zakochałaś? Wiem, ze bardzo chcesz żeby on się zmienił, ale realnie patrząc na facetów to oni sie nie zmieniają albo ich zmiana jest chwilowa.

Już raz miałam chopaka ale po roku sie rozstalismy i jakos nie przezył=wałam tak tego,teraz byłam pewna ze jestesmy dla siebie,on nigdy nie miał dziewczyny tak na powaznie ani z zadna tego nie robił,to byl nasz pierwszy raz,to jemu uległam,i to duzo dla mnie znaczy bo teraz nie znajde takiego który z zadna tego nie robił..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:32 przez Mak19.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:32:05

zapomnisz o nim! zostaw drania

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:33:53

Cytat
Mak19
Cytat
Ashleyy
Wiecie co dziewczynki, niektórzy faceci to naprawdę chamy i nie dorośli zeby być z kobietą. Ale potrzeba dużo siły, żeby odejść jeżeli się naprawdę kogoś kocha jest bardzo ciężko.

Ja przez te 3 lata z nikim innym sie nie spotykałam,olałam kolezanki,kolegów zadnych nie mam,nie ma z kim porozmawiac..wiem ze jak bym z nim zerwała to poznałabym wielu ale nie mogłabym sie spotykac,przytulac bo bym mysłała o nim.
Żle zrobiłaś, ze olałaś koleżanki. Ja byłam z moim 2 lata ale po roku postanowiłam znowu odbudować swoje relacje ze znajomymi, bo nie można żyć na odludzi w samotności z facetem. On to zaakceptował i sam spotykał się ze znajomymi. Tak powinno być, bo każdy musi mieć swój krąg przyjaciół i znajomych.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:34:42

ciezko jest tak zerwac z kims kogo się kocha, ale z tego co piszesz to wychodzi na to ze nie masz w nim zadnego oparcia, jak mozna nie przytulic dziewczyny gdy płacze... lepiej zakoncz ten zwiazek, pocierpisz troche , tego sie nie uniknie ale z czasem wszystko wroci do normy, a pocięcie sie nic nie da, to nie jest lekarstwo na takie sprawy, byc moze psycholog by pomógł, ale Ty sama musisz tez chciec uporać sie z tym wszystkim i musisz sie starac nie myslec, co z biegiem czasu na pewno minie

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:34:50

chyba poczekam jakis czas,zobacze czy sie odezwie chociaż watpie w to bo powiedziałm mu ze juz go nawet nie chce znac

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:36:38

Cytat
Mak19
Cytat
Ashleyy
Wiecie co dziewczynki, niektórzy faceci to naprawdę chamy i nie dorośli zeby być z kobietą. Ale potrzeba dużo siły, żeby odejść jeżeli się naprawdę kogoś kocha jest bardzo ciężko.

Ja przez te 3 lata z nikim innym sie nie spotykałam,olałam kolezanki,kolegów zadnych nie mam,nie ma z kim porozmawiac..wiem ze jak bym z nim zerwała to poznałabym wielu ale nie mogłabym sie spotykac,przytulac bo bym mysłała o nim.
Właśnie bo my kobiety już takie jesteśmy że jak naprawdę się zakochamy to serce na dłoni drugiej połówce damy i jesteśmy w stanie poświęcić wszystko (a to jest właśnie nasz błąd).....a oni nie stety często nie potrafią tego docenić i wykorzystują tą naszą dobroć

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:37:26

Lepiej z nim porozmawiaj, bo o pewnie też czeka aż Ty sie odezwiesz. Mówię Ci bądź madrzejsza i dojrzalsza. Doceni to.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

procenty