Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciaza

30 sie 2011 - 17:49:24

Proponuję szelki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 17:49 przez szasa.

ciaza

30 sie 2011 - 17:49:38

niby miałaś dni niepłodne , ae kto wie ... wszystko się może zdarzyć . Ja na Twoim miejscu jeżeli nie chcesz być w ciąży lecała po tabletkę 72h i tyle . Wydasz na pewno 100 zł , ale będziesz miała pewność ,że będzie wszystko ok .

ciaza

30 sie 2011 - 17:50:10

Cytat
7medeis
Cytat
beatrx
Cytat
AgadaCzarna

tak, najlepiej "się wypłukać" jak w "galeriankach"...
jakie wypłukać? weź się ogarnij dziewczyno a nie takie głupoty gadasz;/

i to najlepiej Coca-colą ;)

co do zsuwania gumek: słyszałam o tym w przypadku produktów marki Lidl (12 sztuk za 3 zł bodajże)

:D dobre z tą coca- colą uśmiałam się:) no odrdzewia nieźle- u nas w szpitalu miejskim kiedyś po noć za dawnych czasów wlewali pepsi do ubikacji żeby rury odrdzewiać- więc coś w tym jest:)

ciaza

30 sie 2011 - 17:50:20

Cytat
slv90
w ciążę można zajść między 11 a 17 dniem cyklu, reszta to dni niepłodne. Oblicz tutaj: http://dniplodne.schorzenia.info/ ;)

ale weż pod uwagę fakt że plemniki mogą w naszym wnętrzu przezyć pare dni więc dlatego metoda 'kalendarzyka' nie jest w 100% pewna ;)

ciaza

30 sie 2011 - 17:50:50

Cytat
prudensja_u
zesunela?

JAK BYL BARDZO PODNIECONY TO CO SIE DZIWIC:)
Cytat
mary_1205
Cytat
7medeis
Cytat
beatrx
Cytat
AgadaCzarna

tak, najlepiej "się wypłukać" jak w "galeriankach"...
jakie wypłukać? weź się ogarnij dziewczyno a nie takie głupoty gadasz;/

i to najlepiej Coca-colą ;)

co do zsuwania gumek: słyszałam o tym w przypadku produktów marki Lidl (12 sztuk za 3 zł bodajże)

:D dobre z tą coca- colą uśmiałam się:) no odrdzewia nieźle- u nas w szpitalu miejskim kiedyś po noć za dawnych czasów wlewali pepsi do ubikacji żeby rury odrdzewiać- więc coś w tym jest:)


JA KIEDYS CZYTAŁAM ŻE DZIEWCZYNY TE ^^NIEDOŚWIADCZONE^^ ROBIA SOBIE ROZNE PLUKANKI STOSUJAC WYZEJ WYMIENIONA COCA COLE I INNE SRODKI NADAJACE SIE DO SPOZYCIA :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 17:54 przez Mandarynka24.

ciaza

30 sie 2011 - 17:56:59

NAwet podczas okresu mozna zajsc, podobno rzadko sie to zdarza ale bywa wiec lepiej zrob badanie krwi za jakis czas

ciaza

30 sie 2011 - 18:01:10

Cytat
szasa
Proponuję szelki

wyobraziłam sobie to i zobaczyłam Borata:D

ciaza

30 sie 2011 - 18:30:50

Ja nic mądrego nie dodam, mam tylko nadzieję, że wszystko dobrze się skończy, ale ten zbieg okoliczności mi się spodobał ;)



ciaza

30 sie 2011 - 18:37:13

bylo bardzo mzoliwe ze zajdziesz, a na Twoim miejscu to w sumie i tak bym jeszcze zrobila test bo slyszalam juz wielokrotnie ze jak sie zajdzie w ciaze to i tak mozna miec jeszcze przez kilka miesiecy okres, lub plamienie... a Tobie sie jeszcze spoznil trzy dni, to bym wolala sie upewnic.

Cytat
szasa
Proponuję szelki
hahah dobre :D

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

ciaza

15 maj 2012 - 11:10:51

Witam,
Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych.

Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku.
Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle.
Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach.

Oba preparaty zawierają lewonorgestrel – Postinor Duo dawka podzielona – 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle – 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

niezweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ciaza

15 maj 2012 - 11:16:24

Cytat
mesy
O, akurat jestem jasnowidzem :) Niestety jesteś w ciąży i urodzisz trojaczki, jedno z głową słonia, dwa pozostałe bez mózgu(po mamusi).

proszę Cię, no skąd my to mamy wiedzieć!

hahaha dobre!!!!!!!!!!!

ciaza

15 maj 2012 - 11:19:53

Możliwe, ale nie musisz być w ciąży jeśli nie dostaniesz okresu w terminie to dzień po zrób test.

ciaza

15 maj 2012 - 11:22:14

strasznie odgrzewany wątek.

ciaza

15 maj 2012 - 11:23:30

już urodziła :)))

ciaza

15 maj 2012 - 11:26:41

Wez tabletke po ;) Esscapelle i po problemie.

następna dyskusja:

Czułyście,że jesteście w ciąży??