Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:11:21

I tak się to właśnie kończy, jak laska wychodzi z założenia, że to facet ma się tylko starać. Otóż miłe panie nie, owszem facet ma być zdobywcą to fakt, ale też ma uczucia i musi czuć się kochany a nie olewany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 23:11 przez Evans18.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:14:58

zachowałaś się tak, jakby Ci nie zależało wiec chłopak po 3 miesiącach zarywania do Ciebie dał sobie wreszcie spokój. sytuacji już nie naprawisz, bo zepsułaś wszystko zanim to się jeszcze dobrze zaczęło.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:15:01

kiedys czytałam w bravo girl ze dziewczyna powinna byc tajemnicza, odpisywac na smsy po 15min itp heh, dobrze ze w to nie wierzyłam bo tak własnie konczy sie glupie zachowanie rodem z gazety dla nastolatek

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:15:14

Ty i podobne do Ciebie osobniki tylko marnują czas (żyć wiecznie nikt nie będzie) na jakieś głupie gierki, czekanie, kłótnie lub "dumę", a później tak jak Ty żałują (nie do wszystkich to dociera, rzecz jasna:)). Co masz zrobić? To co Ci serce podpowiada, jeśli widzisz szansę i CHCESZ to działaj, a jak dalej jesteś zbyt dumna to olej:) Jak się uda, to oboje się starajcie.
PS. 5 miesięcy to dużo, więc uda się tylko, jeśli faktycznie coś czuł lub bardzo mu się podobasz/łaś.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:21:41

Jak Tobie zależy na nim to postaraj się odbudować znajomość,próbuj...no a jak nadal nic się nie zmieni to trudno. Będziesz miała nauczkę na następny raz ;)
Na pewno jeszcze nie jeden nawinie się facet na Twojej drodze :)

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:35:00

Dopiero teraz sobie zdałaś z tego sprawę ? po 5 miesiącach? chyba z Tobą jest coś nie tak.. sory, że to pisze ale dla mnie się to w głowie nie mieści. Teraz się tak źle z tym czujesz? a wcześniej miałaś wszystko gdzieś ? nie rozumiem, niektórych ludzi.. pewnie czekałaś, aż on się pierwszy odezwie. Heh, życzę powodzenia. Nie wiem czy bym próbowała na twoim miejscu dalej coś z tym robić, mi by było głupio.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

30 paź 2012 - 23:40:13

hmm, ja się mu wcale nie dziwie, ok, można przez miesiąc poudawać niedostępną, ale 3?? i w ogóle co to za reguła że Ty nie piszesz pierwsza bo co?? chyba tak dobrze nie było skoro go tak traktowałaś... no nic, masz nauczkę na przyszłość jak nie postępować:)

beznadziejna sytuacja pomóżcie

19 paź 2013 - 17:30:00

a ja mysle ze on zaxchowuje sie dziecinnie, obraża się i karze Cię, nie wiem. Skoro on chcial przelozyc spotkanie to powinien napisac kiedy mu pasuje, zaproponować coś.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

19 paź 2013 - 17:34:48

nie ogarniam Twojego toku myślenia...
zakochałaś się w nim, zależało Ci na nim itp i go olewałaś, a teraz się dziwisz, że on sobie odpuścił. Facet poszedł po rozum do głowy i stwierdził, że masz go gdzieś, odpuścił bo co się ma męczyć.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

19 paź 2013 - 17:41:55

Cytat
Evans18
I tak się to właśnie kończy, jak laska wychodzi z założenia, że to facet ma się tylko starać. Otóż miłe panie nie, owszem facet ma być zdobywcą to fakt, ale też ma uczucia i musi czuć się kochany a nie olewany.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

19 paź 2013 - 17:45:18

nie ma co się chłopu dziwić, jakbym ja zarywała do takiej księżniczki też po jakimś czasie rzuciłabym to wszystko.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

19 paź 2013 - 17:50:47

Ja bym na jego miejscu poczuła po takim zachowaniu jak twoje, że robisz mi łaskę wielką, że ze mną piszesz i się spotykasz. To upokarzające.

beznadziejna sytuacja pomóżcie

19 paź 2013 - 17:52:25

...a mnie sie wydaje że jeszcze mu zależy,gdyby nie to nie zachowywał by sie tak jak sie zachowuje.Gdyby Cie olał,wisiałoby mu to czy gdzieś tam idziesz czy jesteś w szkole czy nie itp.itd.
Zwyczajnie go to boli jak go potratowałaś!
Moja rada;czym predzej teraz Ty mu pokaż że warto było to dla Ciebie wszystko robić. Zapytaj jego kolegę gdzie będzie w weekend,ładnie sie ubierz i idź do niego i powiedz byłam głupia,wybacz!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HISZPAŃSKA MUCHA - AFRODYZJAK