Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki wózek?

17 mar 2009 - 22:06:42

Zastanawiam się nad kupnem parasolki dla mojej córeczki,jakie są dobre,bo ja myślałam o Maclarenie quest.Miała któraś z Was go?Słyszałam,że są bardzo dobre!



jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:01:24

fajny wozek jest biedronka kolor czerwony zazwyczaj ;)

jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:06:17

Widzę dużo tych wózeczków i moja znajoma go ma! Jest bardzo zadowolona-nic się z nim nie dzieje! Koła świetnie skręcają,nie blokują się a i wózek jest wygodny dla jej synka =)

jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:10:13

koła są świetnw miałam okazję kiedyś takim kierować rewelacja na początku nie mogłąm się przyzwyczaić bo wcześnie prowadziłam wózek ze zwykłymi kołami...ale szybko załąpałam...:)

jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:16:56

JA MAM Z CHICCO I JESTEM SUPER ZADOWOLONA :))) POLECAMM KOSZT 1000ZL ALE NAPRAWDE SUPER DZIDZIUS MOZE BYC W KIERUNKU MAMY ALBO W KIERUNKU NA SWIAT HEHEHE JA MAM AKURAT KOLOR RÓŻOWO ZARY POLECAMMM NAPRAWDE WARTO



jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:20:59

Już kupiłam maclarena!Super.A wykonanie.........mmm.Naprawdę porządne!Zobaczymy tylko jak koła wytrzymają nasze wojaże. Skrętny,naprawdę.Ale i tak bardzo tęsknie za moim x landerkiem...

jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:22:23

WIESZ CO CIEKAWA JESTEM JAK DŁUGO TE RACZKI WYTRZYMAJA ???? SOLIDNE CHOCIAZ SA??

jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:23:12

zobacz sobie również Jane Carrera Pro
jest fajny, jestem z niego bardzo zadowolona
pozdrawiam

jaki wózek?

21 mar 2009 - 08:27:06

Z jane też są super wózki.A rączki w maclarenie bardzo porządne.Naprawdę wykonanie tego wózka jest bez zarzutu,materiał porządny,nic się nie pruje,wykończenie super.Jestem estetką i to dla mnie było również bardzo ważne.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

jaki wózek?

21 mar 2009 - 10:35:27

Ja miałam Maclarena XLR i byłam bardzo zadowolona - rewrlacyjne wózki nie ma nad czym się zastanawiać, ale juz mi się znudził i wczoraj kupiłam małemu (3 już w ciągu 15 miesięcy wózek) Quinny Zapp - ma nie rozkładane oparcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-21 10:36 przez CHRUPEK.

jaki wózek?

21 mar 2009 - 10:40:11

On jest super!Też go chciałam.Jak Gabi będzie miała ok.3 lat to też jej kupię,na razie lubi zrobić sobie drzemkę na spacerku i stąd mój wybór padł na maclarena, ale bardzo chciłlam zappa!

jaki wózek?

21 mar 2009 - 10:41:24

Cytat
edysia11
Widzę dużo tych wózeczków i moja znajoma go ma! Jest bardzo zadowolona-nic się z nim nie dzieje! Koła świetnie skręcają,nie blokują się a i wózek jest wygodny dla jej synka =)

moja siostra go ma i potwierdzam jest bardzo dobry

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

jaki wózek?

21 mar 2009 - 10:52:59

Cytat
honusia
On jest super!Też go chciałam.Jak Gabi będzie miała ok.3 lat to też jej kupię,na razie lubi zrobić sobie drzemkę na spacerku i stąd mój wybór padł na maclarena, ale bardzo chciłlam zappa!

jak będzie miała 3 lata to już wózek nie będzie ci potrzeby :) ja sprzedałam Maclarena i się zastanawiałam czy jest sens kupować nowy wózek bo Robercik coraz rzadziej z niego korzysta, w zasadzie tylko wtedy jak lecę na zakupy albo muszę iść kawałek dalej od domu

jaki wózek?

21 mar 2009 - 10:58:36

Ale ja wszędzie chodzę z dzieckiem,takie życie mamy,której męża więcej nie ma niż jest.Mój starszy synek do ukończenia 4 lat jeździł we wózku,bo wolałam go tam zapakować i szybko pozałatwiać sprawy niż wlec się...No chyba ,że córka nie będzie chciała siedzieć już we wózku,bo juz teraz mamy z tym problem,nie lubi wózka.A to jeszcze zobacze.

jaki wózek?

21 mar 2009 - 11:03:18

Moja przyjaciółka kupiła córci stalowo-różową spacerówkę Maclarena. Z wózeczka jest baaaardzo zadowolona.. Konstrukcja jest solidna,a sam wózeczek leciutki :-) Jak dla mnie cena ciut za wysoka,ale czego się nie robi dla dzieci :-))))

następna dyskusja:

Kiedy powiedzieć dziecku...