Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:31:45

Cytat
jolieetolie
Cytat
FuckLimits
A profil na facebooku już jej założyłyście?
moja znajoma zrobila kolaz zdjec i napisala wierszyk...


o chryste! Panie, widzisz o nie grzmisz!!!!
Cytat
FuckLimits
Cytat
SPAULA
Wiec Ty nie oceniaj nas,że bierzemy udział w tym watku.
Wg Ciebie lepiej nie "komentowac" tej całej tragedi, najlepiej "przejsc obok" tak?
jedna pogada o tym z kolezanka, inna z mezem a jeszcze inna zaklada wlasnie taki watek. Tak ciezko to zrozumiec??

Nie oceniłam żadnej z Was, napisałam co myślę o wypisywaniu takich rzeczy. A Ty od razu stworzyłaś mój profil psychologiczny.

A jeśli o tragedię chodzi, to w takich momentach trzeba się wyciszyć, zastanowić nad tym, jak same możemy sprawić, żeby świat był lepszy. Bo od wirtualnego znicza na pewno taki nie będzie.


otóż to!

Zakładanie wątku zapalmy znicz nie służy jendoczeniu w tragedii. Cała Polska i świat żyje tragedą więc co to za bzdura że lepiej przejsć obok?!?! Co da ten nawias?! Szukacie miejsca do plotek, teorii by dalej ciągnąć ten temat. Dziecko nie zyje. Tragedia wielka. Matka zatrzymana, sąd się nią zajmie.Śledztwo trwa. Więc po co jeszcze to rozdmuchiwać?!?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 19:36 przez jedynaczka.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:33:14

Łomatko... Rozumiem, że ktoś to przeżywa, ja również na swój sposób, ale to co robicie, to jakaś pokazówka, wirtualne znicze, piosenki Sumptuastic, zdjecia zniczy - bez przesady! Nie wystarczy się pomodlić za tego dzidziusia? Szopka się zrobiła, na dodatek pełna kłótni. Świetnie, nie ma jak pisać wirtualne znicze i się kłócić - na pewno tym dziecku pomożecie.

I Wasze cytowanie przyprawia mnie o palpitacje: jeden post na pół strony O_o Tak ciężko wyciąć część?

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:33:47

nie widze sensu w tych wirtualnych zniczach, nie widze sensu stawiania zniczy w tym parku. Już lepszym rozwiązaniem jest modlitwa a nie ta szopka ze zniczami. Rozumiem poruszenie tą sytuacją, czytałam wątki o Magdzie w których dziewczyny wymieniały się przemyśleniami, spostrzeżeniami i wyrażały swoje rozgoryczenie ta sprawą, ale po co te wirtualne znicze...

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:34:08

brak słów na niektóre z was.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:41:31

każdy ma prawo robic i myslec co chce.ci co chca niech pisza ci co ich to nieinteresuje niech po prostu nie zaglada tu!!!!!

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:41:33

Cytat
karoDG
nie widze sensu stawiania zniczy w tym parku.

Wiesz, z początku też wydawało mi się to bez sensu. Ale po czasie doszłam do wniosku ,że przecież maleństwo leżało tak tydzień czasu. To tak prawie jak grób prawda? Powinni przenieść te przytulanki na malutkiej grób, jak już będzie.
Boli mnie strasznie jak patrzę na te maskotki ....NIe mogę się otrząsnąć.
Dziewczyny przestańmy już wstawiać te nawiasy, to jest żenujące. Tym bardziej pisanie "liścików" do tego maleństwa. Nie błaźnijmy się i trochę powagi, ogłady i wyciszenia w tym wszystkim. Własnie....wyciszenie. To jest potrzebne nam wszystkim w tej chwili.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:41:51

‎"Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy,
gdy rytmiczne drgania wskazówki sekundowej zegara wykonuje pulsacyjny
ból. Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów
niemiłosiernie się dłuży, ale mimo to przemija. Nawet mnie to dotyczy".

[*]

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:42:04

Jak w Afryce umierają dzieci z głodu to nikt im nie zapala wirtualnego znicza ani prawdziwego- nikogo to nie obchodzi, tak samo ile dzieci ginie,umiera, jest zaginionych,a ile jest w domach dziecka- dorośnijcie

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:52:34

Cytat
SzafaGochy
Jak w Afryce umierają dzieci z głodu to nikt im nie zapala wirtualnego znicza ani prawdziwego- nikogo to nie obchodzi, tak samo ile dzieci ginie,umiera, jest zaginionych,a ile jest w domach dziecka- dorośnijcie

dokładnie.
gdy straciłam dziecko, zarzucono mi pokazówkę, usłyszałam "dorośnij, żałobę nosi się w sercu, nikt nie musi tego widzieć". nie rozumiem tego całego rozdmuchiwania.

dziecko nie żyje. kropka. to się nie zmieni.

modlić się za to maleństwo, a nie konkurs na najładniejszy kolaż czy wierszyk robić!

możecie wstawiać miliony "[*]", a czy każda wstawiająca się pomodliła? czy uznała, że skoro wstawiła "znicz", to już nie musi?

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:53:28

szkoda mi tego dziecka,
ale ona nie potrzebuje zniczy i modlitwy gdyż jest w niebie.

Cytat
JemmaZ
Cytat
SzafaGochy
Jak w Afryce umierają dzieci z głodu to nikt im nie zapala wirtualnego znicza ani prawdziwego- nikogo to nie obchodzi, tak samo ile dzieci ginie,umiera, jest zaginionych,a ile jest w domach dziecka- dorośnijcie

dokładnie.
gdy straciłam dziecko, zarzucono mi pokazówkę, usłyszałam "dorośnij, żałobę nosi się w sercu, nikt nie musi tego widzieć". nie rozumiem tego całego rozdmuchiwania.

dziecko nie żyje. kropka. to się nie zmieni.

modlić się za to maleństwo, a nie konkurs na najładniejszy kolaż czy wierszyk robić!

możecie wstawiać miliony "[*]", a czy każda wstawiająca się pomodliła? czy uznała, że skoro wstawiła "znicz", to już nie musi?


zgadzam sie z tym, zapewne zadna z nich tego nie zrobila, albo jak ktos umrze z ich rodziny to na gg czy facebookach wklejaja sztuczne [*], dzieci neo... zamiast pójsc na cmentarz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 19:55 przez angella91.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:54:56

nie macie swoich zmartwień?

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 19:58:27

Cytat
angella91
szkoda mi tego dziecka,
ale ona nie potrzebuje zniczy i modlitwy gdyż jest w niebie.


wiesz co? Słabo mi się zrobiło na ten tekst.Jak spadłaś na głowę bardzo bolało?

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:00:16

Tak, rzeczywiście dwa nawiasy kwadratowe i gwiazdka załatwią sprawę.


Nie lepiej się pomodlić w jej intencji zamiast zasypywać internet "zniczami", które nie pomogą ani jej ani jej rodzinie?





I zgadzam się z dziewczynami powyżej - setki dzieci umiera codziennie w wypadkach, z powodu chorób, głodu, w okrutnych męczarniach, bite przez rodziców, porzucone - ale o tym ani słowa, nie ma żadnych "zniczy" z tego powodu. A dlaczego? Bo nie było medialnego szumu dookoła tego. Nad takimi dziećmi nie lituje się nikt, nie ma szumu w internecie, zniczy, wierszyków i obrazków. Madzia jest przykładem jednym z wielu - nie pierwsza i nie ostatnia - smutne, ale niestety prawdziwe.

Dajcie dziecku odejść w spokoju, żadne "znicze" jej nie pomogą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 20:07 przez dariateress.

zapalmy znicz dla Madzi!

05 lut 2012 - 20:02:39

[*] [*] [*]

następna dyskusja:

Czy na wychowawczym dostajesz pieniądze?