Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na bullterriery w potrzebie, schronisko w Gdańsku...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

echhh jest tyle schronisk i fundacji, na które by się chciało przekazać ten procent ale ja jak co roku na fundację Centaurus ratująca życie i zdrowie koni.
http://centaurus.org.pl/1_podatku/

widzę, że dużo na schroniska i zwierzaki ;>

W tym roku z mezem przeznaczylismy po swoim 1 % na bezdomne zwierzeta.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Jak wiadomo w składanym zeznaniu PIT, każdy może przekazać 1% podatku na wybraną przez siebie instutucję. Jeśli w dalszym ciągu nie macie pomysłu, polecamy wsparcie JEDYNEGO W POLSCE stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000265120 , co umożliwia przekazanie na jej rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby skladające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe.

Jak przekazać 1% podatku dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci?
Należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39)

Nie bądźmy obojętni i pomóżmy potrzebującym Dzieciom!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Ja nigdy nie oddawałam tego 1%... Widzę, że to jest bardzo łatwe, więc w tym roku napewno oddam. Mi nie ubędzie, a dzieciakom napewno pomoże :)
A tak w ogóle to nie wiedziałam, że w Rzeszowie jest takie Hospicjum chociaż tutaj mieszkam :O

ja sama pracuję z dzieciakami które tego 1% potrzebują więc jak co roku będe oddawać na dzieci z naszego ośrodka, ale popieram, bo to bardzo ważne, jakbyście zobaczyli ile kosztuje wózek dla dziecka niepełnosprawnego, albo zwykła mata do ćwiczeń na rehabilitację to byście padli- i zero refundacji znikąd, rodzice moich podopiecznych często ciułają latami, żeby cokolwiek kupić, o przyrzadach czy wózkach systemowych już nie wspomnę bo to cena w granicach 20tyś często... chory naród, dlatego także apeluję i podbijam o przesyłanie na jakiekolwiek fundacje dla potrzebujących z 1%, można nim naprawdę komuś bardzo pomóc

Drogie Szafowiczki chcę Wam przedstawić historię Amelki, wiem że nie jest ona jedynym dzieckiem potrzebującym pomocy ale chciałabym jej w jakiś sposób pomóc, mam nadzieję że jeżeli nie macie jeszcze sprecyzowanego postanowienia na temat przekazania 1% podatku to rozważycie przekazanie go właśnie Amelce. Jest to córka znajomego nie robię żadnej reklamy ani nic w tym stylu po prostu chcę pomóc i mam cichą nadzieję że któraś z Was także będzie chciała to zrobić.

Przesyłam link do strony bo nie chcę czegoś pominąć, tam jest wszystko napisane. (Fundacja Splotu Ramiennego)

http://www.fsr.pl/hamelki2.php

Z góry dziękuję za pomoc

Cześć witam serdecznie.

Zwracam się z prośbą o wysłanie 1% podatku dla Dominiki Pałgan. Mała urodziła się z jednostronnym całkowitaym rozszczepem wargi , podniebienia i wyrostka zębodołowego. Jest to córeczka mojego kuzyna i bardzo chciałabym pomóc. Sama niestety nie dam rady, więc proszę Was o pomoc.
Pierwsza operacja ma być w wieku 6 miesięcy i kosztuje 10.000 następna w wieku około 2 lat.
W załączniku przesyłam wszelkie informacje dotyczące malutkiej.
Z góry bardzo wszystkim dziękuję i pozdrawiam:)

W razie pytań dzwońcie: 723-529-884



tak nie wiele dla nas, a tak dużo dla małej. pomagajmy!

ojej współczuje mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ja juz moj 1% przeznaczam gdzie indziej...

pozwól, że się podczepię:



Ja swój 1% już mam zarezerwowany, ale podbijam. Dużo osób ciągle jeszcze nie wie komu ten 1% przekazać.

Ja juz przekazalam,rozliczam sie w styczniu...ale napewno znajda sie osoby ktore rozliczaja sie do konca kwietnia i nie maja jeszcze swoich typow na 1%...WARTO PRZEZNACZYC TEN 1% NA POMOC.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOC DLA BARTUSIA MA 5 LAT