Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 10:09:21

jezu co za idiotyzm. nie wiem naprawdę co wy macie w głowach, już naprawdę lepiej się pomodlić

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 10:12:50

zgadzam się z przedmówczyniami. Co to da? NIC! Tak samo petycja o dożywcie dla matki Magdy... Jak dla mnie to głupota i zajmowanie się nie swoimi sprawami. Dajcie święty spokój!!!

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 10:17:03

Zamiast ,,zapalać'' wirtualne znicze czy nawet chodzić na miejsce znalezienia małej Madzi lepiej pomyśleć dlaczego tak się stało, pomodlić się za tą małą duszyczkę.... moim zdaniem te palenie znicz, zostawianie maskotek , chodzenia na miejsce by zobaczyć gdzie to było jest na pokaz i z czystej ciekowości... Wyobraźcie sobie jakbyście byli rodziną tej małej istotki czy chcielibyście żeby tak robiono? jak byście się czuli?

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 10:17:17

pewnie wzbudzę kontrowersje ale wiecie co ja o tym myślę? zamiast zapalać wirtualne znicze czy iść w miejsce gdzie dziewczynka została ukryta, lepiej się za nią pomódlcie w kościele czy chociaż w domu...
na szczęście nie jestem sama ze swoimi poglądami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 10:18 przez natuusia87.

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 12:29:31

Aniołku śpij w spokoju...[*]

zweryfikowana
Posty: 172
Ostrzeżenia: 2/5

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 12:32:08
zweryfikowana
Posty: 172
Ostrzeżenia: 2/5

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 12:32:18

:((



zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 12:32:38

Cytat
JemmaZ
Cytat
SzafaGochy
Jak w Afryce umierają dzieci z głodu to nikt im nie zapala wirtualnego znicza ani prawdziwego- nikogo to nie obchodzi, tak samo ile dzieci ginie,umiera, jest zaginionych,a ile jest w domach dziecka- dorośnijcie

dokładnie.
gdy straciłam dziecko, zarzucono mi pokazówkę, usłyszałam "dorośnij, żałobę nosi się w sercu, nikt nie musi tego widzieć". nie rozumiem tego całego rozdmuchiwania.

dziecko nie żyje. kropka. to się nie zmieni.

modlić się za to maleństwo, a nie konkurs na najładniejszy kolaż czy wierszyk robić!

możecie wstawiać miliony "[*]", a czy każda wstawiająca się pomodliła? czy uznała, że skoro wstawiła "znicz", to już nie musi?

zgadzam się. wiekszosc na pokaz to robi.nad nikim na chwilę nie przystana, nie pomoga a nawiasy i gwiazdki wstawiaja gdzie sie da.

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 12:33:14

Cytat
jedynaczka
puknijcie sie w głowy! CO TO DA?!?! Dzieci neostrady!

Jaki znicz? dwa nawiasy i gwaizdka? życia dziecku nie zwróci, do sprawy tez nic nie wniesie. Jak tak bardzo przezywacie to wsiadajcie w pociąg i zapalcie znicz w miejscu gdzie została znaleziona... chociaż i tu sensu wiekszego nie widzę...

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 12:35:36

zamiast zapalać te wirtualne znicze lepiej pomodlić się za takie biedne dzieciątka a nie robić na forum takie coś.

następna dyskusja:

Czy na wychowawczym dostajesz pieniądze?