Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

dzisiaj o 19:33

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podwyższona bilirubina

19 sie 2010 - 15:23:30

Piszę pierwszy raz na tym forum, bo powiem szczerze jestem załamana. Otóż mija nam 17 tydzień ciąży. Dziś na badaniach okazało się że bilirubina jest podwyższona prawie dwukrotnie( norma 34 -> ja mam 54) Naczytałam się w internecie że w takich sytuacjach zalecają nawet usunięcie ciąży.. Tak strasznie się boję, Czy któraś z Was miała tak? Czy znacie kogoś kto przez to przechodził?

Mam zalecone essentiale forte 3x2 tabletki czy to nie za dużo jak na ciążę??

Podwyższona bilirubina

19 sie 2010 - 17:26:24

Witaj,
ja wprawdzie nie byłam w ciąży ale też miałam swego czasu podwyższoną bilirubinę.
Myślałam, że to WZW albo coś...zrobiłam badania na przeciwciała i na szczęście nic z tych rzeczy.

Jest coś takiego jak "Zespół Gilberta" - tzn. niektórzy tak mają, podwyższoną bilirubinę.
Jest to takie schorzenie, którego po prostu się nie leczy - tak już mamy i tyle.

Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie. Trzymam kciuki!
Pozdrawiam serdecznie

Podwyższona bilirubina

19 sie 2010 - 17:30:53

.

Podwyższona bilirubina

19 sie 2010 - 20:46:11

Cytat
iwooo11
Jest coś takiego jak "Zespół Gilberta" - tzn. niektórzy tak mają, podwyższoną bilirubinę.
Jest to takie schorzenie, którego po prostu się nie leczy - tak już mamy i tyle.
Ja mam ten zespół dowiedziałam się o tym przez przypadek mama mojej znajomej która jest pielęgjiarką skierowała mnie na badania i wtedy wyszło ze mam podwyższony poziom bilubiryny na szczęście podczas ciąży nie podniósł się za bardzo jedynie co było złe to to ze najprawdopodobniej moja córka też go ma przez co przez 6 dni przebywałam w szpitalu bo miała długo żółtaczkę

Podwyższona bilirubina

19 sie 2010 - 23:05:38

Z tą bilirubiną to jest różnie. Ja w ciąży nie miałam, za to mój synuś dostał żółaczki fizjologicznej w 4 dobie po urodzeniu i trwała ona aż 3 miesiące. Lekarze nie wiedzieli jaka jest tego przyczyna, robili mnóstwo badań na szczęście nic złego nie znaleźli. Mały dostał leki, bilirubina spadła a teraz tylko musimy kontrolować.

następna dyskusja:

WIELUŃ