Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:40:40

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-02 14:02 przez onatanczydlamnie.

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:43:34

kup mu kawę:) dużo kawy :) może trochę się pobudzi.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:46:26

Wyślij go na badania, może ma cukrzycę.

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:47:44

yerba mate!! Podobno daję większego kopa niż kawa czy energetyki. Mój narzeczony ją pije i jak jest zmęczony albo dużo zleceń spływa (programista) i powoli jest wykończony to pije i stawia go to na nogi. Z zaśnięciem przez to, że to pije nie ma problemów.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:49:05

Bo ja wiem, może chory, może znudzony, a może ma po prostu dość ona-tanczy dla-mnie, może spróbuj zatańczyć dla siebie ;)

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:49:34

Mój pracuje od 7 do 18 fizycznie, na weekendzie studia i też czasem zasypia. Widujemy się w weekendy i na tygodniu dwa razy. Tylko że mój uczy się nocami więc wcale się mu nie dziwię że jest śpiący. Poza tym jest raczej ok, sam kombinuje żebyśmy gdzieś wychodzili bo wiadomo że w domu przed telewizorem to zasnąć najłatwiej. A odnośnie seksownej bielizny to jakbym go nawet obudziła w środku nocy to by się na mnie rzucił:D
Może twój jest na coś chory? Ja np. ciągle spałam jak miałam anemię a koleżanka jak miała problemy z tarczycą... Odnośnie kawy to niestety nie na każdego działa

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 09:57:13

Hahaha ja mam tak jak Twój chłopak,też bym ciągle spała :D I mój chłopak też się czasami wkurza,jak byliśmy nad morzem ani razu nie poszliśmy na zachód słońca-bo ja o 21.30 już szłam lulu,no co poradzić :P
Ale tak jak ktoś wyżej polecam yerba mate,faktycznie stawia na nogi, jest dość tania i wydajna-w porównaniu z kawą zwłaszcza. Energetyki to nie,bo łatwo można się uzależnić i przestają działać,no chyba,że chodzi o wypicie raz na miesiąc..

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:00:08

mam tak jak Twoj chlopak :D

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:00:39

Zabierz go do lekarza. Albo jest chory albo ćpa - takie pierwsze skojarzenia :P

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:02:02

Wyślij go do lekarza można być zmęczonym ale bez przesady.Kup mu magnez i dobrą kawę.Ale tak jak ktoś wspomniał wyżej to mogą być objawy cukrzycy.

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:07:00

Ja miałam to samo jak pracowałam w hotelu po 12h.. Wychodziłam do pracy o 6.30, wracalam ok. 19:30, masakra ogólnie - o 20 byłam półprzytomna i szłam spać w sumie niewiele później;) tak więc po części rozumiem Twojego faceta, ale również i Ciebie, bo mój facet też się zlościł, że nie mozemy nic porobic, nigdzie wyjsc.. na Sylwestra o 1 w nocy byłam nieżywa, haha:)

nie wiem kurcze, moze cos pobudzającego musiałby brać? ale takie specyfiki pewnie uzależniają.. ciezki orzech do zgryzienia

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:09:04

Cytat
alpina
Wyślij go na badania, może ma cukrzycę.

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:11:09

temat jak dla mnie dwuznaczny - nie wiedzieć czemu skojrzyał mi się ze śmiercią ;O

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:12:03

ja też tak mam i mój chłopak też się o to wkurza.... ale nie jesteś nim może akurat ma ciężką pracę.... ja wypijam po dwie kawy dziennie i zasypiam na stojąco bo pracuje i studiuję.... to że Ty masz dużo czasu na wypoczynek to nie znaczy że on ma

śpij Kochanie śpij

02 lip 2013 - 10:17:53

Cytat
Finka1988
ja też tak mam i mój chłopak też się o to wkurza.... ale nie jesteś nim może akurat ma ciężką pracę.... ja wypijam po dwie kawy dziennie i zasypiam na stojąco bo pracuje i studiuję.... to że Ty masz dużo czasu na wypoczynek to nie znaczy że on ma
Tak mi się przypomniało że jak miałam taki ciężki okres gdzie dużo pracowałam i jeszcze anemię wtedy miałam to w Sylwestra zasnęłam w klubie przed północą na obcej kanapie:D Na serio ledwie kontaktowałam. Ludzie mysleli że się upiłam a ja wtedy nawet nie tykałam alkoholu i nawet mi wtedy podwójna kawa nie pomogła:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bolesne rozstania