Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

oby się uzbierało i malutka miała te operacje. Tak niewiele trzeba żeby pomóc :)

Widzę, że pomoc innym ciężko nam idzie:(
Ale mam cały czas nadzieję, że będzie lepiej...

A w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie nie leczą takich wad? Z tego co wiem maja tam cały program dla dzieci z rozsczepem, duże doświadczenie i to nieodpłatnie.

Wiem, ze operacja ma być w Warszawie.Wiem również ,że są w trakcie rozmów z naszym NFZ, ale co z tego będzie nie wiem:)

To jest 1% dla FUNDACJI,ktora w razie potrzeby pomaga finansowo takim dzieciom i nie tylko temu jednemu dziecku,innym tez.Tak wiec BEZ OBAW mozecie POMOC.

Dzieki bardzo. To są pieniądze na leczenie tylko , rodzice nie dostają tych pieniędz od tak sobie.....
dziękuję wszytkim co zaglądają.....

Proszę o pomoc dla mojego brata... Każda pomoc się przyda:)



jest też watek o 1 % to może tam też to wpisz? :)

dzięki za informacje
Ja na Amelkę


Drogie Szafowiczki chcę Wam przedstawić historię Amelki, wiem że nie jest ona jedynym dzieckiem potrzebującym pomocy ale chciałabym jej w jakiś sposób pomóc, mam nadzieję że jeżeli nie macie jeszcze sprecyzowanego postanowienia na temat przekazania 1% podatku to rozważycie przekazanie go właśnie Amelce. Jest to córka znajomego nie robię żadnej reklamy ani nic w tym stylu po prostu chcę pomóc i mam cichą nadzieję że któraś z Was także będzie chciała to zrobić.

Przesyłam link do strony bo nie chcę czegoś pominąć, tam jest wszystko napisane. (Fundacja Splotu Ramiennego)

http://www.fsr.pl/hamelki2.php

Z góry dziękuję za pomoc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 00:35 przez inessential.

Ja nie mam co przekazywać, ale cała moja rodzina przekazuje swoje na siostrzenicę mojego chłopaka, która cierpi na mózgowe porażenie dziecięce.



Z tytułu, iż mój bliski jest dotknięty ciężką wadą genetyczną, jak co roku przekazujemy 1% na Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów dzieci niepełnosprawnych, z którym jesteśmy związani. Jaka szkoda, że można przekazac tylko 1 %.

Cytat
lakierkowa19
Z tytułu, iż mój bliski jest dotknięty ciężką wadą genetyczną, jak co roku przekazujemy 1% na Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów dzieci niepełnosprawnych, z którym jesteśmy związani. Jaka szkoda, że można przekazac tylko 1 %.
no, a i tak są ludzie, co nawet tego 1 % nie przekazują

Cytat
02bezkitu11
Cytat
lakierkowa19
Z tytułu, iż mój bliski jest dotknięty ciężką wadą genetyczną, jak co roku przekazujemy 1% na Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów dzieci niepełnosprawnych, z którym jesteśmy związani. Jaka szkoda, że można przekazac tylko 1 %.
no, a i tak są ludzie, co nawet tego 1 % nie przekazują


Najgorsi są ci niedoinformowani... co myślą, że jak przekażą ten 1% to coś stracą ;] Niestety takie głosy też słyszałam.

Tutaj ulotka





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 00:57 przez aronek0007.

Jak zwykle na Stowarzyszenie Pomocy Królikom
-> http://www.kroliki.net/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOC DLA BARTUSIA MA 5 LAT