Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:02:24

To musi mu kozacko zalezec ;/ skoro woli glupie konto na nk jak Ciebie ...

Ps ..nie dziwie sie ze Cie to zabolalo nie rozumiem jak chlopak wogole moze powiedziec takie cos ...
skoro on moglby sie rozstac z Toba przez glupia strone na nk .. to poprostu gratuluje jemu rozumu ... Moze zbyt okazujesz mu uczucia bo wydaje mi sie wlasnie ze on jest pewny siebie , poniewaz wie ze jak sie z Toba pokluci to ty za 2 dni do niego przyjedziesz ,,,,

KIEDYS TEZ TAK MIALAM :) ... ZROB TAK ZE POPROSTU POKLUCICIE SIE SPOTYKAJ SIE Z KOLEZANKAMI WYCHODZ Z DOMU JAK ZOBACZY ZE SIE NIE ODDZYWASZ TO UWIERRZ MI ZARAZ SAM SIE DO CIEBIE ODEZWIE BO BEDZIE SIE BAL ZE DALAS SOBIE SPOKUJ ... TO NIE TY MASZ LATAC ZA NIM LECZ ON ZA TOBA !!
ja bym na twoim miejscu postanowila sobie pewne rzeczy wtedy Ty zobaczysz czy mu naprawde na Tobie zalezy .. !!
nie oddzywaj sie do niego pierwsza niech on pokaze ze Cie kocha i ze mu zalezy ... Bo zakladam sie ze masz wrazenie ze Cie olewa .. ale Kochana to nie jest tak .. Chlopak wie ze ma pewny grunt ze swiata poza nim nie widzisz a to bardzo zle .. bo wtedy mowi i robi co mu sie podoba .. !! ... powinien facet miec obawy co do tego ze nie poznasz sobie innego itd ..

ale w zyciu nie zyc na pewnym gruncie .. nie dziwie mu sie ze tak robi skoro wie ze obojetnie co powie mina 2 dni a ty do niego przylecisz ...

POWIEM TAK ZE MIALAM TAK SAMO ... ALE WKONCU POSTANOWILAM PRZESTAC TAK ROBIC I POWIEDZIALAM SOBIE ZEBY ON TERAZ ZACZAL DZIALAC A NIE JA !! .. PO TYGODNIU KOMPLETNIE PRZESTALAM SIE ODDZYWAC TEL WULACZYLAM NA GADU NIE WCHODZILA I W DOMU MNIE NIE BYLO ! I WTEDY TO ON DO MNIE ZACZAL WYDZWANIAC PISAC I WOGOLE ! POPROSTU POCZUL SIE ZAGROZONY ZE CALY CZAS PRZYCHODZILAM A TU NAGLE SIE NIE ODDZYWAM I DO TEJ PORY JAK SIE POKLUCIMY ON SIE PIERWSZY ODDZYWA ...
FAKT FAKTEM KOCHAM SWOJEGO FACETA JESTESMY JUZ ZE SOBA 3 LATA NIE CHCIALA BYM ABY TO SIE ROZWALILO .. NIE WIEM CZY POTRAFILA BYM SIE Z TYM POGODZIC .. ALE UWAZAM ZE TO FACET MA SIE STARAC O NAS I NASZE UCZUCIA A NIE MY LATAC ZA NIMI JAK PSY ZA SU..A :) ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:07 przez PinkBeybe.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:02:31

Cytat
Mak19
Cytat
daarek2007
jestes mloda i nie mozesz bac sie tego ze zostaniesz sama. znajdziesz takiego ktory bedzie dla Ciebie odpowiedni. nie pakuj sie w "chore uczucia". jestes mloda i mysl o sobie:) bedzie dobrze. i nie smuc sie tak!!

Ale to jest łatwo mówić,jesli się bylo z kims tyle czasu,przebywalismy ze soba dzien w dzien,uwazłam ze bedzie on tym jedynym,to z nim przezyłam pierwszy raz i jego to również byl pierwszy raz wiec to duzo dla mnie znaczy,wiem ze juz nie znajde takiego faceta który z zadna tego nie robił
Cytat
mirka27
Cytat
betulek
on potrafi być asertywny
a Ty jesteś gęsią, co sobie pozwoli na łeb wejść?
brawo koleżanko ;))
a poza tym to ile masz lat? bo kazać chłopakowi żeby wybierał między Tobą a nk to śmieszne i to bardzo ....wiesz nie dziwię mu się że wcale nie walczy o ten związek :/

A co nk to tak wazna rzecz w zyciu ze nic dziwnego ze to wybrał nie mnie???tak jak pisałam byly przez to kłotnie wczesniej i po to to skasowalismy zeby sie nie kłocic i nie dawac powodów do zazrdosci...mam 19 lat
Ale ja Cię rozumię....a chodziło mi jedynie że dziecinne jest kazać chłopakowi skasować konto bo zakazami to nic nie zdziałasz a wręcz przeciwnie ,a nk wcale nie jest tu ważne ja nie posiadam tam konta bo to co tam się teraz wyprawia to zupełnie inny temat......ale jeżeli on to lubi to czemu zakazywać ? no chyba że jakieś konkretne powody masz że zakazujesz,

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:03:01

Ja miałam podobny problem, bo mój pisał na Nk z była dziewczyną z którą był 7 lat temu. I też sie wkurzałam, bo pod jej zdjeciami pisał, ze jest piękna i tak dalej. Usunął komentarze, ale dalej z nią pisał co słychać u niej. Pogodziłam sie z tym. nie możesz zabronić mu kontaktu z innymi ludzmi. Druga sprawa to kłótnie o duperele, już to przerabiałam, Odpuściłam sobie wszystko, nie jesteśmy juz razem i dobrze. Pół świata tego kwiatu, nie ten to inny. Do końca zycia chcesz się z nim kłócić. Albo pozwolisz mu na odrobinę prywatności albo w końcu nie będziecie mogli ze sobą wcale normalnie rozmawiać i się rozejdziecie. Przemyśl sobie czy warto tak się męczyć.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:06:55

Cytat
Mak19
Cytat
betulek
on potrafi być asertywny
a Ty jesteś gęsią, co sobie pozwoli na łeb wejść?

Nie rozumiem??

on jak chce mieć konto na klasie to ma i już, nieistotne, czy Ci sie to podoba czy nie. Ty swoje, on swoje - koniec końców wyszło na jego...
a Ty się dostosowujesz, bo się boisz zostać sama? i tak jesteś sama, bo ten gościu nie przywiązuje do Ciebie większej wagi

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:07:20

Cytat
mirka27
Cytat
Mak19
Cytat
daarek2007
jestes mloda i nie mozesz bac sie tego ze zostaniesz sama. znajdziesz takiego ktory bedzie dla Ciebie odpowiedni. nie pakuj sie w "chore uczucia". jestes mloda i mysl o sobie:) bedzie dobrze. i nie smuc sie tak!!

Ale to jest łatwo mówić,jesli się bylo z kims tyle czasu,przebywalismy ze soba dzien w dzien,uwazłam ze bedzie on tym jedynym,to z nim przezyłam pierwszy raz i jego to również byl pierwszy raz wiec to duzo dla mnie znaczy,wiem ze juz nie znajde takiego faceta który z zadna tego nie robił
Cytat
mirka27
Cytat
betulek
on potrafi być asertywny
a Ty jesteś gęsią, co sobie pozwoli na łeb wejść?
brawo koleżanko ;))
a poza tym to ile masz lat? bo kazać chłopakowi żeby wybierał między Tobą a nk to śmieszne i to bardzo ....wiesz nie dziwię mu się że wcale nie walczy o ten związek :/

A co nk to tak wazna rzecz w zyciu ze nic dziwnego ze to wybrał nie mnie???tak jak pisałam byly przez to kłotnie wczesniej i po to to skasowalismy zeby sie nie kłocic i nie dawac powodów do zazrdosci...mam 19 lat
Ale ja Cię rozumię....a chodziło mi jedynie że dziecinne jest kazać chłopakowi skasować konto bo zakazami to nic nie zdziałasz a wręcz przeciwnie ,a nk wcale nie jest tu ważne ja nie posiadam tam konta bo to co tam się teraz wyprawia to zupełnie inny temat......ale jeżeli on to lubi to czemu zakazywać ? no chyba że jakieś konkretne powody masz że zakazujesz,


Powodem jest to ze juz raz to miał i sie kłocilismy przez to bo jakies pisały albo on zapraszał nie wiadomo kogo i wczesniej jakos to skasował a teraz znowu to załozył...powiedział ostatnio ze sie zmieni,a kiedy wyjechał do pracy on od razu poleciał do baru a pozniej pic gdzies i miał mnie w dupie,powiedział ze nie bedzie tak jak ja chce,zawsze to ja mu ustepowałm a on mi jeszcze mówi ze nie bedzie tak jak ja chce...to to jest niby zmiana??jezeli sie kogos kocha to sie idzie na kompromis zeby nie ranic siebie nawzajem i szanowac swoje zdanie
I teraz jest cieżko podjąć decyzje,jedne mówią żeby odpuscic sobie inne zeby walczyc,ze to dziecinne zakazywac jemu tego,ale nie potrafie zrozumiec jak mozna wolec to niz byc z własna dziewczyna,czy to az tak wazne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:10 przez Mak19.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:09:19

skoro Ci mowi ze Cie kocha to niech Ci to pokaze...a nie olewa Cie na maxa :/ jakos ciezko mi w to uwiezyc ze on Cie tak naprawde kocha skoro wisi mu to ze Tobie bedzie zle przez jego bzdury... a ze zostaniesz sama to sie nie masz co martwic...tym bardziej ze masz powodzenie u chlopakow...mysle ze on nie jest Ciebie wart!!!Ty bys chciala dla niego jak najlepiej,chciala bys zeby mu bylo dobrez...zeby wam bylo dobrez...zebyscie sie nie klucili a on ma to w d*pie... wiem ze nie latwo jest tak sie rozstac bez smutku,tesknoty :( ale mysle ze powinnas sie postarac i to zrobic... bo moim zdaniem nie ma sesu zyc z kims takim kto ma gdziec to co Ty czujesz i z czym Ci zle!!! chlopak powinien sie troszczyc o dziewczyne,wspierac ja, dbac o nia.. itd ... wiec postaraj sie zapomniec ... na pewno trafisz o niebo lepszego!! zycze Ci tego serdecznie:) a on jak Cie naprawde kocha, albo mu chociaz\ troszke zalezalo to sie odezwie i bedzie przepraszal...
wiesz co i nie dziwie sie ze zakazalas mu miec konto na nk... ja mialam podobna sytuacje lecz nie az taka ostra... poprostu moj chlopak byl zazdrosny o chlopakow z mojego konta a ja bylam zazdrosna o dziewczyny z jego konta... w sumie on bardziej byl zazdrosny o to ze ciegle siedzialam na nk... wiec postanowil usunac nk i mnie tez o to poprosil ... wiec zrobilam to dla niego bo sie kochamy i stwierdzilismy ze wiekszosc sprzeczek bylo przez nk... jakis czas nie mielismy kont na nk ... ale potem znowu postanowilismy zalozyc sobie i nie byc zazdosni o ta bezcenna strone ! postanowilismy sobie wszytsko wyjasniec jak np ktos chcial cos wiedziec itd i teraz posiadamy konta na nk i ja mam dostep do jego a on do mojego i sie nie kłócimy :) wiec ja na poczatku tez bylam zazdrosna o konto i laski z nk :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:15 przez kizia3334.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:10:00

tez tak mam ...jak ktos mnie zawiedzie to nie ufam... zawiodl mnie 2 razy oklamal ale to o glupote ..moja glupote ze mu to zabronilam;) zmienilam postepowanie i nie oklamuje jest dorbze staram sie ufac:) a przynajmniej nie pokazuj ze nei ufasz:)

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:12:41

On taki jest ze jak ja sie nie odzywam to on tym bardziej sie nie odezwie,zawsze to ja pierwsza sie odzywałam,a jak pytam czemu sie do mnie nie odzywał to mowi ze dlatego ze ja sie nie odzywałam
Chcę w końcu to wyrzucić z siebie,powiem prawdę,kiedy on mi sprawia taką przykrość ja nie potrafię radzić sobie z tym bólem...tne swoje ciało,to mi przynosi ulgę,czasem mam ochote się zabić ale nie mam odawagi,od ponad roku jestem bulimiczką i to własnie przez niego,kiedys pokłocilismy sie tak bardzo ze z tego wszystkiego zaczelam sie odchudzac az wkoncu wplątalam sie w to,nikt z mojej rodziny o tym nie wie i nie chce zeby sie dowiedzieli bo zaraz bedzie mi matka truła ze same problemy ze mna ze do grobu ja wprowadze itd. Nie umiem panować nad swoimi nerwami,krzyczę,histeryzuje,wszystko biorę na poważnie,nie umiem radzić sobie z własnym życiem...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:16 przez Mak19.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:14:02

Twój problem jest troche dziecinny. Pamietaj , że najważniejszy w związku jest kompromis i dojście do konsensusu :) Myśle , że jesteś bardzo męczącą partnerka

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:15:34

Cytat
Mak19
On taki jest ze jak ja sie nie odzywam to on tym bardziej sie nie odezwie,zawsze to ja pierwsza sie odzywałam,a jak pytam czemu sie do mnie nie odzywał to mowi ze dlatego ze ja sie nie odzywałam
To bądz mądrzejsza od niego. Podejdz i powiedz "Musimy porozmawiać tak na spokojnie o tym co nas boli" Powiedz mu wtedy jak się czujesz kiedy on pisze sobie na NK. Jak mu zależy to zrozumie, mój zrozumiał.
Może on czuje sie jak na smyczy. Kontrolujesz go często? Wypytujesz w szczegółach o wszystko?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:17 przez Ashleyy.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:16:42

on Cię po prostu wychowuje, uczy zasad jakie są czy będą mu wygodne

zobaczysz, ile dziewczyn tutaj Ci powie, że faceta trzeba sobie wychować. Masz pecha - on wpadł na to pierwszy

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:18:04

Cytat
Mak19
Cytat
mirka27
Cytat
Mak19
Cytat
daarek2007
jestes mloda i nie mozesz bac sie tego ze zostaniesz sama. znajdziesz takiego ktory bedzie dla Ciebie odpowiedni. nie pakuj sie w "chore uczucia". jestes mloda i mysl o sobie:) bedzie dobrze. i nie smuc sie tak!!

Ale to jest łatwo mówić,jesli się bylo z kims tyle czasu,przebywalismy ze soba dzien w dzien,uwazłam ze bedzie on tym jedynym,to z nim przezyłam pierwszy raz i jego to również byl pierwszy raz wiec to duzo dla mnie znaczy,wiem ze juz nie znajde takiego faceta który z zadna tego nie robił
Cytat
mirka27
Cytat
betulek
on potrafi być asertywny
a Ty jesteś gęsią, co sobie pozwoli na łeb wejść?
brawo koleżanko ;))
a poza tym to ile masz lat? bo kazać chłopakowi żeby wybierał między Tobą a nk to śmieszne i to bardzo ....wiesz nie dziwię mu się że wcale nie walczy o ten związek :/

A co nk to tak wazna rzecz w zyciu ze nic dziwnego ze to wybrał nie mnie???tak jak pisałam byly przez to kłotnie wczesniej i po to to skasowalismy zeby sie nie kłocic i nie dawac powodów do zazrdosci...mam 19 lat
Ale ja Cię rozumię....a chodziło mi jedynie że dziecinne jest kazać chłopakowi skasować konto bo zakazami to nic nie zdziałasz a wręcz przeciwnie ,a nk wcale nie jest tu ważne ja nie posiadam tam konta bo to co tam się teraz wyprawia to zupełnie inny temat......ale jeżeli on to lubi to czemu zakazywać ? no chyba że jakieś konkretne powody masz że zakazujesz,


Powodem jest to ze juz raz to miał i sie kłocilismy przez to bo jakies pisały albo on zapraszał nie wiadomo kogo i wczesniej jakos to skasował a teraz znowu to załozył...powiedział ostatnio ze sie zmieni,a kiedy wyjechał do pracy on od razu poleciał do baru a pozniej pic gdzies i miał mnie w dupie,powiedział ze nie bedzie tak jak ja chce,zawsze to ja mu ustepowałm a on mi jeszcze mówi ze nie bedzie tak jak ja chce...to to jest niby zmiana??jezeli sie kogos kocha to sie idzie na kompromis zeby nie ranic siebie nawzajem i szanowac swoje zdanie
I teraz jest cieżko podjąć decyzje,jedne mówią żeby odpuscic sobie inne zeby walczyc,ze to dziecinne zakazywac jemu tego,ale nie potrafie zrozumiec jak mozna wolec to niz byc z własna dziewczyna,czy to az tak wazne?
tak na kompromis .....ale Ty przyzwyczaiłaś go że mu zawsze ustępujesz a to puźniej bardzo ciężko zmienić bo ile można się do kogoś dostosowywać :/ po co tak się męczyć dziewczyno skoro on nie wkłada w to wysiłku,mówi co innego a robi też co innego ,młoda jesteś jeszcze ułożysz sobie życie...bo napewno nie dasz rady wiecznie ulegać ...

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:18:26

Cytat
Ashleyy
Cytat
Mak19
On taki jest ze jak ja sie nie odzywam to on tym bardziej sie nie odezwie,zawsze to ja pierwsza sie odzywałam,a jak pytam czemu sie do mnie nie odzywał to mowi ze dlatego ze ja sie nie odzywałam
To bądz mądrzejsza od niego. Podejdz i powiedz "Musimy porozmawiać tak na spokojnie o tym co nas boli" Powiedz mu wtedy jak się czujesz kiedy on pisze sobie na NK. Jak mu zależy to zrozumie, mój zrozumiał.

Tyle ze włsnie raz mu powiedzialam,rozpłakałam sie z tego wszystkiego co mi robi i mówiłam ze to mnie boli,ale on nic na to,powiedział ze albo to zrozumiem albo trudno i mozemy nie byc ze soba,jego nawet nioe rusza jak płaczę,nigdy nie przytuli tylko sie odwraca

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:18:33

no skoro Ci naprawde zalezy i go kochasz i twierdzisz ze nie chcesz sie z nim rozstac to pogadaj z nim na spokojnie i powaznie ... jak oleje to co mu powiedzialas to moim zdaniem powinnas sobie go odpuscic... :/ bo znajdziesz lepszego!

Cytat
Mak19
Cytat
Ashleyy
Cytat
Mak19
On taki jest ze jak ja sie nie odzywam to on tym bardziej sie nie odezwie,zawsze to ja pierwsza sie odzywałam,a jak pytam czemu sie do mnie nie odzywał to mowi ze dlatego ze ja sie nie odzywałam
To bądz mądrzejsza od niego. Podejdz i powiedz "Musimy porozmawiać tak na spokojnie o tym co nas boli" Powiedz mu wtedy jak się czujesz kiedy on pisze sobie na NK. Jak mu zależy to zrozumie, mój zrozumiał.

Tyle ze włsnie raz mu powiedzialam,rozpłakałam sie z tego wszystkiego co mi robi i mówiłam ze to mnie boli,ale on nic na to,powiedział ze albo to zrozumiem albo trudno i mozemy nie byc ze soba,jego nawet nioe rusza jak płaczę,nigdy nie przytuli tylko sie odwraca


oj jak sie odwraca kiedy placzesz to jest naprawde chamem !!! moj nawet jak z jego winy czasem plakalam to nie potrafil sie nigdy odwrocic... zawsze przytulil,przeprosil... a moze załóż sobie konto na nk i tez pisz z kumplami czy cos... i niech sie dowie o tym moze wtedy zrozumie jak ty sie czujesz jak on tak robi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 23:21 przez kizia3334.

Problem z facetem

04 sie 2009 - 23:19:48

pajac. daj sobie spokój. co to za facet, który woli jakieś durne konto od Ciebie ?!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

procenty