Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Książka dla Mariki walczącej z guzem pnia mózgu

Nasza podopieczna, Marika z Konina, ma 16 lat i choruje na nieoperacyjnego guza pnia mózgu. Jedynym ośrodkiem, który zgodził się przyjąć Marikę po postawieniu diagnozy, jest Centrum Zdrowia Dziecka. Jak tylko wyniki na to pozwalają, Marika jeździ z mamą na chemię do Warszawy.

Podczas podróży stara się złagodzić ból i niepewność czytaniem książek. Uwielbia czytać wszędzie, także w szpitalu, w domu między kolejnymi cyklami chemii. Marika jest bardzo słaba, ale książki pozwalają jej na chwilę zapomnieć, sprawiają, że przenosi się w inny świat, nabiera mocy, naładowuje akumulatory i jest gotowa do dalszej walki o życie.

Marika najbardziej lubi prozę, prawdziwe historie, książki motywacyjne i powieści. Oto lista życzeń, którą stworzyliśmy wspólnie z Mariką. Jeśli masz ochotę dodać dziewczynie otuchy wyślij jej książkę. Jeśli nie ma jej na poniższej liście - prosimy dopisz, jeśli jest - zaznacz na czerwono.

https://docs.google.com/document/d/1rfF6_SFh52ZnU7UPCo_4v7AzmvFGs2brhTdGWWkBj2Y/edit

Prosimy o wysyłkę na nasz adres:
Fundacja Dziecieca Fantazja ul. Sienkiewicza 22, 05-420 Józefów (osoba kontaktowa: Joanna Polakowska tel. 604 213 013 w godz. 8:30 - 16:30).

Na początku lipca dostarczymy książki do Mariki.
Dziękujemy Wam :)

https://www.facebook.com/events/136939236710961/

dziękuję bardzo w imieniu chorej Mariki a jakie konkretnie książki wyślesz dla Mariki jakie tytuły dziękuję bardzoserceserceserce

Cytat
basia2_84
dziękuję bardzo w imieniu chorej Mariki a jakie konkretnie książki wyślesz dla Mariki jakie tytuły dziękuję bardzoserceserceserce

Wysłałam Świat Zofii i Wyznania gejszy - zaznaczyłam w spisie na czerwono.
Myślę, że przesyłka już doszła:)
Pozdrawiam
M

tak już doszły do Fundacji Dziecięca Fantazja dziękuję bardzo w imieniu chorej Mariki na liście te dwie książki są już zaznaczone że doszły dziękuję bardzoserceserceserce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akcja Karteczka Urodzinowa Dla Małgosi