Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 10:54:07

witam ,dla wszystkich chetnych pomoc ,rodzice chorego chłopaka szukaja dawcy szpiku kostnego w dniach 24-25 w Zakopanem bedzie pobierane materiał do badania ,i osoba chcetna moze isc znajdzie sie takze w banku dawców ,prosba głownie do osob mieszkajacy w Zakopanem w okolicach lub woj małopolskiego ,szczegoły na priv

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 10:59:01

mam nadzieje, że się ktoś znajdzie.
mój bardzo dobry kolega ostatnio nie doczekał się na pasujący szpik :(

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:00:39

Cytat
kiciek1985
mam nadzieje, że się ktoś znajdzie.
mój bardzo dobry kolega ostatnio nie doczekał się na pasujący szpik :(
ja tez mam taka nadzieje ,chłopak ma 30 lat ,lezy w szpitali w klinice w krakowie ,rodzina jezdzi i prosi wszedzie zeby sie zgłaszac ,my tu idziemy wszyscy znajomi ,itd ,

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:04:43

a jakaś fundacja?

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:07:13

Ja już jestem PDS. Mam nadzieję, że kogoś znajdziecie.

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:07:45

już jestem w krajowym rejestrze dawców szpiku, piszę żeby podtrzymać temat i również zachęcam do zapisywania się do rejestru ! :)

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:07:56

Cytat
kiciek1985
a jakaś fundacja?
ja mysle ,ze oni działaja na dłuzsza skale ,szukaja,my tylko tu ludzie mieszkajacy w Zakopanem ,i okolice ogłaszamy gdzie sie da ,zeby jak najwiecej ,i jest pobierany materiał u nas na miejscu ,przyjedzie pielegniarka i ktos tam jescze,to ze sliny beda pobierali,no i ni etrzeba jezdzic a z do krakowa by sie zarejstrowac w bazie dawcow
Cytat
patyyy
już jestem w krajowym rejestrze dawców szpiku, piszę żeby podtrzymać temat i również zachęcam do zapisywania się do rejestru ! :)
dzieki:) my idziemy cała grupa ,:) sa tu dziewczyny z okolic ,moze tez sie zdobeda ,wczoraj załozyłam ten watek i przedwczoraj i nikt nie napisał ,dlatego dzis znou ,kazda osoba to wieksza szansa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 11:09 przez MAXXXXXX.

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:09:19

aha, no rozumiem.

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:10:32

Wystarczy zapisać się w fundacji dkms, więc nie trzeba nigdzie chodzic:)

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:10:54

z tego tylko co wiem to z rodziny od niego nikt nie moze byc niestety:(

Cytat
N_olivia
Wystarczy zapisać się w fundacji dkms, więc nie trzeba nigdzie chodzic:)
no tak ,ale czasem lepiej jest takie cos co organizuja w konkretnym miejscu ,i wtedy nawet razniej isc ,i to zrobic :) nie kazdy ma dostep do kompa ,zeby szukac na necie itd ,a przy takich akcjach ,wiecej iosob sie decyduje:)bo idzie do konkretnej osoby biura zrobi co zrobi ,i jest a , tak to trza wypełniac wysyłac ,niektorym sie nie chce porpostu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 11:13 przez MAXXXXXX.

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:15:19

Ja równiez jestem w krajowym rejestrze dawców szpiku,zachecam wszystkich do zapisywania sie do fundacji DKMS
WARTO POMAGAC!

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:18:53

tylko tez dziewczyny trzeba pamietac ,o tym zeby sie dobrze zastanowic ,rejstrujac sie w bazie dawców ,zeby potem w razie co nie spekac nie wytstarszyc sie nie zrezygnowac ,gdy ktoras okaze sie byc ta osoba ,bo w ten psosob odbieramy komus nadzieje

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:20:22

a Fundacja DKMS? kontaktowaliscie sie z nimi? ja tam jestem zarejestrowana jako potencjalny dawca i pewnie wiele ludzi!

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:22:26

Cytat
lilthug1
a Fundacja DKMS? kontaktowaliscie sie z nimi? ja tam jestem zarejestrowana jako potencjalny dawca i pewnie wiele ludzi!
och to napewno rodzina chopaka ,jest w tym całym ,napewno sie kontaktowali ,ale narazie nic niema ,wiec szukaja dalej ,namawiaja wiecej osob

zakopane szpik kostny

17 maj 2013 - 11:26:11

tez uważam, ze rozmyślenie się w ostatniej chwili byłoby nie fair w stosunku do chorego. trzeba przemyśleć decyzję.
są jakieś przeciwwskazania do zostania dawcą?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebna pomoc