Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:09:44

najpierw naucz się być samą - poukładaj sobie to wszystko
a potem wiąż się z kimś innym

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:10:39

Cytat
Tajson91
Ja 20 lat a mój ma 22 ..
No właśnie. Rozumiem że mozna w bardzo wczesnej młodości podjąć pochopne decyzje, ale wierzę że uda Ci się wyprostować ich skutki, niekoniecznie przez kolejny związek. Bo związek powinien przyjść jak ma się do niego warunki, sam w sobie rozwiązaniem żadnej sytuacji nie jest. Powodzenia.

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:12:46

Nie wiem wogole nad czym sie zastanawiasz... dla mnie facet ,ktory podnosi reke na kobiete to zwykly smiec i w zyciu bym z kims takim nie byla.

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:16:42

Cytat
oliga
to może odejdź od jednego i dopiero wtedy zacznij cokolwiek z drugim? tak normalnie, po kolei, po ludzku...

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:18:44

Wyrzuć go na zbity pysk!!! Tym bardziej,że mieszkacie u Twoich rodziców. Teraz bije Ciebie a później będzie lał synka. Najpierw wyrzuć gnoja, a później zajmij się nową miłością.

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:24:19

Cytat
skubiszmal
najpierw naucz się być samą - poukładaj sobie to wszystko
a potem wiąż się z kimś innym
Dokładnie, nie pakuj się w drugi związek jak nie skończyłaś jeszcze pierwszego. Teraz możesz działać pod wpływem emocji, bo po prostu boisz się samotności. A chyba nie chcesz znowu dokonać złego wyboru, szczególnie jak masz dziecko i zmiany partnera częste chyba na nie dobrze nie wpłyną. Naucz się żyć sama, chociaż przez trochę, to na pewno dokonasz lepszego osądu kolejnego partnera.

A co do poniżania, to nie powinnaś być poniżana nigdy, nie tylko jako matka.

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:26:40

a ten drugi to wie ,ze masz dziecko ?

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:27:13

Ja z moim mężem byłam 12 lat poślubie,urodziłam dziecko jednak niestety nie układało się nam.Męczyłam się w tym związku,kłotnie,szarpanina itp...podobnie jak u Ciebie i wiesz co zrobiłam?odeszłam:)po prostu powiedziałam mu,że odchodzę:)Jestem już prawie dwa lata po rozwodzie i mieszkam z innym facetem:)Moj syn ma 5,5 roku i kocha swojego ojczyma chyba bardziej niż ojca bo z ojcem w ogóle nie chce się widywac pomimo,że ja mu oczywiście nie bronię,a prawdziwy ojciec ma do tego pełne prawo.Jednak powiem Ci jedno-ani razu nie pożałowałam tej decyzji o odejsciu.Nawet gdybym była sama bez innego faceta to byłabym szczęśliwsza niż u boku męża,którego nie mogłam nawet widzieć bo mnie mdliło:|.Postawiłam wszystko na jedną kartę i udało się...czasami warto zaryzykować i pomyśleć o swoim szczęsciu,a nie tylko o innych ;)

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:31:25

" Jest starszy odemnie o 2 lata chyba :)"

Elegancko! Miałaś chłopaka i nawet nie wiesz o nim podstawowych rzeczy...
A wiesz chociaż jak twój były ma na imię? Może od tego zacznij i powiedz że masz dzieciaka

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:42:48

a ten były wie, że masz dziecko z innym? nie przeszkadzałoby mu to dziecko?

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 11:54:01

fajnie się mówi"uciekaj" ale trzeba pamiętać że trzeba mieć jakiekolwiek wsparcie,w rodzinie i przyjaciołach, nawet w tym całym byłym,bo czeka Cię długa i ciężka droga użerania się z jeszcze gorszymi sprawami w razie odejścia,i mówię to jako osoba,która to przeżyła:/ szarpaniny o dziecko,sądy,alimenty ach szkoda słów

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 12:04:18

Cytat
Monika091
najpierw zorientuj się czy dziecko go nie przerośnie
dokładnie...

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 12:06:13

Jeśli raz się odważył, prawie na pewno zdecyduje się uderzyć i następne razy. Dziewczyno, dla dobra swego, a przede wszystkim swego dziecka ODEJDŹ. Nie jest pewne, co temu kretynowi kiedyś strzeli do głowy... a jeśli uderzy dziecko? Chcesz, by przez pryzmat bycia samotną, cierpiał mały człowiek i Ty sama? Ja, choćby nie wiem co, nigdy bym nie pozwoliła. I z tego, co piszesz, wcale nie wynika, że będziesz sama... weź się w garść. Nie mam ani krzty szacunku i zrozumienia dla damskich bokserów. Wyobraź sobie taką sytuację.. gdybyś została z nim, nawet na zawsze, a on by dalej się tak zachowywał.. ja, na miejscu Twego dziecka nie chciałabym mieć w ogóle ojca, niż takiego, który wszczyna awantury i bije. Nie osądzam Cię, ale apeluję.. jak nie dla siebie, to dla synka. Dasz radę!

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 12:08:17

Kochana nie daj się... jeśli facet raz podniósł na Ciebie rękę prawdopodobnie zrobi to znowu i znowu i za każdym razem będzie mówił że już nie będzie. Myśl o dziecku ja wiem, że dziecko musi mieć ojca(sama jestem matką i mam podobnie tez się kłócimy i nie jest dobrze między nami, teraz wydaje mi się że razem jesteśmy tylko ze względu na 2 dzieci ale mój mąż mnie nie bije) ale nie takiego który nie szanuje jego matki, dzisiaj uderzył Ciebie a jak jutro podniesie rękę na Waszego synka? dla mnie facet, który uderzył raz jest skreślony. A co do byłego to najpierw porozmawiaj z nim, powiedz mu że masz dziecko i że to ono jest priorytetem w Twoim życiu i zobaczysz co on na to...Pamiętaj dobro dziecka jest najważniejsze nie możesz budowac nowego związku z kimś kto nie akceptuje Twojego dziecka lub udaje "że go nie ma". Życzę powodzenia i trzymam kciuki :):)

Bolesny problem !!

26 lip 2013 - 12:22:02

Cytat
oliga
to może odejdź od jednego i dopiero wtedy zacznij cokolwiek z drugim? tak normalnie, po kolei, po ludzku...

popieram .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żużlowcy