Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:03:10

Dajcie se luz... Mi też jej szkoda, ale niedługo do tego dojdzie, że będziecie robić zbiórkę na pomnik...

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:03:22

wszystkie jesteście mądre, wasze głupie gadanie tez nic nie zmieni, koniec i kropka.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:03:25

Cytat
jedynaczka
puknijcie sie w głowy! CO TO DA?!?! Dzieci neostrady!

Jaki znicz? dwa nawiasy i gwaizdka? życia dziecku nie zwróci, do sprawy tez nic nie wniesie. Jak tak bardzo przezywacie to wsiadajcie w pociąg i zapalcie znicz w miejscu gdzie została znaleziona... chociaż i tu sensu wiekszego nie widzę...



Dokladnie..

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:03:44

Cytat
angella91
szkoda mi tego dziecka,
ale ona nie potrzebuje zniczy i modlitwy gdyż jest w niebie.
Cytat
JemmaZ
Cytat
SzafaGochy
Jak w Afryce umierają dzieci z głodu to nikt im nie zapala wirtualnego znicza ani prawdziwego- nikogo to nie obchodzi, tak samo ile dzieci ginie,umiera, jest zaginionych,a ile jest w domach dziecka- dorośnijcie

dokładnie.
gdy straciłam dziecko, zarzucono mi pokazówkę, usłyszałam "dorośnij, żałobę nosi się w sercu, nikt nie musi tego widzieć". nie rozumiem tego całego rozdmuchiwania.


dziecko nie żyje. kropka. to się nie zmieni.

modlić się za to maleństwo, a nie konkurs na najładniejszy kolaż czy wierszyk robić!

możecie wstawiać miliony "[*]", a czy każda wstawiająca się pomodliła? czy uznała, że skoro wstawiła "znicz", to już nie musi?


zgadzam sie z tym, zapewne zadna z nich tego nie zrobila, albo jak ktos umrze z ich rodziny to na gg czy facebookach wklejaja sztuczne [*], dzieci neo... zamiast pójsc na cmentarz.

Akurat ja się pomodliłam..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 20:04 przez mariposa4.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:39:35

Moim zdaniem modlitwa i znicze nic nie dają- w tym przypadku. Tak samo uważam jak ktoś wyżej-że dzieciątko już jest szcześliwe- w lepszym być może świecie- lepiej mu tam niż z taką matką,która zostawiała je na tydzień, by iść w tango. Ale jeśli ktoś ma taka potrzebę ,powinien sie pomodlić i zapalić prawdziwą świecę- najlepiej o to by już nie było wojen ( wystarczy spojrzeć na to, co sie dzieje w Syrii)i o wszystkie dzieci żyjące oraz by nie było takiej znieczulicy wśród ludzi.
Czemu akurat wokół tego dziecka jest robiony szum?Po to aby zmanipulować społeczeństwo i odwrócić nasza uwagę od tego,jak źle się dzieje.
Po prostu niedobrze się robi- te hieny dziennikarskie robią Big Brothera z tragedii.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:42:18

"Czyżby aniołów zabrakło w niebie że Pan Bóg wziął Twą dusze do siebie" [*]

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:44:10

TA WYRODNĄ MATKĘ BYM WSADZIŁA DO WORKA ZWIĄZAŁA,PRZYWIĄZAŁA DO TEGO 100 KILOWY KAMIEŃ I WRZUCIŁA DO JEZIORA!!!! ALE W WIĘZIENIU SIĘ NIĄ ZAJMĄ ....ZA ZABÓJSTWO DZIECKA BĘDZIE MIAŁA LIPĘ!!! I DOBRZE JEJ TAK. A TY ANIOŁKU ODPOCZYWAJ W POKOJU!!!

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:50:24

Spij w spokoju Aniołku [*]

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 09:48:48

macie pretensje do dziennikarzy a przeciez to rodzice madzi urzadzili cała ta szopke z telewizja.chcieli rozgłosu to maja.a dziennikarze robili to co im kazano!!!

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 09:52:51

brak słów na to co się stało



zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 09:53:10

[*] śpij słodko Aniołeczku

zapalmy znicz dla Madzi!

06 lut 2012 - 10:05:24

Poszaleliście z tymi "wirtualnymi" zniczami...
O_o

następna dyskusja:

Czy na wychowawczym dostajesz pieniądze?