Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 15:51:38

z czasem to uczucie się zmieni uwierzcie!

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 15:52:20

boże, to straszne.. uciekaj

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 15:55:24

troszkę odgrzałyście temat

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 16:07:23

to, że go kochasz nie oznacza ze on ciebie to nie jest milosc gdy cie bije itd a co jesli bedzie biil dziecko ? bierz corke i uciekaj do rodzicow opowiedz im historie i napewno ci pomoge wez rozwod i zancznij ukladac na nowo sobie zycie KOBIETY NIE POWINNY BYC TAK TRAKTOWANE!!!

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 16:15:54

chore, zgłoś się do prokuratury do lekarza po obdukcję i walcz z tym czymś co nazywasz "mężem"
to tyran !!!

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:01:20

Nie wierze w to co czytam :O
Mąż Cię (i Kaszmir222) bije, szarpie, wyzywa, gwałci, zamyka w domu, izoluje od ludzi, rozkazuje, straszy i niszczy życie, ale mimo wszystko go kochasz???!!!!! Przepraszam, ze tak zareaguje, ale czy Ciebie powaliło?
Jak można być z takim kimś? Jak można kogos takiego kochac? To chore!!!!
Jak możesz myśleć, że on się zmieni? Tacy ludzie się nigdy nie zmieniają! NIGDY! Żadne tabletki, terapie, psycholodzy (zabije cie jesli uslyszy te slowa) nie pomogą. Tacy faceci to psychole! Gdyby obcy facet zrobiłby wam coś takiego to jak byście zareagowały? Od razu na policje tak?
A więc zapomnijcie o uczuciach, o miłości o tym, ze macie razem dzieci, o tych wszystkich współnych latach. Zapomnijcie o tym chociaz na jeden dzien i biegiem na policje, spakuj się keidy go nie ma i jedź do rodzicow, zanjomych, kogokolwiek byle nie byc z nim pod jednym dachem.
Nie rozumiem jak mozna kochac kogos takiego?

Zapomnij o wszystkim co Cię z nim łączy (Ty Kaszmir222 też!), idz na policje, wyprowadz się, zmien numer telefonu itp i wez rozwod. Niech ten facet zniknie z Twojego życia, bo im dluzej z nim jestes tym gorzej dla Ciebie. Rozkeci się i zacznie Cię bić czesciej, mocniej, za nic, zacznie bic dziecko, a właśnie je musisz najbardziej chronic zeby mialo normalne dziecinstwo, bo jak będzie widzial ojca bijącego matke to nie zdziw się ze w przyszlosci tez bedzie bil (jeśli to chlopiec) swoją dziewczyne/żone. Chyba chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, tak? Lepiej żeby wychowała je samotna (choć niekoniecznie:)), ale uśmiechnięta i szczesliwa mama czy psychiczny ojciec i smutna płacząca i nieszczęśliwa mama? Myślę, ze odpowiedź juz znasz od dawna, ale jak to polka z niską samooceną boisz się wykonac pierwszy krok. W każdym arzie powodzenia! :)

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:04:55

A ja nie bardzo rozumiem, dlaczego wypowiadacie się w starym wątku.

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:07:38

a ja jestem ciekawa co u tej dziewczyny slychac, czy sie jej sytuacja zmienila na lepsze czy nie...

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:12:05

tacy ludzie się nie zmieniają. mój ojciec dręczył fizycznie i psychicznie mamę przez całe moje dzieciństwo, z młodszym bratem przypatrywaliśmy się temy bezradnie. krzyczał, wyzywał, bił... przepłakane, nerwowe noce to była normalka.dla nas- dzieci- rownie straszne jak dla mamy. więc dla dobra swojego dziecka- rozstań się z mężem, bedziesz się całe życie męczyć, a przede wszystkim będziesz męczyć dziecko

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:16:28

Cytat
kiciek1985
troszkę odgrzałyście temat
odgrzała go na 20str. kolejna dziewczyna z takim samym problemem. I zrobiła to dziś w nocy, więc całkiem niedawno...

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:18:47

Cytat
betulek
Cytat
kiciek1985
troszkę odgrzałyście temat
odgrzała go na 20str. kolejna dziewczyna z takim samym problemem. I zrobiła to dziś w nocy, więc całkiem niedawno...
zgadza się ,dziewczyna dziś podpięła się pod ten wątek,ale każda z nas odpisuję na dwa pierwsze posty,ale to odpowiedzi tycza się każdej ,która daję się tak poniewierać.

Mąż mnie bije!!! :(

06 cze 2012 - 18:28:44

Cytat
matylda_jasmin
autorko:
nie wiem nad czym tu myśleć
- zgłoś pobicie
- za każdym razem gdy zacznie się wydzierać wzywaj policję
- lub tkwij w tym i czekaj aż pobije ciebie tak,że nie wstaniesz
nie rób z siebie ofiary tylko walcz z matołem, któremu wydaje się,że podniesienie ręki na słaba kobietę jest męskie, możesz również poczekać, aż zabije małą
- złóż pozew o rozwód z orzekaniem o winie
kaszmir - a tobie rozum odjęło, czy jak, co Ty robisz jeszcze z tym facetem!
Lepiej odejć Nadia02 nim będzie za późno srób to dla własnego dobra i dobra swojego dziecka chyba nie chcesz by wychowywało się samo z kimś takim jak twój mąż.

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 12:52:43

Cytat
keyy
A ja nie bardzo rozumiem, dlaczego wypowiadacie się w starym wątku.



a przeszkadza Ci to?

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:43:48

Zastanawiam się co kieruje takimi kobietami, które pozwalają się tłuc. W imię dziecka? Że niby nie chce mu odbierać ojca nawet jesli ten jest potworem, które leje jego matkę i lada dzień zacznie tłuc dziecko?

Mąż mnie bije!!! :(

13 cze 2012 - 14:46:53

On Cie bije a ty go kochasz? a Ty bys go zbila bez powodu? nie, wiec on Ci nie kocha. Uciekaj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zauroczona w wykładowcy?